OnePlus ukida pozivnice

poruka: 8
|
čitano: 1.970
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus ukida pozivnice".
14 godina
offline
OnePlus ukida pozivnice

never settle im je moto zato što stalno mijenjaju politiku. Ne znaju bi li piškili ili kakili.

Potpis!
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus ukida pozivnice

Uprava te firme nema pojma kako upravljati...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus ukida pozivnice

Mogli bi uskoro i OnePlus Two izbacit, One je na tržištu već par mjeseci

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus ukida pozivnice
Neznam da li sam pomješao, ali koliko se sječam prije par dana sam ovdje vidio vjest, da se jedan zapalio, možda bi mogli ostaviti pozivnice za "posebnu" seriju, koja može poslužiti i kao grijalica :-))
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus ukida pozivnice

Kad će u Bug-u napravit review ovog smartfona?

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus ukida pozivnice
Fisco kaže...

Kad će u Bug-u napravit review ovog smartfona?

Kad prestanu proizvoditi iphone

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus ukida pozivnice

 

Stiže novi iphone, pa su skužili da se više ne mogu igrati ekskluzive kada se zna tko je glavni igrač na tržištu. {#}

 

P.S. Ja sam Androidaš.

 

 

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus ukida pozivnice

Može 1 + 1 biti koliko hoće killer čega god želi, ali treba još puno palente i graha popapati da ga ja uzmem.

Prvo, neka bude uredno dobavljiv u Hrvatskoj, pa drugo servis, pa t5reće količina vanjske memorije, pa četvrto ...

 

Uopće ne sumnjam da je mob odličan, ali da je a la Bentley, Rolce Royce, ma nije niti Tag heuer ili Vertu, Gresso {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice