Obama sastanči s direktorima

poruka: 9
|
čitano: 3.326
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Obama sastanči s direktorima".
16 godina
offline
Obama sastanči s direktorima

Vjerojatno dogovaraju kako da ih idući put ne ulove

 
32 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Obama sastanči s direktorima


Sigurno ih Obama pitao "Šta znači Netvor kabel iz unpluged?"

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2013 15:05 (zerocool12).
 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Obama sastanči s direktorima

ajde neka, konačno razgovaraju o tome da nam zaštite privatnost.

Potpis!
Moj PC  
0 14 hvala 0
15 godina
offline
Re: Obama sastanči s direktorima
Ma da sad je bas Obami bitno da se zastiti privatnost korisnika...koji su licemjeri ti Amerikanci,đubrad obicna.
10 godina
neaktivan
offline
Obama sastanči s direktorima

Ako sam išta naučio u zadnjih dva mjeseca to je da ne vjerujem ničemu što se dešava iza zatvorenih vrata a što bi moglo ta utiče na moju budućnost.

 
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Obama sastanči s direktorima

Svi sastanci su organizirani tajno i održani iza zatvorenih vrata, pa nikakvi detalji nisu poznati javnosti. Jedina informacija dolazi od jednog od službenika Bijele kuće, koji kaže: "Ovo je jedan u nizu razgovora vlasti sa stručnjacima i ostalim zainteresiranim stranama, a prema uputi Predsjednika o potrebi za dijalogom i dogovorom oko najboljeg nadzora korisničke privatnosti u digitalnom dobu, uključujući pitanje kako najbolje zaobići privatnost u ime očuvanja nacionalne sigurnosti".

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2013 17:13 (Shadowstrike).
 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Obama sastanči s direktorima

jedina stvar gora od tajnog sastančenja obame i zucenberga je kad mi netko copy/pastea skoro cijeli članak koji sam prije 3 sekunde pročitao.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Obama sastanči s direktorima

interesantno je da su pozvani samo oni koji su sa smjeskom i dragovoljno bili dio citave "metadata" price...

 

 

Moja iPhone igra - Missile Storm - http://www.youtube.com/watch?v=bZISQSUOJPo
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Obama sastanči s direktorima
Je, a CK KP Kine je tajno sastančio s CK KP Sjeverne Koreje zbog brige za ljudska prava tibetanaca.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice