Osniva se UHD Alliance

poruka: 7
|
čitano: 1.803
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osniva se UHD Alliance".
14 godina
offline
Osniva se UHD Alliance

Neka se jave našima ha te veju, novoj.... da prvo uđu u fhd alliance a za uhd možda za jedno 50 godina. :p

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osniva se UHD Alliance
Oldy kaže...

Neka se jave našima ha te veju, novoj.... da prvo uđu u fhd alliance a za uhd možda za jedno 50 godina. :p

 

Oni čekaju 8k da preskoče ove između :)

14 godina
offline
Re: Osniva se UHD Alliance
Ja mislim da ce moj Panasonic G20 jos filmova i filmova prikazat prije nego ga promjenim... cak jos i garu imam posto su davali 7 godina garancije :D
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Osniva se UHD Alliance

Još da se dogovore, pa da nemamo one crte na 16:9 televizorima na filmovima bi bilo odlično  Nekak sumnjam u to...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Osniva se UHD Alliance

Volio bih da utvrde nove standarde kvalitete filmova a ne reprodukcije. Drugim riječima, više kvalitetnih filmova

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Osniva se UHD Alliance

"prihvaćajući standarde koji su otvoreni" čitam kao "i dalje ćemo forsirati hdcp, besmislene regije i enkripcije i maksimalno nastojati zakomplicirati korištenje sadržaja"...

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Osniva se UHD Alliance
CTN962 kaže...

Volio bih da utvrde nove standarde kvalitete filmova a ne reprodukcije. Drugim riječima, više kvalitetnih filmova

 

E, to

Kažu, "naravno s fokusom na korisnike i njihove potrebe" - iskreno, malo tko bi stvarno primijetio razliku između HD i 4K na dijagonalama koje će još dugo biti standard (dakle, ne pričamo o 80" ekranima), tako da neke stvarne potrebe za velikim rezolucijama - iako to jako dobro zvuči - baš i nema, dokle god cijena ogromnim ekranima ne padne na razinu prihvatljivu masama. No jako bi dobro bilo da razmisle o kvaliteti sadržaja ..

jer smeće u 8K je i dalje tek smeće.

 

@ nuclear

Što se filmova "s crnim crtama" tiče, to je jedna sasvim druga priča pa ju ne treba trpati ovdje (pošto tema nije aspect ratio nego rezolucija).

Ako ti 2.35:1 toliko smeta, nabavi 21:9 teve - samo, onda ćeš kukati da ti 16:9 filmovi imaju vertikalne crne crte.

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2015 13:13 (fler).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice