Overwatch – Čekaj, samo ću još jednu

poruka: 7
|
čitano: 1.799
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Overwatch – Čekaj, samo ću još jednu".
8 godina
offline
Overwatch – Čekaj, samo ću još jednu

Čekam na novu grafičku (RX 460) da bih zaigrao ovu igru. Prema AMD-u, ta grafa daje 60 fps u Overvatchu i namjenjena je baš za e-sport igre. Nadam se da cijena neće biti pretjerana. Uh, što ja to govorim? Naravno da će u HR cijena biti pretjerana. Jučer dođem u trgovinu računalnom opremom, da bih vidio što imaju od grafičkih kartica, i kažu da imaju samo GTX 750 po cijeni od 1500kn. Nisam ni znao što da ima kažem na to, pa sam rekao samo "hvala, doviđenja." 

Dux Croatorum
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Overwatch – Čekaj, samo ću još jednu
DuxCro kaže...

Čekam na novu grafičku (RX 460) da bih zaigrao ovu igru. Prema AMD-u, ta grafa daje 60 fps u Overvatchu i namjenjena je baš za e-sport igre. Nadam se da cijena neće biti pretjerana. Uh, što ja to govorim? Naravno da će u HR cijena biti pretjerana. Jučer dođem u trgovinu računalnom opremom, da bih vidio što imaju od grafičkih kartica, i kažu da imaju samo GTX 750 po cijeni od 1500kn. Nisam ni znao što da ima kažem na to, pa sam rekao samo "hvala, doviđenja." 

Odi na Ebay UK. Aukcije za rabljene GTX 760 idu po 70 funti s dostavom, GTX 770 po 100 funti. Sve ispravne i full bundle.

Problem riješen.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: Overwatch – Čekaj, samo ću još jednu
DuxCro kaže...

Čekam na novu grafičku (RX 460) da bih zaigrao ovu igru. Prema AMD-u, ta grafa daje 60 fps u Overvatchu i namjenjena je baš za e-sport igre. Nadam se da cijena neće biti pretjerana. Uh, što ja to govorim? Naravno da će u HR cijena biti pretjerana. Jučer dođem u trgovinu računalnom opremom, da bih vidio što imaju od grafičkih kartica, i kažu da imaju samo GTX 750 po cijeni od 1500kn. Nisam ni znao što da ima kažem na to, pa sam rekao samo "hvala, doviđenja." 

 Ako imas nekog u navedenim zemljama u ovom linku ( https://kb.newegg.com/Article/Index/12/3?id=1400 ) nek ti naruce i proslijede hardware.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
12 godina
protjeran
offline
Re: Overwatch – Čekaj, samo ću još jednu
Gpu namjenjen bas za e-sport igre?lol, pazi da prije ne krepas cekajuci nesto iz amd-a i jos da valja!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: Overwatch – Čekaj, samo ću još jednu

ja jos uvijek pokusavam skuziti oko cega sav taj hype sa overwatchom?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Re: Overwatch – Čekaj, samo ću još jednu
nixass kaže...

ja jos uvijek pokusavam skuziti oko cega sav taj hype sa overwatchom?

 Blizzard.

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Overwatch – Čekaj, samo ću još jednu

Ni meni nije jasno po čemu je posebna? Izgleda mi djetinjasto i nekako crtićki. Čudno mi izgleda, ali možda upravo to privlači ljude...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice