Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom istoku

poruka: 21
|
čitano: 2.756
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom istoku".
14 godina
offline
Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom istoku

jel to onaj sto vrijedja ljude s obzirom kakavm mobitel imaju?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom istoku

Dobiješ uokvirenu sliku 70x50cm za 200$.  Inače fotkanu Lumijom 640. Ostale Sony Alfe i objektivi se polupaju na magaradi i onim njihovim čudnim devama.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom istoku

Objektivno nikada ga nisam niti dozivio kao dio bug teama, koji sam citao od pocetka, niti dio mreze....

Ako pak zeli paznju, neka mu je.

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is

Oleg je jedan gospodin. Svjetski covik :)

15 godina
offline
Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom istoku

sorry, Oleg, no Lara Croft izgleda bitno bolje u nalikujućim putovanjima a i tamani negatifce na šlepere i skakuće po stijenama k'o vjeverica. i zarađuje mi iskustvene bodove i nadogradnje za oružja. i ima krasno dupence. pokraj nje ti i/ili Indiana Štef nemate šanse. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2016 12:53 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
Kill Frenzy kaže...

jel to onaj sto vrijedja ljude s obzirom kakavm mobitel imaju?

 

Nah to ti je onaj poduzetnik s indexa. 

12 godina
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
Odma mi na um pade Željko Malnar...al' neznam zašto
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom istoku

eh i ja bi da mogu ostavit sve i ić istraživat zabačene kutke zemaljske kugle a ne tu smrdit u uredu, radit tupav posao i čitat bug da bi skrenuo um sa dosadne svakodnevice ispunjene brigama i problemima

 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom istoku

Oleg je fenomenalan čovjek. Volim jako čitati njegove tekstove.

Stari wargamer. Svjetska klasa.

 

Njegove fotke sa onoga linka unutar teksta su, da ti pamet stane. Fenomenalne.

Da, ovo treba podržati. 

Sa, Bugom i na kraj svijeta.

Rules!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
Vidim da skrnavljenje tuđih svetinja ne dira nikog od ovdašnjih velikih vjernika. Da je stavio časopise na oltar zagrebačke katedrale, ili u ruke Leopolda Mandića osjetio bi pravednički gnjev.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
Visak kaže...
Vidim da skrnavljenje tuđih svetinja ne dira nikog od ovdašnjih velikih vjernika. Da je stavio časopise na oltar zagrebačke katedrale, ili u ruke Leopolda Mandića osjetio bi pravednički gnjev.

Ti veliki vjernici nit ne znaju što je to na slici (jer su zatucani i ne znaju ništa o drugim religijama/bilo čemu drugome)....

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2016 12:42 (Sum_of_all_fears).
15 godina
online
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
PzKpfw kaže...

Njegove fotke sa onoga linka unutar teksta su, da ti pamet stane. Fenomenalne.

 nisam ni skužio link sa slikama. slike izgledaju fake ko da su sa instagrama, s onim filterima za prenaglašavanje boja

16 godina
neaktivan
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
Visak kaže...
Vidim da skrnavljenje tuđih svetinja ne dira nikog od ovdašnjih velikih vjernika. Da je stavio časopise na oltar zagrebačke katedrale, ili u ruke Leopolda Mandića osjetio bi pravednički gnjev.
Sum_of_all_fears kaže...

Ti veliki vjernici nit ne znaju što je to na slici (jer su zatucani i ne znaju ništa o drugim religijama/bilo čemu drugome)....

Hah, nisam ni skuzio tu prvu sliku (iako direktno tuce u oci :D). Ne znam da li je to ista stvar koju sam ja imao prilike sresti (u jednom budistickom hramu), ali ako jest, onda se to zavrti i zazeli se neka zelja koja bi se kao trebala ispuniti.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
9 godina
protjeran
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
Ges kaže...
PzKpfw kaže...

Njegove fotke sa onoga linka unutar teksta su, da ti pamet stane. Fenomenalne.

 nisam ni skužio link sa slikama. slike izgledaju fake ko da su sa instagrama, s onim filterima za prenaglašavanje boja

 Oleg napuca HDR na Sonyu i onda pici ko japanski turist.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
1domagoj1 kaže...
Visak kaže...
Vidim da skrnavljenje tuđih svetinja ne dira nikog od ovdašnjih velikih vjernika. Da je stavio časopise na oltar zagrebačke katedrale, ili u ruke Leopolda Mandića osjetio bi pravednički gnjev.
Sum_of_all_fears kaže...

Ti veliki vjernici nit ne znaju što je to na slici (jer su zatucani i ne znaju ništa o drugim religijama/bilo čemu drugome)....

Hah, nisam ni skuzio tu prvu sliku (iako direktno tuce u oci :D). Ne znam da li je to ista stvar koju sam ja imao prilike sresti (u jednom budistickom hramu), ali ako jest, onda se to zavrti i zazeli se neka zelja koja bi se kao trebala ispuniti.

 Ako ne varam, tu su ispisane mantre/molitve? koje se izmole toliko koliko se okreće puta zavrti taj valjak. Isto ko one zastavice koje su u biti isto mantre ali njih, u tom slučaju, nosi tj rasprostranjuje vjetar u svijet. Cool.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2016 13:52 (skank666).
15 godina
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
1domagoj1 kaže...

Hah, nisam ni skuzio tu prvu sliku (iako direktno tuce u oci :D). Ne znam da li je to ista stvar koju sam ja imao prilike sresti (u jednom budistickom hramu), ali ako jest, onda se to zavrti i zazeli se neka zelja koja bi se kao trebala ispuniti.

 to su ti molitveni valjci za one kojima je tlaka, ae, govoriti (ili mrmljati sebi u bradu). za ispunjavanje želja bacaš novčić u bandićeve fontanice. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom istoku

to sa putovanjima Olega mi je fora, pratim to njegovo vucanje po vukojebinama Himalaje na fejsu i meni je odlično

 

A što se Olega tiče, nekad su mi njegovi tekstovi super, nekad su teško sranje, izgleda da mu se neda više drljati o kompjutorima pa onda kad piše o ITu to ispadne na način da mu što prije ispadne iz šaka

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom istoku

Znači uči ljude kako je kodiranje ustvari rudarenje??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
Oleže himalajski maže
Kolutovi se vrte na vjetru
Šerpa usnio na Bugu
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
skank666 kaže...

 Ako ne varam, tu su ispisane mantre/molitve? koje se izmole toliko koliko se okreće puta zavrti taj valjak. Isto ko one zastavice koje su u biti isto mantre ali njih, u tom slučaju, nosi tj rasprostranjuje vjetar u svijet. Cool.

Ajar kaže...

 to su ti molitveni valjci za one kojima je tlaka, ae, govoriti (ili mrmljati sebi u bradu). za ispunjavanje želja bacaš novčić u bandićeve fontanice. 

Imao sam prilike slicnu stvar vrtjeti u Republici Burjatiji u jednom hramu (zanimljivo je da je bas onda u tom hramu bio i balzamirani Dalaj Lama, tako da sam i njega vidio), a cura koja me onuda vodila je spomenula zelje, pa ne znam sad. Mozda sam ju krivo skuzio, a mozda je ona i rekla molitve, ali sam ja u meduvremenu to pomijesao u svojoj glavi. :D

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Oleg širi informatičku pismenost na Dalekom is
1domagoj1 kaže...
skank666 kaže...

 Ako ne varam, tu su ispisane mantre/molitve? koje se izmole toliko koliko se okreće puta zavrti taj valjak. Isto ko one zastavice koje su u biti isto mantre ali njih, u tom slučaju, nosi tj rasprostranjuje vjetar u svijet. Cool.

Ajar kaže...

 to su ti molitveni valjci za one kojima je tlaka, ae, govoriti (ili mrmljati sebi u bradu). za ispunjavanje želja bacaš novčić u bandićeve fontanice. 

Imao sam prilike slicnu stvar vrtjeti u Republici Burjatiji u jednom hramu (zanimljivo je da je bas onda u tom hramu bio i balzamirani Dalaj Lama, tako da sam i njega vidio), a cura koja me onuda vodila je spomenula zelje, pa ne znam sad. Mozda sam ju krivo skuzio, a mozda je ona i rekla molitve, ali sam ja u meduvremenu to pomijesao u svojoj glavi. :D

Zapravo, mislim da nisi fulao... To i jesu želje ilitiga molitve ali ne tvoje (tipa oću novu tipkovnicu) već ono, univerzalne: mir, sloboda, ljubav i tako to.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice