OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

poruka: 12
|
čitano: 2.817
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj".
9 godina
offline
OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

Ma kakve vražje pozivnice za obični mobitel i to još od plastik.

Ako ovi nemaju pozivnice http://www.vertu.com/hr/en/home onda stvarno neznam kaj ovi glumataju

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj
Hrvoje.RH kaže...

Ma kakve vražje pozivnice za obični mobitel i to još od plastik.

Ako ovi nemaju pozivnice http://www.vertu.com/hr/en/home onda stvarno neznam kaj ovi glumataju

 

A kao, ne mogu ih dovoljno naštancat pa je zato taj sistem... Inače, na servis zaboravite a kako će njihov novi Oxygen OS izgledat, to ostaje za vidjet

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 15:19 (THK).
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj
Hrvoje.RH kaže...

Ma kakve vražje pozivnice za obični mobitel i to još od plastik.

Ako ovi nemaju pozivnice http://www.vertu.com/hr/en/home onda stvarno neznam kaj ovi glumataju

 Pozivnice nisu bile u smislu da je to nesto premium pa treba ti pozivnica, vec zbog ogranicene proizvodnje jer je firma nova. Znam slucajeve da na mobitelima pise datum proizvodnje isti kao i datum kojeg je mobitel kupljen.. Ali pozivnica je uvjek bilo dovoljno za sve koji su pratili njihove forume, a sad se svaki utorak moze bez pozivnice uzeti..

 

A ta plastika (+aluminijum) daje bolji osjecaj u ruci od bilo kojeg dosad Samsung-a i LG-a koji kostaju duplo vise..

 

Sto se tice garancije, neki su se zalili, mada je moj komsija bez problema zamijenio mobitel. Poslao je njima nazad i dobio novi mobitel..

 

Ja licno imam sve pohvale za mobitel, odnos cijena i specifikacija je fenomenalan, uz to imam jako fluidan android..

13 godina
neaktivan
offline
OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

uredaj sam kupio prije 2 tjedna od jednog lika preko njuskala. 2 tjedna star uredaj je bio, pa oke. mobitel je za svaku pohvalu. sve radi kako spada. brzina je odlicna, kamera je takoder odlicna i osjecaj na zadnjoj strani uredaja je veoma ugodan posto je matte.. takoder, posto su prekinuli suradnju sa cyanogenmode-om stavio sam custom ROM i kernel, tako da ga je to jos nabrijalo i bez beda izdrzim 2-3 dana s baterijom :D

jedina kvaka je sa servisom.. ali kako kruze price, treba im poslat uredaj nazad sa original IMEI brojem i popravit ce ga/zamijeniti. nadam se da ce se to pojednostaviti sa hrvatskim skladistem..

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

Dok nema servisa kod nas ništa od toga (barem kod mene). Ako se pokvari, dok ja to pošaljem, oni pogledaju i jave, dogovor, može se polomit prilikom slanja, pa problemi ... Još uvijek čekam :)

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

s obzirom koliko se ceka na servis tcoma, nisu kinezi spori...

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

Surdanja sa Cyanogenmode-om je prekinuta za naredne uređaje... A ovaj model bi trebao dobijat update dvije godine od izlaska.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

ako oneplus two bude imao manji ekran i istu cijenu za mene nema dvojbe koji mi je idući smartphone 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 18:00 (Rodach).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

Glavna odlika ovog mobitela je njegova popularnost pa možemo biti sigurni da će godinama za njega biti dobrih custom ROMova.
Jel još uvijek isplativ u odnosu na druge kineze obzirom da više nije toliko nov? Razmišljam da ga nabavim ali vidim da se svi žale da je prevelik.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

kao prvo, third party stranice sa mobitelima se ne isplate, i imate jednostavan nacin za narudzbu u podrzane zemlje preko kurir stranica, extra 15 eura ispadne na sveukupnu cijenu, pozivnice su stavili radi ogranicene proizvodnje, ali nisu ocekivali toliku popularnost i naravno zbog toga ljudi prigovaraju, medutim sad se svaki utorak moze naruciti mobitel bez pozivnice, kroz 12. mj su imali christmas sale koji je dovolnjo dugo trajao,10. i 11.mj su imali isto neke nagradne dane makar im je jedan propao, a pozivnica se lagano nabavi, mislim ja sam ih dobio 3, je da moras sudjelovat po forumu, ali onu pozivnicu s kojom sam i kupio mobitel, sam nabavio u 10 min

Ja sam prezadovoljan mobitelom, CM rules( preferiram stock verziju) a i jos je ljepsi od glavnijih UI-a+teme(koje skines lagano) ,  makar me softwerske stvari ne brinu, stavis bilo sta drugo u jednom danu, ali samo mogu rec mobitel ce kidat i ove godine, u vezi M9 i S6 mogu rec da i dalje imam bolju bateriju-sigurno, razlika u specsima nije preznacajna + dolazi uskoro Oneplus two

Prodavanje u hrvatskoj ce mi omogucit da si nabavim njihove stvarcice bez +15e postarine a i jos kad izleti dvojka, hrvati ce bit na svome 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

joj, niste trebali. ionak ih imaza svinje hranit. i boljih i jeftinijih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlusovi uređaji uskoro i u Hrvatskoj

ja sam vec na custom ROMu i mogu rec da je bolji od stock ROMa. takoder i custom kernel koristim i s tim imam dobitnu kombinaciju :D ako ti treba koji savjet za to, slobodno pitaj ;)

pa, mogu rec da je isplativ. xiaomi mi4 nema toliku podrsku za razvijanje softvera, a i vrlo je slican UI iphoneu, sto mi se ne svida :P

a za velicinu si u pravu. malo je prevelik i neces moc sa jednom rukom dosegnut suprotni kut ekrana, ali meni to nije problem...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice