Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

poruka: 96
|
čitano: 8.691
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novo na Bug Online Forumu - notifikacije".
14 godina
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

Baš se prijavim na forum, kad tamo notifikacije. Super ste se sjetili.

Moj PC  
16 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Bas odlicna stvar. I vrlo dobro rijesena
Swedish latin super funk.
Moj PC  
21 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Naslov je mogao biti i ovakav "Novo na Bug Online Forumu - obavijesti". Korisna funkcija, pohvale za ideju ☺
www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
<p>Ne radi mi mobilna verzija vise, ona plava traka na vrhu je izgubila ikone (sad su ispod nje) i onaj box za novi post ne radi (gumb posalji kao da je otiso izvan ekrana).</p> <p>WP 8.1 IE/UC Browser</p>
Šta svi imaju protiv mene, šta nešto nevalja s tim da imam claw grip?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

Zanimljiva inovacija!

Vjerujem da ce dobro doci.

TrustNo1
 
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

Čudno, nisam dobio notifikaciju da su stigle notifikacije.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Raykip kaže...
<p>Ne radi mi mobilna verzija vise, ona plava traka na vrhu je izgubila ikone (sad su ispod nje) i onaj box za novi post ne radi (gumb posalji kao da je otiso izvan ekrana).</p> <p>WP 8.1 IE/UC Browser</p>

 To je nesto kod tebe onda...probaj cache obrisati pa vidi. Evo na CM browseru. Kad otvorim u chromeu na desktopu normalno ucita mobilnu verziju.

16 godina
neaktivan
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

zgodna stvar i samo dvije sugestije/zamjerke:

- narancasta boja broja notifikacija... bode oci, ali prijasnje BOLD rjesenje bilo je puno elegantnije i decentnije, ovo je kao led drl na golfu2...

- izmedju botuna ODGOVOR  bi trebalo stavit mrvu vise razmaka radi nas koji smo na tabletu... s misem nije problem, ali s prstom je tesko naciljat pojedini odgovor...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

I kod mene isto dolazi do transparentnosti plave trake nakon logina. Prije logina na stranicu je prikazana plava traka. Windows phone 8.1 i uredno izbrisan cache iz explorera

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

Menj fali opcija "Označi sve notifikacije pročitanima". Imam ih jako puno (sve su stare), a ne da mi se klikati na jednu po jednu "Odgovor".

Također mislim da bi to trebalo izvesti na način da to ne bude stranica za sebe već neki mali popup koji se otvori kada se s mišem pređe preko "Notifikacije". Malo je nezgodno stalno otvarati stranicu notifikacije.

 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Marko :D kaže...

Menj fali opcija "Označi sve notifikacije pročitanima". Imam ih jako puno (sve su stare), a ne da mi se klikati na jednu po jednu "Odgovor".

Također mislim da bi to trebalo izvesti na način da to ne bude stranica za sebe već neki mali popup koji se otvori kada se s mišem pređe preko "Notifikacije". Malo je nezgodno stalno otvarati stranicu notifikacije.

 I ja sam zagovarao opciju "sve pročitano" (treba ekipi koja voli puno spamajte po forumu :)), ali je iz nekog razloga bilo problematično to dodati.

 

Ovo s popupom mi se ne čini praktičnim, cilj je da sve bude tu, ali diskretno i nenametljivo.

...
12 godina
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

Odlicna i prakticna novotarija,like 

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Brisanje cachea ne pomaze kod pokvarenog bara gore, nova poruka sada normalno radi.
Šta svi imaju protiv mene, šta nešto nevalja s tim da imam claw grip?
12 godina
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

Meni osobno ne previše potrebno, ali drago mi je da se forum održava i unaprjeđuje. Tu sam već godinama, nije loše vidjeti nešto novo 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

Cool! 

Would you look at me now? Can you tell I&amp;amp;#39;m a man? With these scars on my wrists To prove I&amp;amp;#39;ll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Kad sam odjvaljen normalno izgleda.
Šta svi imaju protiv mene, šta nešto nevalja s tim da imam claw grip?
16 godina
moderator
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Marko :D kaže...

Menj fali opcija "Označi sve notifikacije pročitanima". Imam ih jako puno (sve su stare), a ne da mi se klikati na jednu po jednu "Odgovor".

Također mislim da bi to trebalo izvesti na način da to ne bude stranica za sebe već neki mali popup koji se otvori kada se s mišem pređe preko "Notifikacije". Malo je nezgodno stalno otvarati stranicu notifikacije.

"Označi sve kao pročitano" će također izbrisati i notifikacije. Notifikacije se brišu kad se pročitaju, dakle ako sve označiš kao pročitano, bit će i notifikacije maknute.

Domagoj
16 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Lipo 😊
Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

Konačno.. Već godinama mi ovo fali na BUG-u.
Otkako koristim xda forum, to toliko olakšava interakciju s forumom da je čudo.

Imam jedno pitanje i jedan prijedlog.

Pitanje:
- koliko dugo notifikacije ostaju u bazi? Odnosno, jel isto kao s temama u kojim sudjelujem da ostaje 30 dana zapis ili duže?

Prijedlog:

- preimenovati notifikacije u obavijesti. Nije da sam 'rvatina i "grammar ustasha" pa da mi smeta englesko nazivlje, ali prilično nespretno djeluje vidjeti "notifikacije".
Vjerujem da bi se bolje uklopilo "obavijesti".

Eto, samo to.
Sve ostalo, pohvale! 
Konačno možemo označiti kolege forumaše 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
6 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

Super stvar, svaka čast!
Jedino kad sam krmeljav u krevetu otvorio forum, pomislio sam da sam zaradio nekakvu sankciju 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Imamo i forumašica ,pa bi mogli staviti odgovorila ,a ne odgovorio samo
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
sudy_freak kaže...


Prijedlog:

- preimenovati notifikacije u obavijesti. Nije da sam 'rvatina i "grammar ustasha" pa da mi smeta englesko nazivlje, ali prilično nespretno djeluje vidjeti "notifikacije".
Vjerujem da bi se bolje uklopilo "obavijesti".

 Slažem se!

Gdje god mogu, sve uređaje i programe stavljam na Engleski.... al moram priznati da bi ovdje na forumu "Obavijesti" bolje izgledalo.

 

Btw, kad na mobitelu odaberem Desktop verziju, onda je sve nagurano gore. Baš me zanima kak će izgledati kad dobijem "Obavijest".

 

P.S. Jesi dobio obavijest da sam ti odgovorio? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
offline
Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

Ja bih osim notifikacija za direktne mentione i replyeve volio da se vide i notifikacije za broj novih postova u temama u kojima sudjelujem/pratim (ili samo broj tema s novim postovima).

Ovako moram 2 puta extra klikati samo da vidim jel ima što novo za pročitati. Često rasprave nisu jedan na jedan, nego treba pročitati i poruke koje nisu direktno tebi replyane, jel :-P

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Bitanga kaže...

Ja bih osim notifikacija za direktne mentione i replyeve volio da se vide i notifikacije za broj novih postova u temama u kojima sudjelujem/pratim (ili samo broj tema s novim postovima).

Ovako moram 2 puta extra klikati samo da vidim jel ima što novo za pročitati. Često rasprave nisu jedan na jedan, nego treba pročitati i poruke koje nisu direktno tebi replyane, jel :-P

 Za to postoji "BOL sidebar reborn" ili misliš neku implementaciju za mobile verziju?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
moderator
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
CyberDemonVZ kaže...

Btw, kad na mobitelu odaberem Desktop verziju, onda je sve nagurano gore. Baš me zanima kak će izgledati kad dobijem "Obavijest".

 

P.S. Jesi dobio obavijest da sam ti odgovorio? :D

LOL - baš čudno kada otvoriš desektop verziju na mobitelu, a ono - sve nagurano!

Bitanga kaže...

Ja bih osim notifikacija za direktne mentione i replyeve volio da se vide i notifikacije za broj novih postova u temama u kojima sudjelujem/pratim (ili samo broj tema s novim postovima).

Ovako moram 2 puta extra klikati samo da vidim jel ima što novo za pročitati. Često rasprave nisu jedan na jedan, nego treba pročitati i poruke koje nisu direktno tebi replyane, jel :-P

Postoje i neka alternativna rješenja:

http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/bol-forum-dodatak-sidebar-reborn/235090.aspx

...
15 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Matozan kaže...
Bitanga kaže...

Ja bih osim notifikacija za direktne mentione i replyeve volio da se vide i notifikacije za broj novih postova u temama u kojima sudjelujem/pratim (ili samo broj tema s novim postovima).

Ovako moram 2 puta extra klikati samo da vidim jel ima što novo za pročitati. Često rasprave nisu jedan na jedan, nego treba pročitati i poruke koje nisu direktno tebi replyane, jel :-P

 Za to postoji "BOL sidebar reborn" ili misliš neku implementaciju za mobile verziju?

 

Mislim na desktop verziju... ne planiram nikakve extenzije i skripte za to instaliravati. Lako si složim bookmark na tu stranicu direktno, al ako se već slažu notifikacije bilo bi dobro da ima i za ovo.

10 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
loky4i4 kaže...
Imamo i forumašica ,pa bi mogli staviti odgovorila ,a ne odgovorio samo

 Ma nema potrebe, ionako nas 90% vremena forumaši oslovljavaju u muškom rodu 

 

Drago mi je da se na forumu pojavljuju inovacije ali moram priznati da mi je, što se tiče novih poruka u temama, praktičnije rješenje sidebarom kolege @OriginalEXE . Odmah mi daje mogućnost da vidim o kojoj se temi radi i da li me zanima daljnja rasprava ili je odgovor na neku prastaru temu. Tako da ću se vjerojatno nastaviti oslanjati na njegov sidebar.

 

Ono što mene zanima me što je s mail obavjestima o privatnim porukama? Već mjesecima mi ne dolazi obavjest na mail kad mi dođe privatna poruka. Da li je ta opcija ukinuta ili samo ne radi s obzirom da još uvijek u profilu stoji mogućnost označavanja slanja e-maila za svaku primljenu privatnu poruku.

 

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
15 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije

 

Tako nešto bi trebalo službeno dodati u forum :-)

12 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
Miro kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Btw, kad na mobitelu odaberem Desktop verziju, onda je sve nagurano gore. Baš me zanima kak će izgledati kad dobijem "Obavijest".

LOL - baš čudno kada otvoriš desektop verziju na mobitelu, a ono - sve nagurano!

 Sve OK, pa nisam ni rekao da je tuđa greška, samo me zanimalo kak će izgledati

 

Btw, na ovo dobijem odgovor, al pretpostavljam da "Obavijesti" nikad nećemo vidjeti.

 

Što bi lijepše izgledalo:

 

5 Notifikacije
22 Obavijesti
Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Re: Novo na Bug Online Forumu - notifikacije
CyberDemonVZ kaže...
sudy_freak kaže...


Prijedlog:

- preimenovati notifikacije u obavijesti. Nije da sam 'rvatina i "grammar ustasha" pa da mi smeta englesko nazivlje, ali prilično nespretno djeluje vidjeti "notifikacije".
Vjerujem da bi se bolje uklopilo "obavijesti".

 Slažem se!

Gdje god mogu, sve uređaje i programe stavljam na Engleski.... al moram priznati da bi ovdje na forumu "Obavijesti" bolje izgledalo.

 

Btw, kad na mobitelu odaberem Desktop verziju, onda je sve nagurano gore. Baš me zanima kak će izgledati kad dobijem "Obavijest".

 

P.S. Jesi dobio obavijest da sam ti odgovorio? :D

Jep, jesam.

 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice