Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji

poruka: 12
|
čitano: 1.749
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji".
11 godina
offline
Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji

Pred koju se godinu pricalo o ukidanju Nexus serije.... ako je ovo istina, Nexus moze slobodno biti ukinut, sada imamo Xiaomi, sto ce nam tamo nekakav precijenjeni Nexus!

 
0 5 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji

Ako ce build quality biti kao kod iPhonea onda ok, al ako ce biti obična plastika onda se neka pozdrave sa tom serijom.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji
LudaRajcica kaže...

Pred koju se godinu pricalo o ukidanju Nexus serije.... ako je ovo istina, Nexus moze slobodno biti ukinut, sada imamo Xiaomi, sto ce nam tamo nekakav precijenjeni Nexus!

I ne samo Xiaomi vec Rade Koncar mobitele uskoro.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji
LudaRajcica kaže...

Pred koju se godinu pricalo o ukidanju Nexus serije.... ako je ovo istina, Nexus moze slobodno biti ukinut, sada imamo Xiaomi, sto ce nam tamo nekakav precijenjeni Nexus!

 

Treba developerima, oni su u biti i jedini razlog za postojanje nexus-a.               

15 godina
offline
Re: Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji
LudaRajcica kaže...

Pred koju se godinu pricalo o ukidanju Nexus serije.... ako je ovo istina, Nexus moze slobodno biti ukinut, sada imamo Xiaomi, sto ce nam tamo nekakav precijenjeni Nexus!

 Hah budale...Nexus 5 i 6P su možda bili najbolji telefoni na Androidu po userexperience i drže tu titulu dugo nakon svog izlaska.

 

Pogotovo 6P koji je najzaokruženiji telefon poslije S7.

 

 

 

Problem je u HTCu i proizvođačima. 6P je imao hardver u sebi za najbolji smartphone te godine, posebno kamera, baterija, fingerprint i build. I opet sam ga mjesec poslije izlaska platio 450$ za 64GB.

 

Koji telefon, tako dobar u kompletu, može konkurirati cijenom? Niti jedan Xiaomi, kao ni OnePlus.

 

 

Ostavimo se toga sto se bavim programiranjem, ali imao sam i S7 Edge pa ga prodah, a 6P ostavljam.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 20:14 (Mitch).
9 godina
offline
Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji

ja isto, imao i imam sve i svasta, uglavnom sve flagshipe, i sljedece sto uzimam i na cemu ostajem bit ce nexus. to nije za vjerovat kako samsung ili bilo koji drugi proizvodac uspiju ubiti android sa svojim sranjima da stucne ili uspori nakon nekog vremena..

 

Moj PC  
6 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji

Sa galaxy i note serije isto presao na nexus i za sada zadovoljan.... Nije sminkeraj kao prethodnici ali predobro radi. Pogotovo na androidu 7... PRivlaci me i dobijanje najnovije verzije cim izadje....

12 godina
offline
Re: Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji
Ako je ovo istina, onda stvarno žalosno. Pun pogodak je bio N5, što se tiče specifikacija i cijene, a sve poslije su ukakili.

Nažalost prije par tjedana mi je N5 ispao i dio ekrana se sasuo. Nastao sam se novoj Nexus seriji, ali kad sam vidio koliki bezels imaju i mini bateriju kao šlag za kraj, prošla ostavila me nada. I sada se još spominje veća cijena. Ma neka idu k vragu! Jedino ne znam koji smartphone će imati tako dobru podršku kao N5.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji
Mitch kaže...

 Hah budale...Nexus 5 i 6P su možda bili najbolji telefoni na Androidu po userexperience i drže tu titulu dugo nakon svog izlaska.

 

Pogotovo 6P koji je najzaokruženiji telefon poslije S7.

 

 

 

Problem je u HTCu i proizvođačima. 6P je imao hardver u sebi za najbolji smartphone te godine, posebno kamera, baterija, fingerprint i build. I opet sam ga mjesec poslije izlaska platio 450$ za 64GB.

 

Koji telefon, tako dobar u kompletu, može konkurirati cijenom? Niti jedan Xiaomi, kao ni OnePlus.

 

 

Ostavimo se toga sto se bavim programiranjem, ali imao sam i S7 Edge pa ga prodah, a 6P ostavljam.

 ZTE Axon 7 je predobar deal za 400$/€ i može u isti koš sa 6P. Oneplus 3 isto tako, zašto ne?

15 godina
offline
Re: Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji
zuper kaže...

Ostavimo se toga sto se bavim programiranjem, ali imao sam i S7 Edge pa ga prodah, a 6P ostavljam.

 ZTE Axon 7 je predobar deal za 400$/€ i može u isti koš sa 6P. Oneplus 3 isto tako, zašto ne?

Zato što ta dva telefona imaju apsolutnu 0 od podrške i servisa. Stat će na Nougatu, 7.1, a i pitanje kad će ga dobiti.

 

Također nijedan nema kameru kao 6P, zvučnike, ni ekran (Note 7 i 6P su #1 po tom pitanju). Po pitanju performansi, naravno da su bolji. No pitanje je, da li bi rađe imao Nexusa, ili jedan od ta dva uređaja?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji
zuper kaže...
Mitch kaže...

 Hah budale...Nexus 5 i 6P su možda bili najbolji telefoni na Androidu po userexperience i drže tu titulu dugo nakon svog izlaska.

 

Pogotovo 6P koji je najzaokruženiji telefon poslije S7.

 

 

 

Problem je u HTCu i proizvođačima. 6P je imao hardver u sebi za najbolji smartphone te godine, posebno kamera, baterija, fingerprint i build. I opet sam ga mjesec poslije izlaska platio 450$ za 64GB.

 

Koji telefon, tako dobar u kompletu, može konkurirati cijenom? Niti jedan Xiaomi, kao ni OnePlus.

 

 

Ostavimo se toga sto se bavim programiranjem, ali imao sam i S7 Edge pa ga prodah, a 6P ostavljam.

 ZTE Axon 7 je predobar deal za 400$/€ i može u isti koš sa 6P. Oneplus 3 isto tako, zašto ne?

 

To procjeni kad stignu nadogradnje za novi android.

13 godina
offline
Re: Ovogodišnji Nexusi bit će još skuplji
Mitch kaže...
zuper kaže...

Ostavimo se toga sto se bavim programiranjem, ali imao sam i S7 Edge pa ga prodah, a 6P ostavljam.

 ZTE Axon 7 je predobar deal za 400$/€ i može u isti koš sa 6P. Oneplus 3 isto tako, zašto ne?

Zato što ta dva telefona imaju apsolutnu 0 od podrške i servisa. Stat će na Nougatu, 7.1, a i pitanje kad će ga dobiti.

 

Također nijedan nema kameru kao 6P, zvučnike, ni ekran (Note 7 i 6P su #1 po tom pitanju). Po pitanju performansi, naravno da su bolji. No pitanje je, da li bi rađe imao Nexusa, ili jedan od ta dva uređaja?

 Pa ja bi rađe ova dva nego Nexus. Lijepo je imati najnoviji softver, ali to je goli android sa vrlo malo personalizacije, a 810 me totalno odbija zbog poznatih problema dok 820 je fenomenalan SoC. Axon 7 ima najbolje zvučnike na tržištu, ekrani su im isti, a kamera je dosta bolja na 6p, slažem se

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice