Onyx: 13-inčni e-čitač baziran na Androidu

poruka: 3
|
čitano: 1.342
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Onyx: 13-inčni e-čitač baziran na Androidu".
16 godina
neaktivan
offline
Onyx: 13-inčni e-čitač baziran na Androidu


"Takav zaslon nudi gustoću prikaza od 207 piksela po inču. Za usporedbu, trenutačno najbolji e-čitač na tržištu, Sony DPT-S1 Digital Paper, nudi gustoću prikaza od 150 piksela po inču."

 

Najbolji po kojim crnim kriterijima? To uopće nije klasični e-book reader nego se radi o specijaliziranom proizvodu koji ni ne cilja istu publiku kao Amazon s Kindleom. Pikseli po inču? Kindle Paperwhite 3 ima ekran od 300dpi.

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Onyx: 13-inčni e-čitač baziran na Androidu

Zašto su e-book čitači sa e-ink ekranom skuplji od tableta koji imaju višestruko bolje performanse? Ne vjerujem da je e-ink ekran toliko skuplji od lcd-a. Nije baš praktično koristiti tablet za masovnije čitanje knjiga, jer ekran na tabletu troši preko 80% baterije pa se dobije autonomija od nekoliko sati. Jedino moguće objašnjenje za cijenu je mala konkurencija odn. nedostatak jeftinih kineskih proizvođača.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Onyx: 13-inčni e-čitač baziran na Androidu

odnosno manja zainteresiranost ljudi. Pogledaj koliko ljudi danas čita knjige možda 1/10,

jer postoji internet, tv, serije, filmovi, igrice. Npr od cure brat(17) i sestra(19) nikad knjigu

nisu pročitali. da se vratim na temu, ja imam kindle graphite od 10" i tokom dužeg čitanja

bome zabole ruke, tako da je 13.3" što se mene tiče mali overkill

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice