Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

poruka: 33
|
čitano: 5.609
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!".
16 godina
neaktivan
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
Dobronamjeran savjet svima: Ne morate uopce sudjelovati...ovo ja osvajam ovako ionako😎
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

17,5 ? Znam da je gotova konfa i da je cijena napuhana radi nagradne igre, ali preĆerali ste..

 

6600k i 980 tka 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 20:11 (DarthMarkus).
Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
To se treba žaliti Linksu. Oni organiziraju nagradnu igru preko BUGa :P
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

dobio neki dan Bug (8 dana je putovao do Irske lol).

Tokom veceri upisujem kod, redakciju molim da me izvuce (znaju moje podatke :p) i svecano obecajem da ce konfa biti donirana potrebitima.

Neki dan su Rvati u Irskoj poslali 300kg poklona u SOS Dječje selo Ladimirevci, isto cu uciniti sa ovom konfom.

Ostalo je na redakciji Buga.

 

Hvala, molim! :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
neaktivan
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

17k kn i i5 unutra JUST LEL

xfact
Moj PC  
9 1 hvala 0
10 godina
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Već odigrano na početku mjeseca.

Neka dobiji onaj tko ima više sreće. 

 

Ionako su moji razlozi kupnje BUG-a, sasvim drugačiji moram pohvaliti BUG kao časopis koji jedan od rijetkih domaćih, al' i šire koji je tako darežljiv prema svojim čitateljima.

To je samo jedan od mnogih razloga zašto odskačete za nekoliko razina od drugih izdavača pisanoga sadržaja.

Kako to znam?

Hm, pa osobno kupujem desetak tiskanih izdanja na kiosku različite tematike(pored BUG-a, Mrežu, tri povijesna časopisa, jedan vojni, stripove, o oružju, političke...) svaki mjesec.

BUG je kralj tiskovnih izdanja.

 

Zato sam i pisao Djedici, koji se može zvati i Santa Claus da me svi razumiju da mi pod bor donese pretplatu za BUG i Mrežu, jer sam bio dobar cijele godine...

Uskoro bum i ja imao zvjezdicu pokraj svojeg nick na forumu kao ponosni pretplatnik.

 

BUG rula nadmoćno!

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Procesor: Intel® Core™ i5-6600K Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz)
OS: Microsoft Windows 10 Home 64-bit
Matična ploča: ASUS Z170 PRO Gaming
RAM: 16 GB DDR4 2400 MHz
SSD: Intel® 535 Series 240 GB
HDD: Western Digital 2 TB
Optički pogon: DVD±RW
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 980
Periferija: Gamdias Hermes E1 Combo + NYX E1 (miš i tipkovnica), Gamdias Eros Elite GHS3610 headset
Kućište: IN WIN 707
Napajanje: Antec 700W
Vodeno hlađenje: NZXT Kraken X31

 

17500Kn

 

Cijenite više pitku vodu.
 
5 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
Glavas_ZG kaže...

Procesor: Intel® Core™ i5-6600K Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz)
OS: Microsoft Windows 10 Home 64-bit
Matična ploča: ASUS Z170 PRO Gaming
RAM: 16 GB DDR4 2400 MHz
SSD: Intel® 535 Series 240 GB
HDD: Western Digital 2 TB
Optički pogon: DVD±RW
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 980
Periferija: Gamdias Hermes E1 Combo + NYX E1 (miš i tipkovnica), Gamdias Eros Elite GHS3610 headset
Kućište: IN WIN 707
Napajanje: Antec 700W
Vodeno hlađenje: NZXT Kraken X31

 

17500Kn

 

 znači moja konfa  : i5 6600k +Hyper 212 evo 
                Corsair AX760W Platinum
                Asus Maximus Ranger VIII
                16gb DDR4 2400mhz
                samsung 850 evo 240gb
                1TB HDD WD Black 
                R9 390 
                Zalman Z3+ White   i to je oko 10-11 iljada me koštalo  i još mi ostane ako maknem periferiju bar 4 iljade da prodam i svoju R9 i strpam 1080 lol 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
Steta da unutra nisu i7 i koja novija graficka kartica (1070 ili 1080). Cijena je prenapuhana.
Gledam si uzeti novi laptop, a konfiguracije sa 1070 gtx stoje od 1700€ navise i uz malo dodataka nude vishe...

vicious
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Ovo mi više služi kao rješavanje starog lagera :D

 
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

https://www.msi.com/Laptop/GS63VR-6RF-Stealth-Pro.html

 

i7 6700HQ

16GB DDR4 2400MHz

NVMe SSD 256GB + 2TB HDD

GTX 1060 6GB

15" 1920*1080px

 

2000€ ~15.000kn

 

Jaci, prijenosan, malen. Sobzirom da su laptopi standardno skuplji od desktopa u istoj konfiguraciji stvarno ne znam od kud su izvukli 17.5k KN za tu konfu...

I'd rather have questions that I can't answer, than answers that I musn't question.
Moj PC  
2 4 hvala 0
11 godina
online
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
nixass kaže...

dobio neki dan Bug (8 dana je putovao do Irske lol).

Tokom veceri upisujem kod, redakciju molim da me izvuce (znaju moje podatke :p) i svecano obecajem da ce konfa biti donirana potrebitima.

Neki dan su Rvati u Irskoj poslali 300kg poklona u SOS Dječje selo Ladimirevci, isto cu uciniti sa ovom konfom.

Ostalo je na redakciji Buga.

 

Hvala, molim! :)

 svaka vam čast ekipa, šteta što se takve vijesti malo više ne probijaju do javnosti, umjesto onih guzičara s markova trga ili onih o raznim posvudušama i njihovim silikonima

 

evo ipak bar jedna vijest

12 godina
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
dj_chapz kaže...

https://www.msi.com/Laptop/GS63VR-6RF-Stealth-Pro.html

 

i7 6700HQ

16GB DDR4 2400MHz

NVMe SSD 256GB + 2TB HDD

GTX 1060 6GB

15" 1920*1080px

 

2000€ ~15.000kn

 

Jaci, prijenosan, malen. Sobzirom da su laptopi standardno skuplji od desktopa u istoj konfiguraciji stvarno ne znam od kud su izvukli 17.5k KN za tu konfu...

 Imaš tri sardine, jednu nemaš drugu baciš u vodu i koliko imaš sardina ? Odgovor  " 5 " !!!

 

Kako ? Pa ove što imaš + ove što nemaš to ti je tri

16 godina
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
Bilo kako bilo, dobitnik ionako ne placa nacedeni iznos, tako da...
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
Citam komentare, gledam i ne vjerujem kakvi su ljudi. Ljudi su organizovali nagradnu igru pri kojoj mozes dobiti sasvim dobar racunar uz uslov samo da kupis jedan casopis a vi tu uporedjujete cijene koliko sta kosta i sta bi bilo bolje ds su stavili, totalno nezahvalno i bezobrazno a BUGu svaka cast sto uopste imaju ovakve vrijedne nagrade :)
 
9 1 hvala 1
11 godina
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Tko ima 17 500 kn love za komp SIGURNO neće ići to sprašit na i5 sa GTX 980 bez monitora !!!??? ili? Jel tko ovdje uopće čita Bug? :)

 

Na ebayu za 15 000 kupite i7 sa GTX 1080 i punokrvni gejmerski monitor sa G-sync-om.

 

A za preostale 2 500 tisuće si kupite dizajnerskog miša i tipkovnicu :)

 

Ko im je radio tu nagradnu igru je žešći amater.

 

Dođite kod nas sprašite hrpu love i dobite prosječan komp. wu hu, evo me stižem!

Time waits for no man.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 22:19 (Tanen).
Moj PC  
2 6 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
Ne znam kako se das zamarati glupostima sta i koliko kosta, najvaznija stvar da je nagradna igra i da mozes dobiti odličan gamer računar. Uglavnom u pitanju je vrlo vrijedna nagrada koja nije ni malo jeftina a ti o nečemu s ebaya pricas i lupetas. Ljudi su napisali nagradna igra a ne da ga kupis po toj cijeni, daj prst uzece ti ruku uvijek bilo!
 
2 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Jel moze to vrtit Daikatanu u 800x600 sa ukljucenim Lens flare efektima? Ili da se nadoplati za Rivu TNT?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Svaka čast na nagradnoj igri ,ali pošto je ovo IT forum gdje se koljemo oko 1fps,flejmamo se oko procesora,grafika,kučišta,cijena.... moramo komentirat izbor nagrade,cijenu i složene komponente!!

Da su stavili RX480 ili gtx 1060 sa spomenutim i5 6600k +ostalo ,bez cijene ne bih nitko riječi rekao!Ali ovako....moramo malo!

 

Nadam se da će u prave ruke..!!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Da cijena ne igra ulogu naslov bi bio "Osvoji Linksov gamerski PC" ili nesto slicno, a ne bi cijena bila prva informacija koju se komunicira.

Specifikacija uredjaja padaju u totalno drugi plan kao prvo jer je cijena navedena, izrazena i naglasena prije same konfiguracije.

Kao drugo nakon sto covijek procita cijenu kao prvu informaciju, stvori si neku predodzbu o tom PC-u, a nakon sto se procitaju specifikacije dodje hladan tus.

 

Ovo je default marketing, to vec svi znaju. Da je naslov bio "Osvoji Linksov PC" vjerojatno bi bilo 50% manje otvaranja clanka, ali kada vidis cijenu normalno

si znatizeljan kakva se "zvijerka" krije iza. Jedno je pohvala sto se daje besplatno kroz nagradnu igru, a drugo je spoznaja da se to stvarno prodaje po toj cijeni 

s tim specifikacijama.

 

Mozete tvrditi koliko hocete da "cijena nije bitna" ali budimo realni pa priznajmo sami sebi da itekako je. 

Na kraju krajeva, nema potrebe da se uopce navodi cijena u nagradnoj igri, nije Bug od jucer, znaju sto privlaci covjeka.

I'd rather have questions that I can't answer, than answers that I musn't question.
Moj PC  
9 1 hvala 0
11 godina
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Jeez... Dobro svi znamo (a i ovi koji nisu znali sada znaju poslije 105 istih komentara) da ne vrijedi toliko, ali sta ste se svi toliko uhvatili cijene i kakite po njoj a lupali bi se nogom u guzicu od srece da ga dobijete vise nego ovi sto ne spominju cijenu  da vrijedi i 1.750kn netko će ga dobiti "džabe", odnosno za uloženih 35kn i još će za tih 35kn imati što čitati par tjedana na wc školjci 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Meni konfa upće ne treba i nadam se da će dobit netko tko zaista zaslužuje,ali opet ostajem pri svom komentaru cijene i složene konfe!!

AUDIOFIL
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
Pa logično je da nagradna igra za usluga da promoviše nekoga al kakve to veze sa tim koliko sta kosta, zamaras se glupostima i nebitnim stvarima. Vazno da je nagradna igra itekako vrijedna, ne dijele neku glupost vec odlican racumar za gejmimg kojeg bi svi pozeljeli
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
Dado91 kaže...
Pa logično je da nagradna igra za usluga da promoviše nekoga al kakve to veze sa tim koliko sta kosta, zamaras se glupostima i nebitnim stvarima. Vazno da je nagradna igra itekako vrijedna, ne dijele neku glupost vec odlican racumar za gejmimg kojeg bi svi pozeljeli

Ti ne shvaćaš da je ovo marketing?

To nije dobra volja linksa, nego reklama..

I k tome lažna, jer će povećati interes ako kažu da je nešto vrijednije nego li mu je neka stvarna vrijednost..

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 1:46 (lovacmaki).
12 godina
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Ako osvojite, treba pitat jel se može dobit kešovina umjesto konfe...Čak im treba oprostit 2 i po soma i zaokružit na 15

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
Dado91 kaže...
Citam komentare, gledam i ne vjerujem kakvi su ljudi. Ljudi su organizovali nagradnu igru pri kojoj mozes dobiti sasvim dobar racunar uz uslov samo da kupis jedan casopis a vi tu uporedjujete cijene koliko sta kosta i sta bi bilo bolje ds su stavili, totalno nezahvalno i bezobrazno a BUGu svaka cast sto uopste imaju ovakve vrijedne nagrade :)

Za koji vrag Bug služi, ako ne da se zna koji je hardver best buy za koju cijenu?? Naravno da ćemo komentirati jer je pol forumskih tema na tu temu. Možda bi znao da si malo dulje ovdje. Svaka im čast da, sve je to super, ali cijena nema veze s mozgom i kao takva služi kao što reče kolega za clickbait. Više ljudi poklika, više ih se zainteresira, više ih kupi časopis (tko zna, možda dio dobitka ide i Linksu).

 

Da itko iz Linksa prati ovaj forum znali bi da je 160kn skuplji Arctic Liquid Freezer 240 daleko veći best buy kao i malo skuplji, a puno bolji Intel 600p M.2 NVMe SSD koji se bez ikakvog problema može punim potencijalnom iskoristiti na toj ploči. Sve komponente su namještene da Links koštaju čim manje para i vjerujem da ih konfa bez Windowsa košta ~2x manje od navedene cijene, a stvari kao grafa i SSD su vjerojatno rješavanje sa lagera pa onda možda i manje.. Još jednom, naravno da ću komentirati cijenu hardvera jer je to jedna od top tema ovog foruma. Nisam nezahvalan ni zahvalan, a igračima sretno na igranju.

 

Dam se kladit da će onaj tko dobije komp staviti sve na Njuškalo za 15K uz dokaz da je dobio na nagradnoj igri u vrijednosti 17,5K 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 2:46 (The_Fichek).
15 godina
offline
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Poklonjenom konju se ne gleda u u sta, ali buahahahahah 17500 kuna... Dobro me nasmijaše ovo ujutro.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
11 godina
online
Re: Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!
DarthMarkus kaže...

Ako osvojite, treba pitat jel se može dobit kešovina umjesto konfe...Čak im treba oprostit 2 i po soma i zaokružit na 15

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 8:53 (picajzla0707).
14 godina
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

Links je odabrao konfiguraciju koju želi pokloniti u nagradnoj igri i smatramo da je nagrada prije svega izvrstan božićni poklon. :) Kladim se da se nitko ne bi bunio da dobije ovaj PC. Ne bismo ulazili u vrijednost i cijenu, ali originalna konfiguracija se nalazi ovdje: http://tinyurl.com/job2m6j

 

...kad se na to doda cijena periferije, iznos je oko 17.500 kn.

Vinko Krištić | BUG Marketing
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Osvoji Linksov PC od 17.500 kn!

otkad postoji marketing cijena više nije odraz/mjerilo vrijednosti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice