Objavljen Xbox One

poruka: 21
|
čitano: 3.543
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljen Xbox One".
16 godina
offline
Objavljen Xbox One

Ako pogledate kaj ljudi pisu na Amazonu onda se covijek stvarno mora zapitat ko je tu lud?

Prvo Sony izbaci konzolu s problemima i sad Microsoft u revijalnom tonu izbaci jos vece govno na trziste.

Svaki drugi ima problema s pregrijavanje, grebanjem medija, ne radi nakon updatea ili crkne isti dan.

Doma imamo Xbox 360, PS3 i Wii ali NextGen ne planiram kupit.

Mozda za godinu dana kad izbace verzije bez gresaka i bugova kupim nesto ali do onda fu Sony&Microsoft.

PC ftw!

Moj PC  
3 17 hvala 0
13 godina
offline
Re: Objavljen Xbox One
NEW_MAN kaže...

Ako pogledate kaj ljudi pisu na Amazonu onda se covijek stvarno mora zapitat ko je tu lud?

Prvo Sony izbaci konzolu s problemima i sad Microsoft u revijalnom tonu izbaci jos vece govno na trziste.

Svaki drugi ima problema s pregrijavanje, grebanjem medija, ne radi nakon updatea ili crkne isti dan.

Doma imamo Xbox 360, PS3 i Wii ali NextGen ne planiram kupit.

Mozda za godinu dana kad izbace verzije bez gresaka i bugova kupim nesto ali do onda fu Sony&Microsoft.

PC ftw!

Jer to ne vrijedi za svaki drugi uređaj koji se izbacuje na tržište? Svaki proizvod ima problema i škarta, pogotovo na početku. Vjerujem da će se i ovo pokazati kao ograničeni problem amplificiran zbog launcha kao i sa PS4.

P.S. koja legenda "listen to that baby pur" XD

12 godina
protjeran
offline
Re: Objavljen Xbox One
NEW_MAN kaže...

Ako pogledate kaj ljudi pisu na Amazonu onda se covijek stvarno mora zapitat ko je tu lud?

Lud je onaj koji vjeruje tim revjuovima za Xbox One.

Radi se o trolovima, a Xbox One za sada nema nikakvih grešaka.

Kod PS4 je bila drugačija situcija pošto su i novinari dobivali pokvarene konzole, a kod Xboxa se samo trola.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Objavljen Xbox One
bill_jobs kaže...
NEW_MAN kaže...

Ako pogledate kaj ljudi pisu na Amazonu onda se covijek stvarno mora zapitat ko je tu lud?

Lud je onaj koji vjeruje tim revjuovima za Xbox One.

Radi se o trolovima, a Xbox One za sada nema nikakvih grešaka.

Kod PS4 je bila drugačija situcija pošto su i novinari dobivali pokvarene konzole, a kod Xboxa se samo trola.

ima problema sa bluray driveom 

12 godina
protjeran
offline
Objavljen Xbox One

Bitno da moj PC radi ko urica svaki dan, cjeli dan :D

 
16 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Objavljen Xbox One
bill_jobs kaže...
NEW_MAN kaže...

Ako pogledate kaj ljudi pisu na Amazonu onda se covijek stvarno mora zapitat ko je tu lud?

Lud je onaj koji vjeruje tim revjuovima za Xbox One.

Radi se o trolovima, a Xbox One za sada nema nikakvih grešaka.

Kod PS4 je bila drugačija situcija pošto su i novinari dobivali pokvarene konzole, a kod Xboxa se samo trola.

trol tu, trol tamo, puno se ne mjenja...

12 godina
neaktivan
offline
Objavljen Xbox One

Je li netko zna ima li toga u dućanima ili je to samo za one koji su napravili prednarudžbu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Objavljen Xbox One
bill_jobs kaže...

Lud je onaj koji vjeruje tim revjuovima za Xbox One.

Radi se o trolovima, a Xbox One za sada nema nikakvih grešaka.

Kod PS4 je bila drugačija situcija pošto su i novinari dobivali pokvarene konzole, a kod Xboxa se samo trola.

http://www.digitimes.com/news/a20131120PD210.html

 

Zašto?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljen Xbox One
Chronosus kaže...
NEW_MAN kaže...

Ako pogledate kaj ljudi pisu na Amazonu onda se covijek stvarno mora zapitat ko je tu lud?

Prvo Sony izbaci konzolu s problemima i sad Microsoft u revijalnom tonu izbaci jos vece govno na trziste.

Svaki drugi ima problema s pregrijavanje, grebanjem medija, ne radi nakon updatea ili crkne isti dan.

Doma imamo Xbox 360, PS3 i Wii ali NextGen ne planiram kupit.

Mozda za godinu dana kad izbace verzije bez gresaka i bugova kupim nesto ali do onda fu Sony&Microsoft.

PC ftw!

Jer to ne vrijedi za svaki drugi uređaj koji se izbacuje na tržište? Svaki proizvod ima problema i škarta, pogotovo na početku. Vjerujem da će se i ovo pokazati kao ograničeni problem amplificiran zbog launcha kao i sa PS4.

P.S. koja legenda "listen to that baby pur" XD

 

Sad i ovdje trollas?

13 godina
offline
Re: Objavljen Xbox One
fade kaže...
Chronosus kaže...
NEW_MAN kaže...

Ako pogledate kaj ljudi pisu na Amazonu onda se covijek stvarno mora zapitat ko je tu lud?

Prvo Sony izbaci konzolu s problemima i sad Microsoft u revijalnom tonu izbaci jos vece govno na trziste.

Svaki drugi ima problema s pregrijavanje, grebanjem medija, ne radi nakon updatea ili crkne isti dan.

Doma imamo Xbox 360, PS3 i Wii ali NextGen ne planiram kupit.

Mozda za godinu dana kad izbace verzije bez gresaka i bugova kupim nesto ali do onda fu Sony&Microsoft.

PC ftw!

Jer to ne vrijedi za svaki drugi uređaj koji se izbacuje na tržište? Svaki proizvod ima problema i škarta, pogotovo na početku. Vjerujem da će se i ovo pokazati kao ograničeni problem amplificiran zbog launcha kao i sa PS4.

P.S. koja legenda "listen to that baby pur" XD

 

Sad i ovdje trollas?

Ha? Pa rekao sam da je to normalno?!

EDIT: aha, ti si Crysis 3 na 4870 lik XD

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2013 19:27 (Chronosus).
15 godina
neaktivan
offline
Objavljen Xbox One

"Objavljen Xbox One" {#}    Postojanje Xboxa One je odavno poznato.

( objaviti (što) - većem broju ljudi ili javnosti priopćiti, oglasiti, proglasiti, obznaniti, učiniti što javnim [objaviti rat] )

 

"Izdan Xbox One" još može proći, ali ispravno bi bilo "XBox One u prodaji".

( izdati (što) - predati na raspolaganje kome službeno i po pravilima ono što se drži u zalihi, na skladištu ili čuva u većoj količini ili se time posluje [izdati robu];  prodati (što) - dati što drugome u trajno vlasništvo za određenu cijenu )

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2013 19:59 (hrx).
 
7 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Objavljen Xbox One
x1 je super konzola
15 godina
offline
Re: Objavljen Xbox One
Chronosus kaže...
* * *

Jer to ne vrijedi za svaki drugi uređaj koji se izbacuje na tržište? Svaki proizvod ima problema i škarta, pogotovo na početku. * * *

Ne vrijedi za svaku uređaj koji se izbaci na tržište. I nema svaki proizvod problema i škarta čak ni u početku. Kod mog brata SE K750i (telefon) radi ko doksa od prvog dana kada ga je kupio (negdje 2000 i neke), moj Sony Ericsson P990i radi ko doksa također od prvog dana, 2008. godište, već 5-tu godinu izgleda kao nov, a radi ovih novih Telecom tarifa, ima preko 1000 sati razgovora. Pa Iskra CRT TV sa Philispovom katodnom cijevi, kupljen 1997-te, osim naravno fosforni sloj koji je lagano istršen, radi kao doksa. Pa Sony Triniton FW900 monitor. To je state-of-the art kvalitete.

Prvi BMW (320D serija 3 E56) godište 2000 i neko, radio je kao doksa, lik trenutno ima firmu voća u Srebrenici i već 'gazi' sa njim 800.000 KM. Moj noviji BMW (320D serija 3 E90) je 2007. godište, neki dan otkuca kilometraža na 200.000 a izgleda kao nov. Mijenjao ulje, filtere, gume i samo 'deri'.

Mikser neki Philipsov iz 70 i neke, i dan danas radi ka nov. Pa Logitech Z-5500 zvučnici (tada, ako ne i sada, najbolji PC zvučnici ikada, ne znam ni kada sam ih kupio) rade po cijeli dan, i jš ni znaka da će prolupati iil prokrčati.

Sve zavisi šta kupuješ i kad kupuješ.

 

Ali Samsung, prokleti Samsung, ne znam da išta imam a da mi se nije pokvarilo, jedno 10-tak CD/DVD pržilica, pa čak i optički pogon unutar nekog DVD Playera počeo je da zuji i krči, a ne znam NITI JEDNU osobu koja je imala Slide model telefona od Samsunga a da mu nije otišao onaj flat kabel. Nije da ne volim Samsung (ustvari da budem iskren, mrzim ga) ali da budem objektivan to su samo neka moja zapažanja.

 

I normalno da se neću zaletiti k'o glupi amerikaci, čije je ponašanje odavno poznato (kupuj, kupuj dok se ne ugušiš kupivinom) pa se zaletiti na prvi OLED kojeg su prestavili. 

 

Tyberius_Prime kaže...

Bitno da moj PC radi ko urica svaki dan, cjeli dan :D

 

All day, every day, 24/7 već 6-tu godinu za redom. Da priča bude interesantnija no-name napajanje od 400[W] (još presječena crvena žica i ubačen 150 ohm-a otpronik da mi smanji buku na skoro nečujnom što automatski dovodi do većeg zagrijavnja svega unutar njega i drastično se mijenju naponu na +12[V], i +5[V]) je čudo za sebe, čak mi prodavač nije htio prodati ATI HD 4670 kada sam mu reako koje napajanje imam, kasnije mu slagao da imam Corsair od 600w da bi mi prodao tada vrlo povoljan HD 4670. Ali eto, tu su samo neka moja iskustva, koejg želim podjeliti sa vama.

 

Dakle marke su marke i iza toga mora biti neka pocijest, i zna se dobro šta je Mitshubitshi, Pioneer, Intel, nVidia, BMW, Microsoft (geldajuči samo kroz softverski odjel), Cherry, Kenwood, itd itd.

 

Because anything Korea does, Japan does it better.
12 godina
protjeran
offline
Re: Objavljen Xbox One
Envy kaže...

Ne vrijedi za svaku uređaj koji se izbaci na tržište. I nema svaki proizvod problema i škarta čak ni u početku. Kod mog brata SE K750i (telefon) radi ko doksa od prvog dana kada ga je kupio (negdje 2000 i neke), moj Sony Ericsson P990i radi ko doksa također od prvog dana, 2008. godište, već 5-tu godinu izgleda kao nov, a radi ovih novih Telecom tarifa, ima preko 1000 sati razgovora. Pa Iskra CRT TV sa Philispovom katodnom cijevi, kupljen 1997-te, osim naravno fosforni sloj koji je lagano istršen, radi kao doksa. Pa Sony Triniton FW900 monitor. To je state-of-the art kvalitete.

Prvi BMW (320D serija 3 E56) godište 2000 i neko, radio je kao doksa, lik trenutno ima firmu voća u Srebrenici i već 'gazi' sa njim 800.000 KM. Moj noviji BMW (320D serija 3 E90) je 2007. godište, neki dan otkuca kilometraža na 200.000 a izgleda kao nov. Mijenjao ulje, filtere, gume i samo 'deri'.

Mikser neki Philipsov iz 70 i neke, i dan danas radi ka nov. Pa Logitech Z-5500 zvučnici (tada, ako ne i sada, najbolji PC zvučnici ikada, ne znam ni kada sam ih kupio) rade po cijeli dan, i jš ni znaka da će prolupati iil prokrčati.

 

I kakve veze ovi blesavi pojedinačni primjeri imaju sa masovnom proizvodnjom?

Kog briga za K750 tvog brata? Oni su naštancali milijune tih telefona, masa ih je sigurno škart.

Znači ako se tvom bratu ili tebi nije pokvario to znači da su SVI bez greške?

Bože dragi kakvih bisera ima na ovom svijetu.

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: Objavljen Xbox One
bill_jobs kaže...
Envy kaže...

Ne vrijedi za svaku uređaj koji se izbaci na tržište. I nema svaki proizvod problema i škarta čak ni u početku. Kod mog brata SE K750i (telefon) radi ko doksa od prvog dana kada ga je kupio (negdje 2000 i neke), moj Sony Ericsson P990i radi ko doksa također od prvog dana, 2008. godište, već 5-tu godinu izgleda kao nov, a radi ovih novih Telecom tarifa, ima preko 1000 sati razgovora. Pa Iskra CRT TV sa Philispovom katodnom cijevi, kupljen 1997-te, osim naravno fosforni sloj koji je lagano istršen, radi kao doksa. Pa Sony Triniton FW900 monitor. To je state-of-the art kvalitete.

Prvi BMW (320D serija 3 E56) godište 2000 i neko, radio je kao doksa, lik trenutno ima firmu voća u Srebrenici i već 'gazi' sa njim 800.000 KM. Moj noviji BMW (320D serija 3 E90) je 2007. godište, neki dan otkuca kilometraža na 200.000 a izgleda kao nov. Mijenjao ulje, filtere, gume i samo 'deri'.

Mikser neki Philipsov iz 70 i neke, i dan danas radi ka nov. Pa Logitech Z-5500 zvučnici (tada, ako ne i sada, najbolji PC zvučnici ikada, ne znam ni kada sam ih kupio) rade po cijeli dan, i jš ni znaka da će prolupati iil prokrčati.

 

I kakve veze ovi blesavi pojedinačni primjeri imaju sa masovnom proizvodnjom?

Kog briga za K750 tvog brata? Oni su naštancali milijune tih telefona, masa ih je sigurno škart.

Znači ako se tvom bratu ili tebi nije pokvario to znači da su SVI bez greške?

Bože dragi kakvih bisera ima na ovom svijetu.

 

 

 

 

Kaže čovjek koji je tvrdio i dalje tvrdi da se Xbox One neće kvariti ("100%" da citiram) :D

Makar ti ova izjava 100% stoji ;)

12 godina
protjeran
offline
Objavljen Xbox One

Mislim da je ipak napisao 110%, a ne 100%.

 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Objavljen Xbox One

Pa neće u onoj mjeri kao PS4 da su čak i novinari koji bi ga trebali recenzirat dobivali pokvarene primjerke.

To sa Xboxom nije slučaj kao što vidiš.

 
0 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Objavljen Xbox One
bill_jobs kaže...

Pa neće u onoj mjeri kao PS4 da su čak i novinari koji bi ga trebali recenzirat dobivali pokvarene primjerke.

To sa Xboxom nije slučaj kao što vidiš.

 

http://n4g.com/news/1399477/guy-gets-2-broken-xbox-ones-within-16-hours

12 godina
protjeran
offline
Re: Objavljen Xbox One
bill_jobs kaže...

Pa neće u onoj mjeri kao PS4 da su čak i novinari koji bi ga trebali recenzirat dobivali pokvarene primjerke.

To sa Xboxom nije slučaj kao što vidiš.

A i taj video je fejk, ko kuća.

 

P.S. Nisi li me stavio na ignore, a i dalje me citiraš? Hm...

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2013 19:03 (bill_jobs).
12 godina
protjeran
offline
Re: Objavljen Xbox One
bill_jobs kaže...
bill_jobs kaže...

Pa neće u onoj mjeri kao PS4 da su čak i novinari koji bi ga trebali recenzirat dobivali pokvarene primjerke.

To sa Xboxom nije slučaj kao što vidiš.

A i taj video je fejk, ko kuća.

 

P.S. Nisi li me stavio na ignore, a i dalje me citiraš? Hm...

 

Yup, to je naravno fejk. I pardon, evo te na ignoreu cim ovaj post prodje.

12 godina
protjeran
offline
Re: Objavljen Xbox One
bill_jobs kaže...
NEW_MAN kaže...

Ako pogledate kaj ljudi pisu na Amazonu onda se covijek stvarno mora zapitat ko je tu lud?

Lud je onaj koji vjeruje tim revjuovima za Xbox One.

Radi se o trolovima, a Xbox One za sada nema nikakvih grešaka.

Kod PS4 je bila drugačija situcija pošto su i novinari dobivali pokvarene konzole, a kod Xboxa se samo trola.

Da.... nema greske

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice