Oslobođen Ivan Kaspersky

poruka: 27
|
čitano: 4.538
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oslobođen Ivan Kaspersky".
14 godina
neaktivan
offline
Oslobođen Ivan Kaspersky

Meni jedino nije jasno kako na četvrtoj godini moze biti sa 20g.... kad je počeo sa 16? 

Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky

Kaspersky Jr. očito ulazi u skupinu genijalaca.

14 godina
protjeran
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
Ivche kaže...

Meni jedino nije jasno kako na četvrtoj godini moze biti sa 20g.... kad je počeo sa 16? 

Kod njih su ti škole slične kao i u Austrijskom/Njemačkom sistemu.

 

Ideš 4 razrede grund schule (osnovna), onda možeš još 4 haupt schule (još 4 osnovne),

ili poslije 4 grund, možeš 6 gimasium (gimanzija) ili 6 god. stukovnih škola.

 

Krenuo je vjerovatno sa 6 godina, +4 grund = 10 +6 tehnička/gimnazija =16 +4 faks = 20..

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
Don Kihoty kaže...

Kod njih su ti škole slične kao i u Austrijskom/Njemačkom sistemu.

 

Ideš 4 razrede grund schule (osnovna), onda možeš još 4 haupt schule (još 4 osnovne),

ili poslije 4 grund, možeš 6 gimasium (gimanzija) ili 6 god. stukovnih škola.

 

Glavno da smo mi najpametniji na svijetu pa kod nas skola traje 16-17 godina. Koja totalna glupost.

Sta se u tome ne ugledamo na Nijemce? Nego izvodimo gluposti sa skolstvom svake godine.

 

14 godina
neaktivan
offline
Oslobođen Ivan Kaspersky

Kod nas samo ucis teoriju i dosta je teža skola mislim na faks u BiH,nego u njemackoj tamo je prelagano barem sam radio testove one njemacke kod nas se to uci u osnovnoj skoli .

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
tpg kaže...

Kod nas samo ucis teoriju i dosta je teža skola mislim na faks u BiH,nego u njemackoj tamo je prelagano barem sam radio testove one njemacke kod nas se to uci u osnovnoj skoli .

Kod njih nakon 10 godina škole imaš siguran posao, dakle sa 16 godina možeš fino raditi.

 

Kako?

 

Završiš 4 grudn, 2 od 6 strukovne, a slijedeće 4 godine

si pola godine u školi, pola na praksi, i najčešće ostaješ raditi tamo gdje si na praksi,

s tim da se njima praksa piše u radnu knjižicu, a kod nas je to qurac od ovce.

 

Moja rođena kuma je radila 4 godine kao odgajateljica u vrtiću preko student servisa, i piše joj se staž ne.

 

I sad ne može dobiti posao jer fino "nema" radnog iskustva s djecom...

 

Hrvatska mrš u 3PM..

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
neaktivan
offline
Oslobođen Ivan Kaspersky

Imam jednog rusa na faksu.... kreću sa 6 godina u osnovnu... i traje im kraće... tako da je on sad 4. god a nije još napunio ni 21...

igrorama.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Oslobođen Ivan Kaspersky

Plus sto kod nas skolovanje, kad kazem kod nas mislim na zemlje bivse Juge, ide presiroko i 95% teorije, praksa je go qrac i kad zavrsis skolu ti nista ne znas...Ja se sjecam jos kad sam bubacio stocni fond Njemacke, koji ce meni qrac koliko njemacka ima ovaca, koza i krava...

He who dares, wins
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Oslobođen Ivan Kaspersky

Mali uopće ne liči na tatu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky

što nam koristi da znamo svaki glavni grad u africi kad nemamo nikakvo praktično znanje tek ga na poslu stječeš

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
13 godina
protjeran
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
blackalbum kaže...

što nam koristi da znamo svaki glavni grad u africi kad nemamo nikakvo praktično znanje tek ga na poslu stječeš

Naši bilmezi se sprdaju s Amerima što kao ne znaju gdje je Hrvatska ili Bugarska i kao Amerikanci nemaju "opća" znanja ?? {#}

 

Kad Amerikanac završi Harvard, MIT, Yale, Stanford, Princenton itd. on odmah zna raditi svoj posao gdje god se zaposlio u struci, dok naši "pravnici" magistriraju Pravo u Zagrebu, Osijeku, Splitu, Rijeci, i ne znaju raditi ni kao referenti dječijeg doplatka a ne nešto kompliciranije. {#}

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Oslobođen Ivan Kaspersky

Zanimljivo koliko su komentari otišli off-topic {#} Svi pričaju o fakultetima i školovanju, a tema je otmica.

Zašto je mali upoće otet?

Budite dobri prema štreberima jer ćete možda jednog dana raditi za jednog od njih - Bill Gates / Avatar: http://crysa.deviantart.com/#/d27uod7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
Sharada kaže...
Zašto je mali upoće otet?

Tatica ima firmu od preko 2000 zaposlenih koja ima godišnje prihode preko pola milijarde dolara i najvećom stopom rasta od svih antivirusnih tvrtki.

 

Stvarno zašto bi bio otet{#}

 

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
Sharada kaže...

Zanimljivo koliko su komentari otišli off-topic {#} Svi pričaju o fakultetima i školovanju, a tema je otmica.

Zašto je mali upoće otet?

 

Zato sto su mu starci milijarderi, sto ti mislis zasto?

13 godina
offline
Oslobođen Ivan Kaspersky

Treba povremeno pogledati http://www.kaspersky.com/  možda u čast oslobođenom sinu podijele nešto free licenci :)

!B
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Oslobođen Ivan Kaspersky

Netko je oteo Justina Biebera?

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Oslobođen Ivan Kaspersky

Ovo mu je bila velika reklama!

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
nj0fra kaže...

Ovo mu je bila velika reklama!

 Da, vjerojatno je i sam Kaspersky to organizirao-uopće me ne bi čudilo.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
Gradonačelnik kaže...

Mali uopće ne liči na tatu.

  poštar :)

Postoje samo 10 vrste ljudi - oni koji razumiju binarni sustav i oni koji ne razumiju binarni sustav.
14 godina
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
nj0fra kaže...

Ovo mu je bila velika reklama!

Ne znam samo sta ce njemu reklama!?

 

Nemoj lupetat gluposti.....jedino ako je ovo bila neka tvoja sala!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 21:10 (win32).
15 godina
neaktivan
offline
Oslobođen Ivan Kaspersky

Ivan Kaspersky, 20-godišnji sin Eugenea Kasperskya, oslobođen je od strane ruske policije u sklopu posebne operacije koja je uključivala i sigurnosnu službu Kaspersky Labsa.

 

Jbt kakvo onda oni imaju obezbjedjeje kad pomaze policiji XD

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
dex3108 kaže...

Ivan Kaspersky, 20-godišnji sin Eugenea Kasperskya, oslobođen je od strane ruske policije u sklopu posebne operacije koja je uključivala i sigurnosnu službu Kaspersky Labsa.

 

Jbt kakvo onda oni imaju obezbjedjeje kad pomaze policiji XD

Hakeri i virusopisci :D

 

EDIT: Mah, to su ulovili ipak ove ESET-ovce. Niti otmicu ne znaju izvest kak se spada XD.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 22:49 (1domagoj1).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
CRT kaže...
Gradonačelnik kaže...

Mali uopće ne liči na tatu.

  poštar :)

Ma ne onaj što očitava struju...

antonio
13 godina
neaktivan
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
dex3108 kaže...

Ivan Kaspersky, 20-godišnji sin Eugenea Kasperskya, oslobođen je od strane ruske policije u sklopu posebne operacije koja je uključivala i sigurnosnu službu Kaspersky Labsa.

 

Jbt kakvo onda oni imaju obezbjedjeje kad pomaze policiji XD

Tamo ti svako tko iole ima novaca ima prakticki privatnu policiju, cak nose i dugo oruzje, radim u Moskvi vec nekoliko godina i sve je puno te njihove "ohrane" Najobicniji ducan ima nekoliko zastitara, a poslije ovih eksplozija vise ne mozes uci niti u jedan trgovacki centar da ne prodes kroz onaj detektor ili da te ne pregledaju, to mi se ne svida, gnjavaza, a i osjecas se svaki put kao kriminalac ali kod njih je to postalo potreba zbog terorizma. Ima puno policije na ulicama i na metro stanicama, na to se je isto tebalo navikavati, ali kroz neko vrijeme vise uopce ne obracas paznju na njih.

14 godina
protjeran
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
Gradonačelnik kaže...

Mali uopće ne liči na tatu.

 

 
 

 

Srči pesak...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 17:07 (Don Kihoty).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
Gradonačelnik kaže...
blackalbum kaže...

što nam koristi da znamo svaki glavni grad u africi kad nemamo nikakvo praktično znanje tek ga na poslu stječeš

Naši bilmezi se sprdaju s Amerima što kao ne znaju gdje je Hrvatska ili Bugarska i kao Amerikanci nemaju "opća" znanja ?? {#}

 

Kad Amerikanac završi Harvard, MIT, Yale, Stanford, Princenton itd. on odmah zna raditi svoj posao gdje god se zaposlio u struci, dok naši "pravnici" magistriraju Pravo u Zagrebu, Osijeku, Splitu, Rijeci, i ne znaju raditi ni kao referenti dječijeg doplatka a ne nešto kompliciranije. {#}

 

 

 

Mi smo ti posebni, komplet cijeli Balkan ima kompleks da smo mi najpametniji i najbolji. Da smo mi najpametniji danas nebi imali prosječnu platu 300/400 eur već mnooogo više..

Btw. dolazio je jedan doktor nauka mašinstva iz SAD-a koji je među glavnima na MIT-u u Sarajevo, čovjek nikada nije čuo za niti za ijednu zemlju Balkana, tek kada je sjeo u avion objasnili su mu da Bosna nije Blizu Iraka već da se nalazi u Evropi..

 

Eto, on je duduk za geografiju, nema 3 čiste ali zato je on objavio preko 50 naučnih radova, ima platu $56 000 mjesečno, a zašto ?

Zato što se tamo odmah nakon "male škole"   uviđa šta djeci ide i prema čemu imaju simpatije, dok mi imao primjere gdje bankarski tehničari u srednjoj imaju predmet biologiju ?!

 

I logično razvijaju ono što im ide, mi u suštini znamo sve jer imamo pomalo opšteg znanja iz svake oblasti a zapravo ne znamo ništa.  {#}

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 21:12 (ulinsky).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oslobođen Ivan Kaspersky
Don Kihoty kaže...
Gradonačelnik kaže...

Mali uopće ne liči na tatu.

 

  

 

Srči pesak...

Znao sam da je debil čim se registrirao.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice