Novi uvjeti Google Appsa

poruka: 12
|
čitano: 3.116
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi uvjeti Google Appsa".
14 godina
offline
Novi uvjeti Google Appsa
:O, google naplacuje usluge. The world is coming to an end...:p
www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Novi uvjeti Google Appsa

Super su izašli u susret poslovnim korisnicima, ali zašto nas besplatne režu.

 

Ali dobto 50$ je ništa na kraju krajeva, za ovakvu uslugu.

$this->db->where->('I don't have a clue');
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi uvjeti Google Appsa

imam 13 korisnika i nisam tvrtka. piše mi ovako kao i prije: You can create up to 100 user accounts for this organization

 

Većinu novca sam prokartao, prokurvao i propio. Ostatak sam potrošio bezveze - George Best
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 10:11 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi uvjeti Google Appsa

Prije nego se prebacite na google apps plačeni pogledajte tj. probajte (besplatna je u Beti) microsoft office365 uslugu ... daje puno više od google appsa za 6$ po useru mjesečno.

 

Inače imam i google apps i plačeni account i besplatni, ali već sam i u Beti office365 dva tjedna sa drugim računom i stvarno su ga dobro složili.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi uvjeti Google Appsa
RobertN kaže...

 

 

Inače imam i google apps i plačeni account i besplatni, ali već sam i u Beti office365 dva tjedna sa drugim računom i stvarno su ga dobro složili.

  Kako se "snalazis" sa Outlookom? Jesi li zadovoljan?

PORTOVA ima 65536 komada - Aner Begovic..haker iz Bosne
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi uvjeti Google Appsa
Lazarus Long kaže...
RobertN kaže...

 

 

Inače imam i google apps i plačeni account i besplatni, ali već sam i u Beti office365 dva tjedna sa drugim računom i stvarno su ga dobro složili.

  Kako se "snalazis" sa Outlookom? Jesi li zadovoljan?

Jako sam zadovoljan za sada, sve radi kako bi i trebalo i kada usluga postane na plačanje sigurno prelazim na nju upotpunosti ... Outlook izgleda kao Outlook 2010 vizualno bez gornjih tabova.

 

Za sada sve radi jako brzo i pouzdano ... u samoj usluzi je i Lync, potpuno funkcionalni Office paket (online), SharePoint i naravno Exchange server za Outlook .

 

Inače Lync je kao usluga dosta zanimljiva i takvi se proizvodi kod drugih dosta plaćaju dok ovdje dolazi u paketu.

16 godina
offline
Novi uvjeti Google Appsa

Smanjili su za sve nove korisnie GA. Oni koji su otvoril acc prije imaju 100, tj. 50 free korisnika. Inače, isplati se prijeći na plaćanje jer se usluga izrazito poboljša, da ne kažem da support odgovara odmah, dok u free verziji ne odgovara... tj... odgovore, ali ne riješe problem. Probao sam i MS uslugu, vidjet ćemo, budućnost je u tome. Zasad gmail/docs vode u odnosu na MS jer hotmail meni radi sporo, a office je katastrofa sporo ako trebas par izmjena napraviti, tj. prvo ti ucita preview, a za edit pocne loadat... shit :)

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi uvjeti Google Appsa

Nitko ne spominje komediju od kolaboracijskih opcija Google Appsa i ograničenja od 1MB na .doc dokumente {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi uvjeti Google Appsa
zbuzanic kaže...

Smanjili su za sve nove korisnie GA. Oni koji su otvoril acc prije imaju 100, tj. 50 free korisnika. Inače, isplati se prijeći na plaćanje jer se usluga izrazito poboljša, da ne kažem da support odgovara odmah, dok u free verziji ne odgovara... tj... odgovore, ali ne riješe problem. Probao sam i MS uslugu, vidjet ćemo, budućnost je u tome. Zasad gmail/docs vode u odnosu na MS jer hotmail meni radi sporo, a office je katastrofa sporo ako trebas par izmjena napraviti, tj. prvo ti ucita preview, a za edit pocne loadat... shit :)

 

Ako ćemo uspoređivati besplatnu uslugu google appsa sa MSom tj hotmailom onda je google svakako u blagoj prednosti (besplatna usluga MSa = hotmail, office online (ne toliko brz kako i navodite) ali ako usporedimo plaćenu varijantu o kojoj govorim tu svakako stvari dolaze na svoje. Usluga je potpuno različita npr. = exchange server koji je u cijeni, DNS hosting server (odlična stvar i radi dobro),office online (potpuno drukčija verzija od free), sharepoint server Lync . To se sve zove Office365 tako da ako netko želi googleati ili bingati .

 

Jedna od odličnih stvari je i da se korisnici koji rade već u outlooku jako lagano prebacuju pošto je vizualno isti kao i onaj na računalu, ima preview tj. po "okno za čitanje" znaći klikom na mail ostaje se na mail popisu i u oknu se otvara sadržaj maila (tko god je koristio outlook zna o čemu pričam, a i da je isto jako velika mana google acc pošto svaki mail trebaš otvoriti pa inbox ili back pa u nedogled) .

 

Meni je osobno exchange server uvijek bio najbolja solucija za mailove samo je do ovog paketa bio preskup a i za održavanje (potrebna infrastruktura, licence i IT experta), sa office365 se sve mijenja.

16 godina
neaktivan
offline
Novi uvjeti Google Appsa

Zaboravljaš da Office365 nije dostupan u Hrvatskoj kao niti jedan Microsoftov servis (Azure, Marketplace, Office365...).

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi uvjeti Google Appsa
naxeem kaže...

Zaboravljaš da Office365 nije dostupan u Hrvatskoj kao niti jedan Microsoftov servis (Azure, Marketplace, Office365...).

Za sada je tako (barem u Beti za office365),

 

ja ga koristim kroz VPN (StrongVPN - lolacija NY) na cijeloj mreži (router Linksys E3000 sa DDWRT - OpenVPN) tako da su mi svi korisnici koji su na mreži na IP adresi od NY . Ovo riješenje je dobro ne samo zbog MSa i njihovih usluga već zbog masu drugih usluga koje se dobivaju a Hrvatska i Europa ih nema . Npr. Netflix, Fox, Steam sa cijenama u dolarima, svi MS servisi koje su gore nabrojani ... da ne nabrajam jer ovo nije post o VPNu ... google "strongVPN" ...

 

pozdrav

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi uvjeti Google Appsa
Bypass kaže...

Super su izašli u susret poslovnim korisnicima, ali zašto nas besplatne režu.

 

Ali dobto 50$ je ništa na kraju krajeva, za ovakvu uslugu.

Da, ali 50$ po useru, a ne za cijelu uslugu. Znači imaš 50 usera i platiš 2.500 US$ što baš i nije malo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice