Odobrena besplatna računalna edukacija za osnovne

poruka: 4
|
čitano: 1.221
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odobrena besplatna računalna edukacija za osnovne ".
13 godina
neaktivan
offline
Odobrena besplatna računalna edukacija za osnovne

Opa,pa hoće li to djeca u Osnovnoj na informatici napokon moći i radit informatiku?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Odobrena besplatna računalna edukacija za osnovne

True story.

What to do with an Iphone ? Sell it and buy an Android phone :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Odobrena besplatna računalna edukacija za osno

Nastava informatike znatno ovisi o nastavniku informatike. Škole koje imaju kvalitetne nastavnike rade nekoliko polugodišta (semestara) programiranje u različitim programskim jezicima, dok slabiji nastavnici pokriju samo MS Office alate i površnu prođu kroz ostale teme.

 

Tehnička kultura nema veze s informatikom i nemam pojma zašto su ubacili gradivo iz informatike u tehničke kulturu jer nema smisla da se dva predmeta toliko preklapaju. (u kurikulumu iz tehničkoga se rade građa računala, internet i još neke teoretske teme).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Odobrena besplatna računalna edukacija za osno
s.a.y kaže...

Nastava informatike znatno ovisi o nastavniku informatike. Škole koje imaju kvalitetne nastavnike rade nekoliko polugodišta (semestara) programiranje u različitim programskim jezicima, dok slabiji nastavnici pokriju samo MS Office alate i površnu prođu kroz ostale teme.

 

Tehnička kultura nema veze s informatikom i nemam pojma zašto su ubacili gradivo iz informatike u tehničke kulturu jer nema smisla da se dva predmeta toliko preklapaju. (u kurikulumu iz tehničkoga se rade građa računala, internet i još neke teoretske teme).

  Ako i to odreade.Ima i onih koji te upoznavaju samo sa radom web preglednika.Ali je problem i nemotiviranost djece.Nisu za sve nastavnici krivi.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice