NSA može prisluškivati europske telekome

poruka: 6
|
čitano: 1.340
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NSA može prisluškivati europske telekome".
10 godina
offline
NSA može prisluškivati europske telekome
Muko matere jadan ja ako culi kako san zajebucnija sefa za bolovanje a ja "zdrav" ko dren.
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
4 6 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
NSA može prisluškivati europske telekome

Svakim danom mi se sve više gade ti Amerikanci.

scientia est potentia
 
10 2 hvala 0
16 godina
offline
NSA može prisluškivati europske telekome

Amerika sa svojom prikolicom Izraelom su najvece zlo u danasnjem vremenu.

 
10 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NSA može prisluškivati europske telekome
nicky.sl kaže...
Muko matere jadan ja ako culi kako san zajebucnija sefa za bolovanje a ja "zdrav" ko dren.

Bez brige, ne zanimaju ih male ribice. Ovo je samo priča o EU kao jednoj velikoj Američkoj koloniji (o jednoj HR koja se nalazi na europskom šupku da i ne govorim).

 

Razmisli što znači interes na svjetskoj geopolitičkoj sceni i kako ga se brani npr. na bliskom istoku, a kako npr. u EU. Pogledaj ove sankcije prema Rusiji koja su ništa nego produžena Američka ruka i kako djeluju na EU gospodarstvo, pa će ti onda možda biti jasno da tvoje bolovanje i općenito odnos sa poslodavcem neće biti ništa nego koleteralna šteta u budućem, još nestabilnijem tržištu rada. NSA je ništa nego alat, čekić i pila, koji svojim djelovanjem samo pokazuje "stil" kojim se realiziraju puno veće ideje nastale još u prošlom stoljeću. Samo edukacija i edukacija, bez toga smo ovce koje još zahvaljujemo da nas se indirektno naziva ovcama.

15 godina
neaktivan
offline
NSA može prisluškivati europske telekome

Se*em im se u čokolino...

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NSA može prisluškivati europske telekome

slobodno neka pošalju jednu od zgodnijih agentica da mi ga lagano prisluškuje. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice