OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i

poruka: 23
|
čitano: 3.471
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i ".
16 godina
odjavljen
offline
OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i

Jedino bezveze izgleda donji gumb koji nije centriran, ali ajde, moze se prec preko toga.

 

Ovak za cjelokupni dojam izgleda kvalitetno, robusno, dobro izgledaju kosine na straznjoj strani. Trebo bi to biti puno bolji konj nego M9 koji je prakticki izgubio na svim poljima. 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 12:11 (Edge).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i

Što HTC još postoji?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 12:16 (lllnuclearlll).
Moj PC  
2 12 hvala 0
15 godina
offline
OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i

Mogao bi povratit trzisni udio jedino nižom cijenom, ostalo ne vidim razlog zažto bi baš njega netko kupio..

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 12:43 (bik).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
bik kaže...

Mogao bi povratit trzisni udio jedino nižom cijenom, ostalo ne vidim razlog zažto bi baš njega netko kupio..

 Yep, oni su baš poznati po snižavanju cijena 

15 godina
offline
OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i

10 bodova za iznimno maštovit naziv. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
Mogao bi imati uspjeha kod nas ako bude 10% jeftiniji od novih Galaxy-ija,potencijala ima,osvježen dizajn,nova kamera,moćni 820.Koliko čujem novi Samsung S7 za sad dolazi kod nas sa svojim vlastitim procesorom koji je slabiji u grafičkom dijelu...
i ja ću postati pretplatnik Bug-a,kad se zaposlim
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
A ti si jajare poznat po izrazito maštovitim komentarima, a kako su ga trebali nazvat???
13 godina
offline
OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i

Uvijek se držim one da je "Ljepota u očima promatrača", ali pustimo sada promatranje generalno, mene interesira onaj i iza broja 10, ako će se stvarno zvati tako, znači 10i?! 

Razumio bih da je u pitanju BMW, pa mu je i normalno u imenu, kao naprimjer 760iL, ali kod HTC-a, to je nešto novoga! 

Pa da je i neka novija verzija modela 9, ovako, ostaje samo intezivno razmišlati ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
ATJLučko kaže...

Uvijek se držim one da je "Ljepota u očima promatrača", ali pustimo sada promatranje generalno, mene interesira onaj i iza broja 10, ako će se stvarno zvati tako, znači 10i?! 

Razumio bih da je u pitanju BMW, pa mu je i normalno u imenu, kao naprimjer 760iL, ali kod HTC-a, to je nešto novoga! 

Pa da je i neka novija verzija modela 9, ovako, ostaje samo intezivno razmišlati ?!?! 

 "OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i imat će 5,1-inčni QHD zaslon"

 

"i" je ovdje kao veznik, a ne kao ime modela 

 

Jednostavno jako loše napisan naslov. Mislim da riječ "imat" uopće ne postoji u hrvatskom jeziku, piše se "imati". "imat" mi zvuči kao bosanski street talk. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 17:33 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i

Točno je napisano koliko ja znam, ako je "će" iza glagola koji završava na -ti onda se skrati na -t (tj. izbaci se zadnje i), tako da ide: će imati i imat će

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
njonji kaže...

Točno je napisano koliko ja znam, ako je "će" iza glagola koji završava na -ti onda se skrati na -t (tj. izbaci se zadnje i), tako da ide: će imati i imat će

 Pojma nemam... Meni je nekak logično "imati će". Znam pravopis dobro, ali ima još začkoljica koje ne znam, nisam jezikoslovac ipak. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
Sve je dobro dok god nije "kuča, mljeko, đep" i tako to...
13 godina
offline
OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i

Arendelle tema vapi za tobom 

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
lllnuclearlll kaže...

 Pojma nemam... Meni je nekak logično "imati će". Znam pravopis dobro, ali ima još začkoljica koje ne znam, nisam jezikoslovac ipak. 

 A-ha... Naravno da znaš.

 

Moj će mobitel dobiti [će dobiti] nadogradnju na najnoviju verziju operacijskoga sustava. "Dobit ću [dobiću] nadogradnju na najnoviju verziju operacijskoga sustava", reče mobitel.
Nadogradnja će stići [će stići] baš onda kad neću imati internetske veze. "Stići ćeš [stići ćeš] me nadograditi kad dobiješ pristup internetskoj vezi", utješio me mobitel.

 

Dakle, krnji se infinitiv u futuru I. koristi samo kod glagola koji imaju infinitivni nastavak -ti (dobiti, imati, voljeti itd.) onda kad je glagol na prvom mjestu (poredak glagol + prez. pom. gl. htjeti - radit ću, voljet ću, masturbirat ću, jebat ću...). Krajnje se -t ne čita, pa se ovi primjeri čitaju kao [radiću], [voljeću], [masturbiraću], [jebaću]. Tako naši najbolji prijatelji s one strane granice zapisuju. U svim se drugim kombinacijama koristi puni infinitiv (nema nikakvih petljanja po infinitivnom nastavku) - ćemo raditi, ću voljeti; ćeš ići, će istjeći; stići ću, peći ćete. To se čita onako kako se i zapisuje.

 

To nisu začkoljice - začkoljice se ne uče u nižim razredima osnovne škole, no ovo se uči jer je vrlo jednostavno, a odraz je opće pismenosti.

 

matkoGSi kaže...

Arendelle tema vapi za tobom 

 Iz dna duše mrzim ovo spominjanje koje se pojavljuje u obavijestima (khm, notifikacijama). Isprva mi nije jasno kad sam napisala štogod u temi (znam, nisam, ali ja uvijek obavijesti povezujem s odgovorom na svoju poruku) pa psujem alkohol, zatim ne mogu naći svoju poruku unutar teme (jer je nema, a ja to ne znam) pa psujem alkohol ili dijagonalu monitora, a onda se osjećam glupom jer shvatim da je u pitanju samo spominjanje. Koma!

 

P. S. Naslov je sranje, dobro je netko primijetio. :)

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
13 godina
offline
OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i

Pa piše ti jel notifikacija za ogovor ili spominjanje..

 

da ne bude totalni OFF

 

meni ovaj mobitel niti smrdi niti miriše,prvi M7 je bio woow,ovo je nekako generično

Svemirski mega car
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
Arendelle kaže...

 A-ha... Naravno da znaš.

 

 

 

 

Eto ti TD sad, meni ćeš tu prodike davat, a ni jaja ne znaš skuhat(i)?

 

Kao što kažem, nisam jezikoslovac, vidim da je tebi ovo struka i kladim se da dosta ljudi ne zna ove stvari baš ovak precizno pojasnit(i)?  ni koristit(i)?.

 

Ali definitivno nećeš od mene vidjet(i)?  da ću napisat(i)?  KUČA, ĐEP, TJESTO i sl.

 

Ali da, koliko kužim nije začkoljica nego stvar koja se dosta često pojavljuje, a eto, svaki dan učimo nešto novo, kad smo već zaboravili što smo radili u nižim razredima osnovne. 

 

Al sad si mi dala dosta za mislit(i)? , kad da stavim (i), a kad ne... 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2016 14:23 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
MP7 kaže...
A ti si jajare poznat po izrazito maštovitim komentarima, a kako su ga trebali nazvat???

 mp7 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
HTC INDŽEKŠN
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
Verzija za balkansko tržište, neovisno o globalnom imenu.
8 godina
odjavljen
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
matkoGSi kaže...

Pa piše ti jel notifikacija za ogovor ili spominjanje..

 Čini se da sam opet ispala blesavom i glupom. Ah, nije prvi put... Sad i ja vidim da piše. :)

 

lllnuclearlll kaže... 

Eto ti TD sad, meni ćeš tu prodike davat, a ni jaja ne znaš skuhat(i)?

 Da, ne znam mnogo toga s onim kokošjima. Mislim da sve nadoknađujem vještinom oko onih drugih. Da vidiš samo kako ih jako mogu stisnuti, svi se rasplaču od sreće! I ja sam sretna kad se sjetim kako su drugi sretni, iju-iju!

 

lllnuclearlll kaže... 

Al sad si mi dala dosta za mislit(i)?, kad da stavim (i), a kad ne...

 Još jedan savjetić - u hrvatskome standardnom jeziku konstrukcija za + infinitiv nije baš najbolja. :)

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
15 godina
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
Arendelle kaže...

 Još jedan savjetić - u hrvatskome standardnom jeziku konstrukcija za + infinitiv nije baš najbolja. :)

 osim u slučaju "zaraditi" s nominativom (no ne i "zajebati" s akuzativom) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
neaktivan
offline
OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 10 i

Meni s tim debelim rubovima izgleda ko stvoren za bauštelu. Nadam se da u živo izgleda bolje, elegantnije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnLeaks: Novi HTC-ov flagship zvat će se HTC 1
Spinout kaže...

Meni s tim debelim rubovima izgleda ko stvoren za bauštelu. Nadam se da u živo izgleda bolje, elegantnije.

 

Debelim rubovima :) Imati će manje od 3mm rubove. 

ptspclan.com | visit us ^^
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice