Ovoga tjedna na FER-u se održava Job Fair

poruka: 4
|
čitano: 1.619
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovoga tjedna na FER-u se održava Job Fair".
16 godina
neaktivan
offline
Ovoga tjedna na FER-u se održava Job Fair

Svi studenti koji se nadete tamo, otidite na stranice sajma u to vrijeme i ispunite si zivotopis (mozda mozete vec i sad). Nakon sajma sva poduzeca koja su ucestvovala na sajmu dobiju tu bazu podataka sa zivotopisima i postoji sansa da ce vas kontaktirati. Ja sam prosle godine dobio e-postu da trebaju PHP programera tjedan dana nakon zavrsetka sajma. Takoder, raspitajte se za ljetne kampove (nudi Ericsson, a mozda i jos netko).

 

Tako da, isplati se.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
6 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Ovoga tjedna na FER-u se održava Job Fair
Kakvi su kampovi i koliko predznanja traže?
You have to be odd to be number one
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ovoga tjedna na FER-u se održava Job Fair

Jel netko bio? Dojmovi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ovoga tjedna na FER-u se održava Job Fair
Top Bugovac kaže...
Kakvi su kampovi i koliko predznanja traže?

U principu ono sto si radio i ucio na faksu. Nazalost, za Ericsson je prekasno, prijave su bile od drugog do cetvrtog mjeseca, sad se vrsi selekcija onih koji su se prijavili.

 

Medutim, danas sam sreo prijatelja na standu Reversing Labsa (nisam ni znao da radi u tom poduzecu, nismo se dugo vidli :D) i rekao mi je da ce oni imati isto nekakav kao kamp/predavanja kasnije u osmom mjesecu (u trajanju od 6 tjedana), pa je jos ove godine moguce prijaviti se za to. Ako vas zanima reverzni inzinjering (u principu krekanje softvera, ali necemo to tako zvati :D), informaticka sigurnost, virusi (borba protiv njih, naravno) i slicno, raspitajte se.

 

Rimac je takoder bio, oni u principu vise traze racunalno inzinjerstvo/automatiku, frajer me pitao znam li raditi s FPGA poljima, da li sam mozda radio PCB plocice i sl., no pretpostavljam da nece odbiti niti programere vise razine (treba im i programera za sucelja u autima i biciklu, itd.).

 

Nanobit trazi razvijatelje mobilnih aplikacija, tj. igara (oni sad rade samo mobilne igre), u principu Java, Objectiv-C i C++. Croteam takoder trazi C++ programere, no oni nemaju nikakve ljetne kampove ili skolice, kod njih se prijavite i dobit cete test pa prodete ok, ako ne, onda sljedeci put na drugi rok :D. Oni imaju inace jedan manji tim, mislim da je stricek rekao Croteam mini, gdje onda zapravo rade studenti s pola radnog vremena i sl., ili na nekim manjim projektima unutar kuce ili mozda na nekim svojim projekticima (projektima tog mini tima).

 

Trikoder trazi PHP programere, oni su cisti web razvoj. Ako koga zanima web i voli PHP (ne znam tko bi volio PHP xD), samo naprijed.

 

To je vise-manje ono sto sam ja prosao, sto mi je bilo zanimljivo, tako da ovo nije niposto reklama za navedena poduzeca (iako u biti i je), ali sto ja tu sad mogu. Opisao samo sto se moze zapravo ocekivati i to je to.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice