Odbjegli Windowsi

poruka: 92
|
čitano: 18.482
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odbjegli Windowsi".
12 godina
neaktivan
offline
Odbjegli Windowsi

zadnje nade se polazu u linux (njegove distribucije tj {#}),sve ono sto mrzimo kod applea,microsoft sada uvodi/postaje.ne zelim touch screen,nevidim to kao prednost,meni je odbjegao sa tableta na monitore.mozda grijesim,i sljedeca full verzija kondog imena windows 9 i popravi windowse,navikli smo od microsofta da svaki drugi sistem valja {#}

 
19 11 hvala 0
14 godina
offline
Odbjegli Windowsi

Start se zasad nije vratio iako to vjerojatno priželjkuju korisnici koji se inače ne snalaze dobro samo odvlačenjem miša u kut.

 

Zar start inače nije u kutu? {#}

Swedish latin super funk.
Moj PC  
26 1 hvala 0
12 godina
offline
Odbjegli Windowsi

znači win 7 do daljnjega, pa ovo je smijurija samo takva

Moj PC  
31 13 hvala 0
16 godina
offline
Odbjegli Windowsi

Rade li Start8 ili StartIsBack na tom čudu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Odbjegli Windowsi

Da ovo ipak nije Service Pack? 

 

Inače rijetko pročitam novost prvo na bugu, tako da pohvale na brzini ovog puta :)

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi

Ovo znači da će od sada naplaćivat i Service Packove što ova navodna nadogradnja i jest.

 

Bravo za Microsoft {#} Da plaćam za OS masne pare svako malo? Nema šanse...

 

OS bi trebalo izdavati kao i konzole, svakih 10tak godina. Koja svrha stalnog pisanja drivera i optimiziranja aplikacija za novi sustav koji ni po čemu nije bolji od aktualne verzije. A na kraju dobar dio starog softwarea ni ne radi na novom sustavu pa kupuj sve ponovno... Ma kak da ne.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2013 0:52 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi
Xanzzu kaže...

Da ovo ipak nije Service Pack? 

Ovo je poprilično debelo u razvojnoj fazi, svaki OS izgleda kao svoj prethodnik u početku razvoja.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi

Radi se o nadogradnj a ne novim windowsima

16 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi
Memphis kaže...

Radi se o nadogradnj a ne novim windowsima

Pa nadogradnje su se do sad zvali Servise Packovi i bili su besplatni za vlasnike OS-a, s ovim bi se MS mogao stvarno pokopati ako je istina. Linux postaje debelo dobar...

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2013 0:58 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi
lllnuclearlll kaže...

 

 

Bravo za Microsoft {#} Da plaćam za OS masne pare svako malo? Nema šanse...

 

 

 

 

 

Gdje vi ljudi drzite te novce kad su vam svako toliko masni?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi
lllnuclearlll kaže...
Memphis kaže...

Radi se o nadogradnj a ne novim windowsima

Pa nadogradnje su se do sad zvali Servise Packovi i bili su besplatni za vlasnike OS-a, s ovim bi se MS mogao stvarno pokopati ako je istina. Linux postaje debelo dobar...

Ma ti ćeš se pokopat jer naivno vjeruješ raznima glsinama nitko točno ne zna što ms sprema samo se nagađa a ti to gutaš ko vodu. Koliko sam do sada pratio radi se o nadogradnji i nigdje se ne spominje naplata osim na bug.hr sljedeći windosi se spremaju za 2015. godinu

12 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi
Memphis kaže...
lllnuclearlll kaže...
Memphis kaže...

Radi se o nadogradnj a ne novim windowsima

Pa nadogradnje su se do sad zvali Servise Packovi i bili su besplatni za vlasnike OS-a, s ovim bi se MS mogao stvarno pokopati ako je istina. Linux postaje debelo dobar...

Ma ti ćeš se pokopat jer naivno vjeruješ raznima glsinama nitko točno ne zna što ms sprema samo se nagađa a ti to gutaš ko vodu. Koliko sam do sada pratio radi se o nadogradnji i nigdje se ne spominje naplata osim na bug.hr sljedeći windosi se spremaju za 2015. godinu

https://www.google.hr/#hl=hr&safe=off&sclient=psy-ab&q=windows+yearly+update&oq=WINDOWS+YEAR&gs_l=hp.1.2.0i19l4.2422.7228.0.10424.12.8.0.4.4.0.108.704.7j1.8.0...0.0...1c.1.7.psy-ab.P-yttcFqfwk&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44158598,d.Yms&fp=b3f60d0a2e0e0144&biw=1667&bih=829

16 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi
syncmaster245b kaže...
lllnuclearlll kaže...

 

 

Bravo za Microsoft {#} Da plaćam za OS masne pare svako malo? Nema šanse...

 

 

 

 

 

Gdje vi ljudi drzite te novce kad su vam svako toliko masni?

Na tavanu sa špekom i kobasicama {#}

14 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi

A možda se jednostavno povijest ponovi pa bude baš kao Windows 98 i Windows 98 SE a možda su u šumi ...

14 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi

 

Windows Windows
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2013 1:33 (Memphis).
12 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi

Cuj, cim nije sluzbena najava onda se mora vodit pod "rumors", iako se u linkanim clancima (preletio sam prva dva) bas i ne okolisa nego konkretno govori o godisnjim updateima uz naplatu.

 

Moj post je najvise bio vezan uz tvrdnju kako se naplata ne spominje nigdje nego na bug.hr.

 

Ali svakako sam spreman prihvatiti okladu ako tko nudi. Ja sam za ovo cuo prije izlaska Windows 8.

16 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi
Windows DLC ?

Ma kako domišljato od njih. Dakle nakon pretplate na cloud office imamo novi biser od MS alkemičara.
Totalno su izgubili kompas.
AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
11 godina
neaktivan
offline
Odbjegli Windowsi

Jedino me zanima odakle BUG-u informacija da je ovo 9622 build....izgleda da jedini ima takvu informaciju {#}

hanna montana
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Odbjegli Windowsi

čovječe, kako se svi brinu za svoje pare... pa ko da će itko od vas kupiti windowse :P  

ponašate se ko da vas netko sili da ih odmah kupite/instalirate/koristite

 

što se mene tiče, mogu ih izdavati svaki mjesec; vmware i torrenti su tu, a ako se neki pokaže dobrim, lako postane i primary os

 

malo offtopic, ali može se povuči paralela s predstavljanjem SGS4, koji nije donio dovoljno novotarija u odnosu na SGS3... wtf? pa zašto bi se mobiteli morali mijenjati svakih godinu dana? zar nije malo snobovski da netko ko ima sgs3 odmah mora kupiti sgs4 čim ovaj izađe? možda ekipa koja još ni nema smartphone ili imaju neki iz prvih generacija odluči zamijeniti mob te im sgs4 uleti ko naručen.

let's put a smile on that face
Moj PC  
7 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Odbjegli Windowsi
"difoltnog"? Je li to zbilja najbolji prijevod za default? Ozbiljno me zanima, jer prvi put to vidim.
http://igrali.com
 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Odbjegli Windowsi
igrali kaže...
"difoltnog"? Je li to zbilja najbolji prijevod za default? Ozbiljno me zanima, jer prvi put to vidim.

Zadani, standardni, uobičajeni, početni... Ne znam neku riječ u hrvatskom jeziku koja je ekvivalent engleskoj riječi "default". Ovisno o kontekstu može se prevesti na razne načine. Mislim da bi "promjena zadanog sučelja" tu nekako najbolje odgovarala, ili ipak "promjena početnog sučelja"?

 

No upitno je koliko je bogat moj vokabular... :D

0xBADC0DE
16 godina
offline
Re: Odbjegli Windowsi

Svi koji traže normalni Start, neka si skinu ovoaj dodatak i riješe sve svoje probleme: www.classicshell.net

14 godina
neaktivan
offline
Re: Odbjegli Windowsi
igrali kaže...
"difoltnog"? Je li to zbilja najbolji prijevod za default? Ozbiljno me zanima, jer prvi put to vidim.

Bugovci su poznati da imaju kvalitetnog lektora....{#}

Avast Free; Zemana AL Free; NVT EXE Radar Pro; NortonDNS; Win7 FW
13 godina
neaktivan
offline
Re: Odbjegli Windowsi
rustweaver kaže...
igrali kaže...
"difoltnog"? Je li to zbilja najbolji prijevod za default? Ozbiljno me zanima, jer prvi put to vidim.

Zadani, standardni, uobičajeni, početni... Ne znam neku riječ u hrvatskom jeziku koja je ekvivalent engleskoj riječi "default". Ovisno o kontekstu može se prevesti na razne načine. Mislim da bi "promjena zadanog sučelja" tu nekako najbolje odgovarala, ili ipak "promjena početnog sučelja"?

 

No upitno je koliko je bogat moj vokabular... :D

 

Kažeš da neznaš, a odmah si ispalio 4 bolje riječi od "DIFOLTNI". 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Odbjegli Windowsi
memulica kaže...
Windows DLC ?

Ma kako domišljato od njih. Dakle nakon pretplate na cloud office imamo novi biser od MS alkemičara.
Totalno su izgubili kompas.

 

memulice, ma jel ti uopce znaš što je to ustvari "cloud office" (office 365), da tako govoriš. Ili isto kao i 99,9% prosječnih korisnika misliš da se isti može koristiti samo ako si stalno na internetu? Jesi li čuo za Adobe subscription modele? Dobro došao u moderni SaaS svijet....
13 godina
offline
Odbjegli Windowsi

I vi se svi sad žalite a večina vas će kad izađe ovaj windows/nadogradnja otići na torrente skinuti i praviti se lud ovdje na forumu i svima govoriti kako imate originalne windowse,a vi koji kupujete zašto dirati ono što valja? Što fali Win 7? Ama baš ništa,imam ga od alpha verzije,probao win 8 nesviđa mi se,ostao na 7ci i to je to.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
4 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Odbjegli Windowsi
cr888 kaže...

Jedino me zanima odakle BUG-u informacija da je ovo 9622 build....izgleda da jedini ima takvu informaciju {#}

9364

 

http://www.soundstream.com/
13 godina
neaktivan
offline
Odbjegli Windowsi

Koliko znam iz Microsofta su rekli da će Windows Blue biti besplatna nadogradnja za sve koji su kupili Win 8 i Win 8 Pro. Hoće li se to promjeniti kasnije, ostaje nam jedino da čekamo i vidimo. 

The most incomprehensible thing about the world is that it is all comprehensible
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Odbjegli Windowsi

Ovakvo sučelje ne može spasit niti da oni nama plate, sva nova računala koja su kupovali prijatelji i ostali korisnici svi su htjeli da im instaliram Windows 7. Tj mjenjali su licence

 
6 5 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice