OnePlus će ubuduće pitati korisnike žele li svoje

poruka: 8
|
čitano: 812
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus će ubuduće pitati korisnike žele li svoje ".
8 godina
offline
OnePlus će ubuduće pitati korisnike žele li svoje

kupujte jeftino

Ja rekoh
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus će ubuduće pitati korisnike žele li sv
Nazalost debili sad je kasno.. ima nesto sto se zove povjerenje kupca a vi ste to unistili... Sad mozete nabiti i 1000$ cijene sto ste prodavali ste prodavali...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus će ubuduće pitati korisnike žele li sv
Feudalac kaže...

kupujte jeftino

 Kupujte.......

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus će ubuduće pitati korisnike žele li sv
Horatio_Hornblower kaže...
Nazalost debili sad je kasno.. ima nesto sto se zove povjerenje kupca a vi ste to unistili... Sad mozete nabiti i 1000$ cijene sto ste prodavali ste prodavali...

 za što kasno kupit ćeš kamen sa nacrtanim brojčanikom. Realno koji proizvođač mobitela ne prikuplja informacije. Većina korisnika ima barem desetak aplikacija koliko ste sigurni da te aplikacije ne prikupljaju informacije. Da sada kupujem mobitel prije bi baš uzeo recimo oneplus koji je baš trenutno pod povećalom zbog prikupljanja informacija nego recimo naivno vjerovao da neki drugi porizvođ to ne radi isto. Nisam na stavi tvrtke oneplus, ali mišljenja da će u svijetu informacija te svijetu gomilanja profita neka tvrtka biti pristrana korisniku je na jednu ruku neozbiljno. Rješavanje problema su baš ljudi kao ta osoba koja je podijelila na twitteru koji troše svoje vrijeme, znanje na korist svih korisnika kojima je privatnost bitna kakva takva jel. 

8 godina
offline
Re: OnePlus će ubuduće pitati korisnike žele li sv
Jim Carrey kaže...

 za što kasno kupit ćeš kamen sa nacrtanim brojčanikom. Realno koji proizvođač mobitela ne prikuplja informacije. Većina korisnika ima barem desetak aplikacija koliko ste sigurni da te aplikacije ne prikupljaju informacije. Da sada kupujem mobitel prije bi baš uzeo recimo oneplus koji je baš trenutno pod povećalom zbog prikupljanja informacija nego recimo naivno vjerovao da neki drugi porizvođ to ne radi isto. Nisam na stavi tvrtke oneplus, ali mišljenja da će u svijetu informacija te svijetu gomilanja profita neka tvrtka biti pristrana korisniku je na jednu ruku neozbiljno. Rješavanje problema su baš ljudi kao ta osoba koja je podijelila na twitteru koji troše svoje vrijeme, znanje na korist svih korisnika kojima je privatnost bitna kakva takva jel. 

 Ovdje postoji logička greška najjednostavnije vrste.

to što neki pa čak i velika većina planeta koristi jednu od javnih društvenih mreža ne znači da su svi takvi i da baš nikome ništa ne znači privatnost. Također, ako i objavim neku glupu poruku na faceu za koju JA smatram da je podobna za objavu svima i zauvijek, to ne znači da u telefonu nemam gomilu drugih podataka koji su samo moji i za koje želim da to zauvijek ostanu.

 

 

Ja rekoh
12 godina
offline
OnePlus će ubuduće pitati korisnike žele li svoje

oni su uhvaćeni, drugi (za sada) nisu. ne mijenja činjenicu da su im mobiteli do petice bili prave buđet mašine.

uostalom, hrpetina aplikacija radi istu stvar. pogledaš 2-3 trgovine sa satovima na chromeu, na fejsu za 10 minuta izbaci reklame za satove, iako sam u opcijama mobitela i aplikacija pogasio sva ona sranja za advertising id, feedback itd.

What could possibly go wrong?
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus će ubuduće pitati korisnike žele li sv

ne bi li to trebao biti zakonski default umjesto da se kupac bogec mora izjasniti protiv toga?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
offline
Re: OnePlus će ubuduće pitati korisnike žele li sv
Hornet_93 kaže...

oni su uhvaćeni, drugi (za sada) nisu. ne mijenja činjenicu da su im mobiteli do petice bili prave buđet mašine.

uostalom, hrpetina aplikacija radi istu stvar. pogledaš 2-3 trgovine sa satovima na chromeu, na fejsu za 10 minuta izbaci reklame za satove, iako sam u opcijama mobitela i aplikacija pogasio sva ona sranja za advertising id, feedback itd.

 safari, private mod, nikad ništa.

 

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice