Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

poruka: 12
|
čitano: 2.548
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu".
14 godina
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

Svakako impresivna "tankoća" ali bolje bi bilo da je par milimetara deblji a da ima bar 50% jaču bateriju, jer 2000 mAh gotovo sigurno garantira da će ga čak i najnezahtjevniji korisnik staviti na punjač već na pola radnog dana.

sig
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu
Ja neznam sta svi briju na najtanji, bolje da kažu, najduže traje baterija. I tako sve ispod 10 tak mm je isto, i za mene je sve preeetanko
 
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

koji članak, čovjek preveo letak PR službe proizvođača, normalno istražio nije ništa jer da je znao bi da je mana/kuriozitet/kako god... ovog uređaja da nema nikakvog priključka za slušalice, izgleda je bio pretanak za takve stvari

www.pazii.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 8:20 (luka28).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

Ide vjerovatno preko prikljucka za punjenje...fin telefon al baterija je govno tesko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

Pitanje koje je svima na umu - does it bend?  :)

 

Slušalice - preko Bluetootha ili priloženog microUSB-3,5 mm adaptera.

 

Zanimljivo je primijetiti slijedeće - što su telefoni tanji, umjesto manjeg opterećenja u džepovima i torbicama događa se suprotno - korisnici nose sve više opreme: futrola za zaštitu, dodatna baterija, adapter za slušalice, ...

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 9:23 (hrx).
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu
Kako je krenulo, uskoro cemo u ponudi proizvodjaca mobitela imati novi segment, mobiteli-nozevi. Koja logika, tanak kao igla, a baterija traje 2 sata.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

Ošlo sve k vragu!

Sve tanji mobiteli, a sve veći ekrani.

 

Zato japanci imaju mobitele za posao, a ne za igranje i pokazivanje; te su im telefoni još uvijek preklopni i operabilni sa jednom rukom.

 

Ovo danas su sve phableti, a ne telefoni.

 

 

 

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

Ja osobno preferiram deblji mobitel. Bolje lezi u ruci a omogucuje postavljanje bolje baterije i optike za fotic.

Sve ispod 1cm je pre tanko a idealno je 1,5cm +- 2mm debljine.

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

pretpostavljam kako je "endlosung" pršut-fon bez baterije. to je tehnološki naprdak! {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

Kontam da će stati sa veličinom ekrana tek kada uvide da je 50inča ipak malo preveliko za mobitel {#}..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

Ja čekam ovakav 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Oppo R5 je novi najtanji smartphone na svijetu

Nemojte nebuloze pričati. Kakvih 2 sata rada? Taj SoC ima 4 štedljive jezgre i 4 "brze". Pogledajte kakve rezultate postiže moj M8 sa 2600mAh, a ako se ovi jako potrude na softveru mogli bi se postići solidni rezultati.

 

Iako, ja uvijek preferiram deblje mobitele, stane veća baterija, a i tanke i male mobitele ne mogu držati u ruci.  

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice