Odlični rezultati u Nvidiji

poruka: 14
|
čitano: 2.022
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odlični rezultati u Nvidiji".
13 godina
neaktivan
offline
Odlični rezultati u Nvidiji

Steta sto AMD nije vise na toj razini da moze ozbiljnije uzdrmat Nvidiu... Pa su cijene takve kakve jesu...

 

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Odlični rezultati u Nvidiji
Nemogu da vjerujem :p udesetorostrucila?!lol, amd izgleda kao prodavac kokica na jakusevcu!
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Odlični rezultati u Nvidiji

Pa kad imaju odlične karte, što jest - jest! 

Di su sad 'ubojice GeForce-a' iz AMD-a? 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Odlični rezultati u Nvidiji
Dado_ZG78 kaže...

Pa kad imaju odlične karte, što jest - jest! 

 

 Možda bih se i složio s tim da nije činjenice da je baš ta fina firmica upravo ove godine podigla cijene svih svojih grafi za jednu klasu gore...ili se tebi možda sviđa kupovati skuplje?

 

A da ne pričamo da ni dan danas nitko iz nvidije nije prepravio barem na opisu proizvoda onih 4 gb od 970-tke

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
protjeran
offline
Odlični rezultati u Nvidiji

Podigla cijenu? Pa dobio si titana x/gtx 980 ti za 3600kn!lol(ps. Radi se o gtx 1070)lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odlični rezultati u Nvidiji
Granzon kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Pa kad imaju odlične karte, što jest - jest!  

 Možda bih se i složio s tim da nije činjenice da je baš ta fina firmica upravo ove godine podigla cijene svih svojih grafi za jednu klasu gore...ili se tebi možda sviđa kupovati skuplje?

 

 

 Ovisi kako gledaš na to - cijene su se digle, da, ali performanse i efikasnost još i više :)

 

 Ne mogu oni stalno sve više ulagati u proizvodni proces i sve napredniju tehnologiju, a da cijene stalno budu niske.

 S vremenom će cijene opet pasti, ali sad smo na prekretnici novih proizvodnih procesa i kraju Mooreovog zakona kakvog danas poznajemo pa se industrija 'traži', kada dođu novi čipovi od novih materijala i novog procesa izrade (što će se dogoditi u idućih nekoliko godina) onda ćemo opet imati val jeftinih i jakih komponenti - procesora i grafulja.

Lijep pozdrav ;)
12 godina
neaktivan
offline
Odlični rezultati u Nvidiji

to je biznis svaka im cast. uvaljivat dx 11 kartice pod dx12 i prodavat drvene memorije. i jos se prodaja povecala. amd se cini poprilicno nesposoban uz ove muljatore i prevarante.

xfact
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2016 9:57 (=xfact=).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odlični rezultati u Nvidiji
Dado_ZG78 kaže...

 Ovisi kako gledaš na to - cijene su se digle, da, ali performanse i efikasnost još i više :)

 

 Ne mogu oni stalno sve više ulagati u proizvodni proces i sve napredniju tehnologiju, a da cijene stalno budu niske.

 

 naravno da mogu.

cijene su se digle ali i performanse - ako sam sebe tjesis sa time i u glavi si opravdavas sto su te opeljesili svaka cast :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Odlični rezultati u Nvidiji
Stjepanj kaže...

Podigla cijenu? Pa dobio si titana x/gtx 980 ti za 3600kn!lol(ps. Radi se o gtx 1070)lp

 Pa normalno da će nova generacija biti za klasu bolja od stare ako gledamo kasa na klasu...ali tvojom logikom bi klasa XX70 trebala koštati 10000 kn za pet godina. Normalno da zarađuju kad hrpa ljudi kupuje bez da dva puta razmisli. 

11 godina
odjavljen
offline
Odlični rezultati u Nvidiji

GTX 9xx(maxwell)        

- 950~1500kn                 -  X    ~                         <performance>               %

- 960~1900kn                 - 1060~2600kn              <performance>               %

- 970~2800                    - 1070~4100kn              <performance>                %

- 980~4500                    - 1080~6300kn              <performance>                %

- 980ti~5500                  -   x   ~

 

Evo, pa upotpunite % i dobijete tu razliku u cijeni.

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2016 10:27 (skorvy).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Odlični rezultati u Nvidiji
XXX kaže...
Stjepanj kaže...

Podigla cijenu? Pa dobio si titana x/gtx 980 ti za 3600kn!lol(ps. Radi se o gtx 1070)lp

 Pa normalno da će nova generacija biti za klasu bolja od stare ako gledamo kasa na klasu...ali tvojom logikom bi klasa XX70 trebala koštati 10000 kn za pet godina. Normalno da zarađuju kad hrpa ljudi kupuje bez da dva puta razmisli. 

 Ma pusti ga.....vidiš da je u ovoj godini naklonjen nvidiji 

 

Čovjeku se jednostavno sviđa kako mu sviđa i bok...njegov odabir i njegovi novci.

 

A ono o super uber dealu od skoro 3600+ kn neću komentirati jer kao što sam rekao, ako netko voli plaćati sve više i više zašto bi ga itko u tome spriječavao? Ja to osobno ne volim i daleko bih više volio vidjeti tu dotičnu grafu po daleko nižim i daleko realnijim cijenama jer te fore oko neisplativosti ne idu u ruku sa onim da im se DOBIT udeseterostručila.....kako im dobit može porasti deset puta ako imaju toliko skupe tehnologije proizvodnje (razvoja bi bila možda bolja riječ?) + di su tu ostali izdatci???....netko tu mulja da ga jebeš :D

 

A čist da se zna, ne volim ja ni AMD jer ni oni nisu niš bolji i isto tako muljaju već godinama a ako se ne varam već su i par puta zajedno bili pred raznim komisijama radi namještanja cijena jer vidi vraga....nema nikog drugog u desktop segmentu osim njih dvoje.  Btw. Inel ne računam jer on nema niti jednu diskretnu grafu.... barem kolko ja znam?

 

Async i ostale dx12 tehnikalije tj. nedostatak istih ću komentirati kad izađe dovoljan broj igri da bi to igralo veću ulogu nego što to ima sada.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2016 16:09 (Granzon).
13 godina
offline
Odlični rezultati u Nvidiji

Duboko ucenje?

Burek s mesom
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Odlični rezultati u Nvidiji
Svaka firma zeli zaraditi, kao sto i vi na poslu ne dodjete sefu i kazete da je vama za pokriti zivotne troskove dosta 30% manja placa. Svi zele vise i NVIDIA je u potpunosti u pravu sa svojom politikom.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Odlični rezultati u Nvidiji
F10EXX kaže...
.... NVIDIA je u potpunosti u pravu sa svojom politikom.

 Znači tebi ne smeta plaćati stvari PUNO više nego što vrijede i ne smeta ti uopće način na koji nvdia promovira svoje proizvode te sve silne manipulacije koje je izvela zadnjih par godina (slobodno ubaci i amd i intel ovdje)????

 

Iskreno, ne znam što bih ti uopće odgovorio na ovo......... osim ajd neka ti je sretno u životu

Battlelog: [G] pijana_carapa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice