Oglašavanje u Google Play trgovini

poruka: 7
|
čitano: 1.512
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oglašavanje u Google Play trgovini".
15 godina
offline
Oglašavanje u Google Play trgovini

Kako je ovo krenulo, sad ce se pojaviti reklame za reklame.

 

morrisoN
 
9 0 hvala 2
14 godina
offline
Oglašavanje u Google Play trgovini

Hah, tako to ide kad ti je glavna roba korisnik.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 23:48 (devotion).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Oglašavanje u Google Play trgovini

Jel mozda do mene ili su ove reklame "bacanje prasine u oci". Pod tim mislim da ove reklame "neko" placa a glavni ishod je da je to samo bacanje para. Ja se iskreno ne sjecam kad sam upratio neku reklamu i otisao da provjerim reklamirani proizvod. Smatram da je ovo oglasavanje koje su izmisliti a posebno na telefonima besmisleno i beskorisno. Mozda je do mene ali zaista ja ne vidim ovdje nikakav ucinak.

10 godina
offline
Oglašavanje u Google Play trgovini

Bem im reklame

Ionako sam presao na WP a ova vijest bi lako mogla zacementirat odluku da se nikad ne vratim na Android

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Oglašavanje u Google Play trgovini

Reklame su meni osobno potpuno nepotrebne, štoviše smetaju na free aplikacijama koje nemaju opcija kupnje verzije bez oglašavanja. Imam par aplikacija koje nemaju dovoljno dobru alternativu a koje su free i koje pucaju reklame. Neki adblocker mi nije za sad opcija dok ne rootam mob, a i s blokanjem preko proxy-a imam problema s nekim konekcijama pa ne koristim to za sad. Ali sto ljudi sto čudi, sto žena dvjesto sissa.

Deckard
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Oglašavanje u Google Play trgovini

ako bas toliko reklame smetaju, a internet nije neophonda, ugasi data konekciju i puf - nema vise reklama

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
online
Oglašavanje u Google Play trgovini

Ko da nije dosta da im postojeci servisi vec sad u pozadini konstantno cuclaju bateriju, jos ubacuju i ovo u tu neoptimiziranu hrpu smeca. Prekrasno.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice