Osvježeni Kindle Paperwhite s boljim ekranom i pri

poruka: 7
|
čitano: 2.006
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvježeni Kindle Paperwhite s boljim ekranom i pri".
12 godina
offline
Osvježeni Kindle Paperwhite s boljim ekranom i pri

Cijena će biti 119$, odnosno 119,99 EUR, isporuke kreću od 30. lipnja sa amazon.de

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Osvježeni Kindle Paperwhite s boljim ekranom i pri

Jel podržava .epub format?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Osvježeni Kindle Paperwhite s boljim ekranom i

Ne, niti mislim da će ikad Kindle podržavati epub, ali nije ti to problem. Jednostavno konvertiraš u mobi.

15 godina
offline
Osvježeni Kindle Paperwhite s boljim ekranom i pri

zna netko neku stranicu od kuda bi se mozda moglo naruciti ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Osvježeni Kindle Paperwhite s boljim ekranom i pri

Na amazon.de piše da dođe 180 eura. Ne vidim baš isplativost pokraj starog Paperwhitea kod kojeg je tekst ionako odličan.

 

Imaš kod nas par shopova (pogledaj si na nabava.hr), ali pitanje je da li će dodati u ponudu taj novi. Od stranih, pretpostavljam da će alzashop dodati u ponudu jer imaju i PW2 i Voyage u ponudi. Kod njih ti je besplatna dostava i pouzdani su iz mog iskustva.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Osvježeni Kindle Paperwhite s boljim ekranom i pri

119,99 eura je koliko je i kolega napisao gore

 

http://www.amazon.de/Paperwhite-hochaufl%C3%B6sendes-Display-integrierter-Beleuchtung/dp/B00QJDO0QC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1435320551&sr=8-1&keywords=kindle+paperwhite

 

ali koliko vidim ne da mi naruciti sa amazona.de . Hvala za info za alzashop, moguce ako imaju i ove da ce dobiti i ovaj,pa cemo vidjeti.

 

preko nabave sam gledao,ali naravno posto jos nije izaslo  nema u ponudi (osim ovi starijih),a sad da li ce ovaj imat,to je sve lutrija kod nas sa takvim proizvodima. Saznat i to nadam se ubrzo

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2015 14:13 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Osvježeni Kindle Paperwhite s boljim ekranom i pri

Ah u pravu si, nisam skužio da mi je ponudio ovaj model sa Wifi i 3G. U tom slučaju se isplati svakako.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice