S novim tarifama HT doveo Deezer

poruka: 44
|
čitano: 18.446
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "S novim tarifama HT doveo Deezer".
16 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 8:44 (BlackDwarf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

Zasto bi itko uzeo te tarife ako moze imati za 50 kn:

- 1000 minuta prema svima

- neogranicen SMS

- 1GB prometa

 

Novi Plan S za 55kn:

- 150 minuta

- 100 SMS

- nema prometa (!?)

 

Novi Plan L za 165kn(!)

- 200 minuta

- 200 SMS

- 1GB prometa

 
7 1 hvala 0
16 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

Da li su uopće tarife do 28 godina legalne?

U zakonu je zabranjena diskriminacija po spolu, vjeri, boji kože, dobi, nacionalnosti itd...

 

Ista je stvar da su stavili povoljnije tarife: ili samo za katolike, ili samo za bijelce ili samo za muškarce

Kakve bi onda bile reakcije? {#}

 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

@Sasoon

Gdje ima za 50kn? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

Katastrofa, ali ovi operateri postaju neki šaljivci kaj se tiče tih tarifa...

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
Sasoon kaže...

Zasto bi itko uzeo te tarife ako moze imati za 50 kn:

- 1000 minuta prema svima

- neogranicen SMS

- 1GB prometa

Izostavio si da od tih 1000 minuti, 200 ide prema vipu i bon bonu i uspostavu poziva od 0.29 kuna. Ne budi demagog.

 

Što se tiče novih tarifa, valja vidit kakvi će biti popusti na uređaje u plan za mlade tarifi, jer sad je bolja nego prije, 1GB umjesto 512mb 4G-a. Zvao sam službu za korisnike, nemaju još cijene uređaja na novim tarifama, al će navodno znat u toku dana?

 

Nova cijena flat opcije je 40 kuna. što kaže, ako bude dobar popust na uređaj, za 15 kuna više nego sada (dosad 150, sad 165) uz dodatnih 512mb, nije strašno ajd.

 

Za dodatnih 49 daju deezer, max tv to go i spremalicu. Ništa od tog troje ne računa se kao podatkovni promet. Dobra stvar al samo onima koji to planiraju koristit.

 

I btw bio sam u pravu kad je netko pitao kako će izgledat nove tarife nakon što smo dobili "sve" za 150 kuna. Dodat će novu tehnologije par novih modernih usluga i povećat cijenu 10-20% ;). 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 10:35 (cecenac).
15 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

Ima li tko tarifu obitelj recimo obitelj 300?

Ističe meni i ženi ugovor za misec dana pa bi se možda prebacili tamo. Kako to funkcionira? Mogu li se ostaviti isti brojevi?

Trenutno sam na revoluciji ali nisam zadovoljan sa signalom na TELE2, a žena je na vipu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
amater_2 kaže...

Ima li tko tarifu obitelj recimo obitelj 300?

Ističe meni i ženi ugovor za misec dana pa bi se možda prebacili tamo. Kako to funkcionira? Mogu li se ostaviti isti brojevi?

Trenutno sam na revoluciji ali nisam zadovoljan sa signalom na TELE2, a žena je na vipu.

Nazovi szk, nositelj bi ti trebao dobit dobar popust na uređaj plus ako prelazite iz drugih mreža možda dobijete i popust na mjesečne naknade.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
16 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

HT doveo Deezer? Zar se ne može skinut preko Gplaya? {#}

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
Sasoon kaže...

Da li su uopće tarife do 28 godina legalne?

U zakonu je zabranjena diskriminacija po spolu, vjeri, boji kože, dobi, nacionalnosti itd...

 

Ista je stvar da su stavili povoljnije tarife: ili samo za katolike, ili samo za bijelce ili samo za muškarce

Kakve bi onda bile reakcije? {#}

Svasta je po zakonu ograniceno po dobi. Npr, redovito skolovanje, isto do 28 koliko mi se cini.

16 godina
neaktivan
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer
Ovo vec postaje glupo. Prvo VIP izbaci nesto novo (skuplje i losije), pa ga onda slijedi HT. Ili obrnuto, prvo HT, pa VIP.
Jako me znimaju razlozi zbog kojih nece snizit cijenu roaminga 1.7.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
cecenac kaže...
Sasoon kaže...

Zasto bi itko uzeo te tarife ako moze imati za 50 kn:

- 1000 minuta prema svima

- neogranicen SMS

- 1GB prometa

Izostavio si da od tih 1000 minuti, 200 ide prema vipu i bon bonu i uspostavu poziva od 0.29 kuna. Ne budi demagog.

 

Tih 200 minuta prema VIPu je više nego što je uopće uključeno u Plan S od 55kn (+5kn naknade državi).

I nove tarife Plan S (60kn) i Plan M (90kn) imaju uspostavu poziva od 0.29kn

12 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

 

cecenac kaže...
Sasoon kaže...

Zasto bi itko uzeo te tarife ako moze imati za 50 kn:

- 1000 minuta prema svima

- neogranicen SMS

- 1GB prometa

Izostavio si da od tih 1000 minuti, 200 ide prema vipu i bon bonu i uspostavu poziva od 0.29 kuna. Ne budi demagog.

 

Što se tiče novih tarifa, valja vidit kakvi će biti popusti na uređaje u plan za mlade tarifi, jer sad je bolja nego prije, 1GB umjesto 512mb 4G-a. Zvao sam službu za korisnike, nemaju još cijene uređaja na novim tarifama, al će navodno znat u toku dana?

 

Nova cijena flat opcije je 40 kuna. što kaže, ako bude dobar popust na uređaj, za 15 kuna više nego sada (dosad 150, sad 165) uz dodatnih 512mb, nije strašno ajd.

 

Za dodatnih 49 daju deezer, max tv to go i spremalicu. Ništa od tog troje ne računa se kao podatkovni promet. Dobra stvar al samo onima koji to planiraju koristit.

 

I btw bio sam u pravu kad je netko pitao kako će izgledat nove tarife nakon što smo dobili sve za 150 kuna. Dodat će novu tehnologije par novih modernih usluga i povećat cijenu 10-20% ;). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sto napadas covijeka prije nego provjeris podatke???

i u novoj Plan tarifi koju je naveo:

 Plan S za 55kn ide naknada za uspostavu poziva!!!!

 

dakle, postoji li razlika?

itakako postoji.

kod telaca u smart tarifi na bonove za 35 kn dobijem GB prometa i 1000 minuta. a sad, ostaje ti pitanje jesi li spreman dati jos 25 kn za 100 sms poruka koje ukljucje Plan S tarifa.

ostali na prepaidu daju jos i poruke za 50 kn + uspostava poziva, a tomato recimo za 99 kn nudi sve to bez uspostave poziva.

 

popusti za uredjaj su losi, odnosno svi uredjaji su poprilicno skuplji nego do sada. ISpravljac je naveo nekoliko primjera,a moguce je provjeriti i na njihovim web stranicama.

 

 

meni se tarife ne svidjaju nikako, do duse nesto su bolje od vipovih,ali nisu dovoljno dobre da bi me ponovo navukle na postpaid, pogotovo uz ovakve cijene uredjaja.

no svaka roba ima svoga kupca,a i poznato je da kod nas ima ovaca za sisanje na pretek

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 10:22 (raky_b).
Moj PC  
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
BlackDwarf kaže...

@Sasoon

Gdje ima za 50kn? :D

Simpa Prejaka

 

Ima i na tele 2 za 35kn:

-1000 minuta

- 1GB

+ 5kn za 100 SMSova ili

+ 10kn za 500 SMSova ili

+ 15 kn za 1000 SMSova

 

I Tomato za 55kn

-1000 minuta

- 1000 SMSova

- 1GB

15 godina
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
Sasoon kaže...
BlackDwarf kaže...

@Sasoon

Gdje ima za 50kn? :D

Simpa Prejaka

 

Ima i na tele 2 za 35kn:

-1000 minuta

- 1GB

+ 5kn za 100 SMSova ili

+ 10kn za 500 SMSova ili

+ 15 kn za 1000 SMSova

 

I Tomato za 55kn

-1000 minuta

- 1000 SMSova

- 1GB

Gregor i Janko neka prvo poprave pokrivenost pa onda neka stavljaju cijene kolike hoće. Mogu reći za sebe da sam ovca što sam se navukao na to njihovo sranje.

Žalosno je da ja koji sam udaljen od centra Zadra 10km zračne linje, dnevno dobijem i do 10 poruka tko me zvao. 

Nije do uređaja nego do signala.

12 godina
neaktivan
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
Sasoon kaže...

Tih 200 minuta prema VIPu je više nego što je uopće uključeno u Plan S od 55kn (+5kn naknade državi).

I nove tarife Plan S (60kn) i Plan M (90kn) imaju uspostavu poziva od 0.29kn

Ja nisam spominjao te tarife koje navodis. Samo sam te ispravio da budes posten i da ne demagogiziras, jer bi čovjek sutra uzeo tarifu pa bi ti se naje*ao mame kad bi potrošio cijeli bon i ne bi mogao uspostavit važan poziv jer nije znao za uspostavu. žišku?

 

Opće je poznato da su i vipove i ht-ove i tele2 tarife sve ispod revolucije i njenih rivalnih tarifa žešće sranje i nemaju nikakav popust na uređaje.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
15 godina
neaktivan
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

revolucija od tele 2 je zakon  za 135 i 150 kn nenadmasna ,,mozda nije perfektna ali nema bolje,,,ovo ovdje je malo zbunjujuce i preskupo,,,debili ,zato sam i otisao sa simpe ,,samo neke kemije izmisljaju u t mobilu,, :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
amater_2 kaže...

Ima li tko tarifu obitelj recimo obitelj 300?

Ističe meni i ženi ugovor za misec dana pa bi se možda prebacili tamo. Kako to funkcionira? Mogu li se ostaviti isti brojevi?

Trenutno sam na revoluciji ali nisam zadovoljan sa signalom na TELE2, a žena je na vipu.

Po meni bi ti se više isplatio da si napravio prebačaj prije, zadržavaš brojeve i imao bi 50% popusta godinu dana, sada možeš imat 35kn popusta 6 mjeseci, provjeri dodatno na njihovim web stranicama.

 

 

 

Za Deezer se troše MB uključeni u tarifu, za Maxtv2go ne.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
16 godina
neaktivan
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
koristim vip savrsenu i derem vec 7 mjeseci sve sto stignem za 150kn, no to nije tema....ali

oko prepaida svi nesto limitiraju..jest 1000 min,al ne prema svima. bezobrazno.
ako si mlad i zoves svakojake brojeve ,malo je zeznuto. ako obiteljski mislis pokriti par kucanstava, svojta, roditelji, braca, sestre...ja sam pri dolasku zadnje vipme tarife,svima uzeo vip simice i ukljucio 49kn.
tu je DOSLOVNO unutar vipa neograniceno. i pozivi i sms +500mb. ako hoces zovi danonocno. ide uspostava 0,29...a druge mreze 70 lipa.
super za umrezavanje nekoliko domacinstava kojima poziv i sluzi za cuti rodbinu.
unutar mreze bez limita.
tarifa nije dobra za zivkanje ostalih mreza.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
14 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

e il uzmeš BonBon, i unutar obitelji koji su na bonbonu pričaš mjesečno za 1 kn, 1.000 minuta,, a pokrivenost T mobile-a,, odlično da budeš svima dostupan,, a eventualno Revolucija za zvanje do besvjesti ako se puno priča, ili Savršena od VIPa za neograničene, al više se ne može aktivirati :(,,  ma u biti sve ovisi o tome koliko se zapravo priča, SMSa il surfa

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
cecenac kaže...
Sasoon kaže...

Tih 200 minuta prema VIPu je više nego što je uopće uključeno u Plan S od 55kn (+5kn naknade državi).

I nove tarife Plan S (60kn) i Plan M (90kn) imaju uspostavu poziva od 0.29kn

Ja nisam spominjao te tarife koje navodis. Samo sam te ispravio da budes posten i da ne demagogiziras, jer bi čovjek sutra uzeo tarifu pa bi ti se naje*ao mame kad bi potrošio cijeli bon i ne bi mogao uspostavit važan poziv jer nije znao za uspostavu. žišku?

 

Opće je poznato da su i vipove i ht-ove i tele2 tarife sve ispod revolucije i njenih rivalnih tarifa žešće sranje i nemaju nikakav popust na uređaje.

Nego o čemu raspravljamo ovdje, nego o novim Plan tarifama

12 godina
neaktivan
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
Sasoon kaže...

Nego o čemu raspravljamo ovdje, nego o novim Plan tarifama

Pravi si demagog -.-* 

 

btw ako ima ovjde poslovnih korisnika, uberite što uključuje najveća tarifa plan za posao kod njih. Brutalno, skupo, al brutalno.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
16 godina
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
Simpa Prejaka opcija je najbolja - Giga prometa, 1000 minuta, neogranicen sms za 50kn. Uspostava postoji, ali zato kupis bon u t-centru i dobijes jos 10 na tih 50 pa ti ostane za zvati. Nema bolje. Amen.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
14 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

A pazite ovo: 4G do 7,2 Mbps. Kaj oni misle da su korisnici idioti? Placem od smijeha {#}

Cekaj i jos placas uspostavu poziva 0,40 kn.... oh

its summer in here...
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 11:31 (agent_00klc).
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

Briga me za HT tarife ali ne mogu vjerovati da nisam znao da je Deezer već duže vrijeme dostupan u HR a tražio sam neke streaming servise u HR ali još svi nedostupni. I to je dosta povoljan, 3.49€ mjesečno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

Meni hrvatski telekom postaje skroz neozbiljan, korisnik sam njihove usluge telefona, interneta i maxTV-a, te tri pretplatnička broja.

 

7.3 sam napravio preko weba produljenje UO na Total+L za sony Z koji bi me izašao 1500kn, i onda sam planirao osnovat Obitelj od  300kn.

 

Danas su izašle nove tarife, gledam plan za surfanje od 225kn i uočavam da samo postojeći korisnici ne dobivaju popust, a oni koji prelaze s druge mreže/novi ugovor/prelaze sa simpe ostvaruju popust koji kroz 24mj. ostvare 840kn uštede.

Otvaram chat na njihovoj stranici i pitam da li onda trebam preć sa pretplate na simpu i onda isti dan preć sa simpe na pretplatu na što mi odgovaraju "da, ali ne znamo da li bi to mogli obavit sve u jednom danu".

 

Idem osvježit stranicu, i nakon 5min je otvori i više nema tog popusta za simpa korisnike.

 

Pogledam Obitelj XL spustili su cijenu uređaja sa 1900kn na 1500kn.

 

Nazovem ih i pitam da li je moguće da stoniraju zahtjev za uređaj koji sam naručio i da samo promjene ugovor umjesto Total+ L da stave Obitelj XL, odgovaraju da trebam čekat da uređaj dođe, rok za isporuku kasni, da ga odbijem, te da onda ponovno radim zahtjev i čekam 20+ dana, ako će uređaja uopće bit i po kojoj cijeni.

 

 

EDIT: Sad su opet digli cijenu za 200kn, iz minute u minutu ih mjenjanju.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 14:11 (Geek).
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
online
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
agent_00klc kaže...

A pazite ovo: 4G do 7,2 Mbps. Kaj oni misle da su korisnici idioti? Placem od smijeha {#}

Cekaj i jos placas uspostavu poziva 0,40 kn.... oh

  Ne dobiješ max brzinu od 4G, ali dobiješ manje zatrpanu mrežu u kojoj ćeš vrlo vjerojatno i surfati po obećanoj brzini za razliku od 3G koji većina korisnika koristi pa se može dogoditi da ne dobiješ dobru brzinu...bar mislim da je tako...

  Uspostava se plaća samo na S i M tarifama i to 0,29 kn, a 0,40 kn je sms nakon što se iskoriste svi besplatni.

 

 

12 godina
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer
kiwi_91 kaže...
agent_00klc kaže...

A pazite ovo: 4G do 7,2 Mbps. Kaj oni misle da su korisnici idioti? Placem od smijeha {#}

Cekaj i jos placas uspostavu poziva 0,40 kn.... oh

  Ne dobiješ max brzinu od 4G, ali dobiješ manje zatrpanu mrežu u kojoj ćeš vrlo vjerojatno i surfati po obećanoj brzini za razliku od 3G koji većina korisnika koristi pa se može dogoditi da ne dobiješ dobru brzinu...bar mislim da je tako...

  Uspostava se plaća samo na S i M tarifama i to 0,29 kn, a 0,40 kn je sms nakon što se iskoriste svi besplatni.

 

 

Nikad nisam imao problem s 3G mrezom, a zivim u Osijeku te radim u samom centru grada..

 

Najjaci Plan S sa 1mb prometa u vrijeme smartphonea xD

15 godina
offline
S novim tarifama HT doveo Deezer

Vidim, nitko nije primjetio znak za "infinity".......  sto im to tocno znaci: "podatkovni promet" pored "promet po maksimalnoj brzini"?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S novim tarifama HT doveo Deezer

Da se brzina supšta na maksimalnih 64kbps.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice