Novi mobilni Bug Online - javna beta

poruka: 198
|
čitano: 27.896
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi mobilni Bug Online - javna beta".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Boja je daleko previše, uspio sam izbrojati barem 4 nijanse sive, tri nijanse narancaste, dvije nijanse crvene, crna, bijela, plava, zelena. Oči mi skaču po svuda i nema kontinuiteta. Uff, previše za moje oči.
Logika da je gumb za meni na desnoj strani a meni se prikazuje lijevo? Nema baš smisla. Malo promislite da li igdje postoji takva praksa.
Nemogu editirati post pa eto i trećeg odgovora.
Chaintech socket 4 MB, Cyrix 486DX2 66Mhz (TURBO mode!), 8MB EDO RAM, 420MB HDD, S3 Trio 2MB, Sound Blaster 16, 3.5" 1.44MB floppy!!!
 
6 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
No edit 😢
TD people now you are on my Death Note
12 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Ja bi da su tekstovi u vijestima i postovima na forumu poravnati od-do tj. Justify
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Ajde, dobro konačno ste složili mobilne stranice kako spada, ali zbog toga niste morali uništiti iskustvo gledanja 'desktop' stranica na mobilnim uređajima i tabletima sa onom debilnom narančastom "ikonicom" mobitela (koja nas upućuje na mobilne stranice), a koja se povećava proporcionalno sa zumiranjem stranice i na kraju postaje veća od samog sadržaja na ekranu.

 

Do sada smo imali izbor sufrati na mobilnim ili na desktop stranicama, bez promjene agenta u browseru, a sada imamo ovo. Radije bih imao mogućnost izbora pa makar i uz polufunkcionalne mobilne stranice, nego ovo sada.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Primijetio sam bug. Pun intended.

Kada odem pregledati teme u kojima sudjelujem boldane su kao da u njima ima novih poruka, međutim, kad kliknem na temu da vidim nove poruke ispada da nema novih poruka, samo ona zadnja koju sam već vidio, i ne baci me na zadnju poruku koju sam pročitao nego na predzadnju stranicu.

All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
I di je dovraga Bubamara?!
Chaintech socket 4 MB, Cyrix 486DX2 66Mhz (TURBO mode!), 8MB EDO RAM, 420MB HDD, S3 Trio 2MB, Sound Blaster 16, 3.5" 1.44MB floppy!!!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Dobar je "novi" bug.Iskreno dobro radi na novim jačim smartfonima.Na ugodno korištenje na duall core od po 1.GHz zaboravite.Mana mu je što korisnici još slabijih telefona koji za pregleg interneta koriste OperaMini preglednik sada nema šanse da komentiraju vijesti(nisu mogli ni prije ako netko nije već započeo) te da sudjeluju na forumu.
...biće bolje...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Na lumia 532, low end windows phone uredjaju radi super....samo jos search da se implementira kad indexiranje zavrsi...
MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Sad me stvarno već počinje živcirati, nadam se da će netko tko radi na stranici vidjet poruku, vezano je uz gore spomenuti bug.

U temama u kojima sudjelujem su neke teme boldane, što znači da ima novih poruka, odem na temu, ništa, nema novih poruka.
Chaos is just somehow saying the very familiar fact that everything's complicated
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Gamer6669 kaže...
Sad me stvarno već počinje živcirati, nadam se da će netko tko radi na stranici vidjet poruku, vezano je uz gore spomenuti bug.

U temama u kojima sudjelujem su neke teme boldane, što znači da ima novih poruka, odem na temu, ništa, nema novih poruka.

 ja jedino zbog toga i ne koristim mobilni, kroz ovo ostalo se moze progledat kroz prste dok ne poprave al ovo nikako

http://trakt.tv/user/MjezZza
16 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Zasto se truditi/muciti s mobilnom verzijom kad desktop verzija odradjuje sve kako treba...barem meni

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
djigibao kaže...

Zasto se truditi/muciti s mobilnom verzijom kad desktop verzija odradjuje sve kako treba...barem meni

 Manje prometa? Brže učitavanje?

Swedish latin super funk.
12 godina
protjeran
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Neznam dali je vec netko napisao no na mobilnoj verziji kad dobijem privatnu poruku stoji mi obavijest(broj pm poruka) sve dok ne pogledam na desktop verziji, bez obzira sto sam ih procitao na mobilnoj! pa molim da to ispravite zivcira me!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
@Stjepanj - trenutno je postavljeno tako da je moraš ručno definirati kao pročitanu, nestat će ti broj bez da ideš na desktop
...
12 godina
protjeran
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Miro kaže...
@Stjepanj - trenutno je postavljeno tako da je moraš ručno definirati kao pročitanu, nestat će ti broj bez da ideš na desktop

 bezveze! treba to automatizirati ako vam nije problem

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
sirka666 kaže...
djigibao kaže...

Zasto se truditi/muciti s mobilnom verzijom kad desktop verzija odradjuje sve kako treba...barem meni

 Manje prometa? Brže učitavanje?

Slažem se, ali nije još to to. Nova mobilna verzija ima puno bugova tako da onda radije koristim desktop verziju. Kada se bugovi riješe, odmah prelazim na mobilnu verziju stranice.

12 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Dobar, u svakom slućaju puuno bolje i preglednije nego stara verzija.

Makar s moje strane jedna mala primjedba vezana uz font aktivne teme, podforumi, sudjelujem itd. mogao bi font i razmak između biti malo veći (ima nas s debljim prstima).

 

Miro nemoj sad misliti na ćevape.

 

skoro sam zaboravio pohvala i naravno debeli palac up.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Visak kaže...

S4, Opera mini, Firefox beta

 

....

Stara verzija je bila presiromašna, ali čini mi se da se sada otišlo u drugu krajnost i da su stranice 'preteške'. To u kombinaciji s neupotrebljivim radom u Operi (koja štedi kompresijom) znači znatno veću potrošnju prometa.

 To smo riješili:

 

http://www.bug.hr/vijesti/opera-mini-usteda-prometa-ispravan-prikaz/146301.aspx

 

...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Zašto me direkt baca na mobilnu verziju kad sam na mobu?
Solidna je ova nova verzija, ali daleko je to od desktop verzije.
Nije tako dobro organizirano itd.
Jednostavno je iritantno...
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta

Mali OT. Kada ćete riješiti da u desktop verziji radi "povratak na vrh" kao u mobilnoj?

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
moderator
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
mario.L_hr kaže...

Mali OT. Kada ćete riješiti da u desktop verziji radi "povratak na vrh" kao u mobilnoj?

 Mali OT? Tebi je to mali OT?

 

To je veliki - !

 

Mnogim sigurno nije ni jasno da govoriš o forumu, a bome sam se i ja jedva sjetio... Zar to nije još riješeno?

 

A bude, nije od krucijalne važnosti, sada smo ionako fokusirani na m.bug, rješeva se ono o čemu smo ovdje sve do sada i pričali...

...
15 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Miro kaže...

 Mali OT? Tebi je to mali OT?

 

To je veliki - !

 

Mnogim sigurno nije ni jasno da govoriš o forumu, a bome sam se i ja jedva sjetio... Zar to nije još riješeno?

 

A bude, nije od krucijalne važnosti, sada smo ionako fokusirani na m.bug, rješeva se ono o čemu smo ovdje sve do sada i pričali...

 ja na tastaturi imam "home" "end" tipke, tako da ne vidim svrhu. za one koji nemaju te tipke na tastaturi njima neka se stavi... :D

16 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Meni od jucer vise ne zeli ucitati desktop verziju, stalno baca na mobilnu, bez obzira sto u postavkama zatrazim desktop verziju.

Jel nas to Bug forsira da koristimo mobilnu verziju ili je samo do mene?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Da. Uključen ja automatski redirekt. Odi u meni (hamburger meni gore desno) klikni na desktop verziju i to će ti onda upamtiti, ako želiš desktop pristup na mobilnom uređaju.
...
15 godina
odjavljen
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Nakon par dana korištenja...

 

1. Na "naopake" menije se navikneš ali ne i na....

2. Beskonačni load nečeg na Firefoxu (zadnji) na Androidu 4.4. Treba mu bar 5 minuta da do kraja loada stranicu (neovisno o 3g, hsdpa, wifi) i tek onda možeš kliknuti na Odgovori i tako to. Desktop verzija na mobitelu nema taj problem. Nisam baš raspoložen paliti remote debugger za firefox da vidim u čem je problem.

3. Povremeno ne zapamti što si zadnje čitao. Vjerojatno zbog ovog gore neki POST ne prođe.

4. Pročitao na mobu, ali na desktopu i dalje vodi na tu temu/poruku.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
ovi citati mi jednostavno nikako ne pasu.. nikako ne mogu dokuciti (ako je npr. dvostruki citat) ko je napisao sta.. to se definitivno treba nekako odvojiti, ovo na desktop verziji da je u sivoj boji je dobro rjesenje. Na moblinoj procitano a na desktop nije ce te vjerojatno srediti kao i sto nema search i edit... nekako mi u temama kojima sudjelujem nedostaje ona narandasta ikona poruke ako nije procitana nova poruka u temi, tu je malo boldano ali opet se nekako ne uocava previse..
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
icip kaže...
ovi citati mi jednostavno nikako ne pasu.. nikako ne mogu dokuciti (ako je npr. dvostruki citat) ko je napisao sta.. to se definitivno treba nekako odvojiti, ovo na desktop verziji da je u sivoj boji je dobro rjesenje. Na moblinoj procitano a na desktop nije ce te vjerojatno srediti kao i sto nema search i edit... nekako mi u temama kojima sudjelujem nedostaje ona narandasta ikona poruke ako nije procitana nova poruka u temi, tu je malo boldano ali opet se nekako ne uocava previse..

 dvostruki citat sam po sebi znači da onaj koji je citirao nije uredio citat i da sve citira - a to je smeće i nema svrhe takvo što "urednije" prikazivati...

...
13 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Jel se to meni čini ili ste riješili onaj bug kada mobilna verzija stranice postavlja stare poruke kao nepročitane? :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Pitat cu ovdje, zasto slike kad se uplodaju budu naopako? Iako ih ja okrenem, prije vase nadogradnje na iphoneu tih problema nisam imao(cak je i prije bilo tog problema), a u temi slike vaseg hw vidim hrpa tog problema..dali je do vas ili neceg treceg???lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Vrlo vjerojatno je javljeno i ranije, ali ukoliko nije, ovo me najvise zivcira:

 

1. Forum - neprocitani (novi) postovi u temama koje pratim se ne sinhroniziraju između mobilne i desktop verzije. Ako procitam novi post na mobilnoj verziji, on je jos uvijek oznacen kao neprocitan na desktop i obratno - ako procitam novi post na desktop verziji on je jos uvijek oznacen kao neprocitan na mobilnoj.

2. Portal - nakon sto procitam novu vijest te se vratim na pocetnu stranicu, nestane broj novih vijesti (gore desno).

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice