Novi trikovi AlphaDoga

poruka: 18
|
čitano: 4.740
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi trikovi AlphaDoga".
11 godina
offline
Novi trikovi AlphaDoga

Ime me podsjetilo na staru pilu.

 

Nabaciš poveće slušalice da je ne čuješ i deri.

very enraged dude.
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Novi trikovi AlphaDoga

Ne znam zašto ga zovu Alpha Dog kada izgleda kao krava ili svinja.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi trikovi AlphaDoga
Pranja kaže...

Ne znam zašto ga zovu Alpha Dog kada izgleda kao krava ili svinja.

Zapravo, više izgleda kao pretili poni. Ali kako bi to zvučalo, Alpha Overweight Pony? Ili Alpha Cow/Pig? {#}

The world is your playground.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Novi trikovi AlphaDoga
Medikus kaže...
Pranja kaže...

Ne znam zašto ga zovu Alpha Dog kada izgleda kao krava ili svinja.

Zapravo, više izgleda kao pretili poni. Ali kako bi to zvučalo, Alpha Overweight Pony? Ili Alpha Cow/Pig? {#}

 Bolje da su ga nazvali Alpha Mule.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win
15 godina
neaktivan
offline
Novi trikovi AlphaDoga

Ovo je kao stvoreno za stealth misije. Gotovo je nečujan. {#}

Moj PC  
14 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Novi trikovi AlphaDoga

Nabaciti na njega jos dva Boforsa 40mm  i to bi bio pravi ratni stroj.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Novi trikovi AlphaDoga
T-55 kaže...

Nabaciti na njega jos dva Boforsa 40mm  i to bi bio pravi ratni stroj.

 Sudeći po tome kako brzo hoda i kakve su mu reakcije na okolinu,vjerojatno bi oneshootao sam sebe ili svoje vojnike. 

 

A i po izgledu bi se dalo zaključiti da bi ga lako uništio jedan molotovljev koktel.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win
11 godina
protjeran
offline
Novi trikovi AlphaDoga

Ma poboljsat ce oni to s vremenom(kada je ubijanje u pitanju).Recimo danas postoje tzv. "poljski topovi" kalibra oko 20mm koji imaju radare i otkrivaju sljemove od vojnika i pucaju u njih(sljemove).Sad zamisli postaviti na ovo,em roka u tintaru em jos hoda.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2012 0:29 (T-55).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Novi trikovi AlphaDoga
T-55 kaže...

Ma poboljsat ce oni to s vremenom(kada je ubijanje u pitanju).Recimo danas postoje tzv. "poljski topovi" kalibra oko 20mm koji imaju radare i otkrivaju sljemove od vojnika i pucaju u njih(sljemove).Sad zamisli postaviti na ovo,em roka u tintaru em jos hoda.

 Talibani ne nose šljemove. {#}

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win
11 godina
protjeran
offline
Novi trikovi AlphaDoga

Nose kalasnjikove,samo programiras da gada u pusku ona je od metala radar se odbija od nje kao i od sljema.Svedno ti dje te pogodi granata od 20mm,bila glava ili lijevo jaje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2012 0:38 (T-55).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi trikovi AlphaDoga
T-55 kaže...

Nose kalasnjikove,samo programiras da gada u pusku ona je od metala radar se odbija od nje kao i od sljema.Svedno ti dje te pogodi granata od 20mm,bila glava ili lijevo jaje.

Jel se moze programirat da gađa politicare i popove ?

11 godina
protjeran
offline
Re: Novi trikovi AlphaDoga
Zajeb kaže...
T-55 kaže...

Nose kalasnjikove,samo programiras da gada u pusku ona je od metala radar se odbija od nje kao i od sljema.Svedno ti dje te pogodi granata od 20mm,bila glava ili lijevo jaje.

Jel se moze programirat da gađa politicare i popove ?

 

Moze,politicare gada u njihove skupe satove,a popove na zlato sto nosaju na sebi.

15 godina
odjavljen
offline
Novi trikovi AlphaDoga

Izgleda ko' savršena meta za jedan RPG. Eksplozija i leteći komadi metala (+ eksploziv koji nosi) pobije sve u krugu od 20ak metara.

 

Oni droneovi na gusjenicama djeluju daleko brže, pouzdanije i bolje nego ovo metalno magare ali tko smo mi da sudimo o high-tech vojnoj tehnici...

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi trikovi AlphaDoga

AlphaDog bi također mogao poslužiti kao mobilni izvor energije i za nošenje ranjenih vojnika.

 

Vjerojatno zato uvijet nosivosti 180 kg! {#}

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi trikovi AlphaDoga
pentagon wars
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Novi trikovi AlphaDoga

Izmišljaju toplu vodu. Po meni veci odnos Dobro vs. Loše ima živi konj ili mula. Manje troši, tiši je i sl.

 

Za puni efekat Alphadogu su trebali dodati konjsku glavu sa laserima iz očiju :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi trikovi AlphaDoga

I na početku razvoja automobila su konji i mule imali prednost... Ja nisam prije vidio robota koji može ovako dobro održavati ravnotežu,  ovo meni izgleda odlično.

:)
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi trikovi AlphaDoga

Nije stvar nit u konstrukciskoj izvedbi ni brzini...stvar je testiranja softwera i skripti, tj umjetna inteligencija i snalazenje u razlicitim terenskim uslovima.To je upravo ono sto oni i testiraju i razvijaju, a kasnije nije nikakav problem to sve smjestit u robota od jedno tonu koji pici 120 na sat trceci i koji nosi jedno dva mitraljeza u koliko treba...Ovdje je uopste nebitan alpha dog kao robot,..

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: &amp
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice