OneTouch Idol 3 telefon koristite s obje strane

poruka: 3
|
čitano: 1.130
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OneTouch Idol 3 telefon koristite s obje strane".
15 godina
offline
OneTouch Idol 3 telefon koristite s obje strane

Ako ovaj manji bude imao solidno trajanje baterije te 2gb rama, mogao bi to biti dobar mobitel!

Inače ovaj Alcatel se vratio u velikom stilu s Idol serijom, ako je tko uživo imao priliku vidjeti kako izgleda model Alpha, onda znate o čemu pričam.

Da taj model postoji s 2 gb rama, sutra bi ga kupio 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OneTouch Idol 3 telefon koristite s obje strane

onda je poput žene. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
OneTouch Idol 3 telefon koristite s obje strane

S obzirom da bi zvučnik kraj mikrofona mogao uzrokovati da sugovornik čuje sam sebe uz delay, a ako bi oba sugovornika imala ovaj mobitel i mikrofoniju, pretpostavljam da će se po jedan mikrofon i jedan zvučnik aktivirati prema nekom senzoru.

 

Ako je to akcelerometar, na pričanje u ležećem položaju možemo zaboraviti. Senzor blizine lica bi mogao biti bugovit.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice