S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

poruka: 18
|
čitano: 2.917
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi".
14 godina
offline
S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

trebalo ga je pitati koliko je klupa placeno neproracunskim novcem

 
5 3 hvala 1
7 godina
offline
Re: S pametnim klupama je već u 21. godini izgradi
gmit kaže...

trebalo ga je pitati koliko je klupa placeno neproracunskim novcem

 Mislim da je to dobro pitanje :)

 

mislim da su u Dubrovniku radili nesto slicno, ali nepovezano s ovim likom. Neka me netko ispravi ako sam u krivu

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 14:10 (tokyu).
16 godina
offline
Re: S pametnim klupama je već u 21. godini izgradi

prvo Rimac, a sad i ovaj mlatimudan... quo vadis buže? dobro se zna da su tu australsku firmu osnovali njegovi poslovni "anđeli" u svrhu samopromocije. Klasično pretakanje iz šupljeg u prazno. Nema tu inventivnosti, niti koristi za društvo, pogotovo zato jer većina tih klupa je kupljena proračunskim novcem. Mojim i vašim novcem... Čudi me jedino da nije pozvan na intervju i onaj mlatimudan s "jedačem plamena" koji je navodno za NASA-u razvijao novi satelit...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 15:13 (Aldo).
11 godina
neaktivan
offline
S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

Pa normalno da ce biti kupljena proracunskim novcem, svaki grad koji kupuje klupe kupuje ih proracunskim novcem.

Jednsotavno je takav proizvod da ga kupuju gradovi sa novem iz proracuna.

 

Necu ja sada kupiti ovu klupu svojim novcem, sta ce mi ali recimo kad bi moj grad kupio te klupe, to bi bilo super.

 
7 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: S pametnim klupama je već u 21. godini izgradi
gmit kaže...

trebalo ga je pitati koliko je klupa placeno neproracunskim novcem

Sama činjenica da lik izvozi hrpu klupa vani dovoljno govori da ima uspješan i inovativan proizvod.

My pleasure darlin
15 godina
offline
S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

i dalje svakodnevno gledam jednu takvu "klupu" ispred kineziološkog. jedini ja. nitko (ali apsolutno nitko) je uopće ne primjećuje ili zna čemu to služi (jer nigdje uputa). ali je banditos to platio i mojom lovom za one svoje studentske "igre". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: S pametnim klupama je već u 21. godini izgradi

To je tebi normalno zato jer ne znaš što to znači trgovati sa gradom/općinom i tome sličnim u Hrvatskoj.

Ako si u poziciji da im nešto prodaješ (znači imaš štelu, podmazanu za novac), onda apsolutno nije bitno što prodaješ, koja je kvaliteta toga što prodaješ, niti je bitno pošto prodaješ.

Još ako si nemoralan mulj onda ćeš im prodati hrpu smeća za masne pare, njih nije briga, a tebi super.

A da bi uopće bio u poziciji s njima trgovati MORAŠ imati poziciju, ponavljam: novcem ili vezom osiguranu štelu.

To ti je stari moj Hrvatska.

Plus toga moraš imati i zaštitu od inspektora, da te ne sahrane, ponovno moraš znati gdje treba i koga podmazati.

To ti je stari moj biznis u Hrvatskoj.

Ako ne znaš gdje i koga treba podmazati bilo što da radiš, radiš definitvan suicid. Ekonomski,a to za sobom povlači i osobni.

 

Time waits for no man.
14 godina
offline
Re: S pametnim klupama je već u 21. godini izgradi
Jim Raynor kaže...
gmit kaže...

trebalo ga je pitati koliko je klupa placeno neproracunskim novcem

Sama činjenica da lik izvozi hrpu klupa vani dovoljno govori da ima uspješan i inovativan proizvod.

 to samo znaci da i vani ima sranja kao i kod nas.

 

napuhanom djecarcu prognoziram brzi povratak u stvarnost

10 godina
offline
S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

Hm, bez obzira na luzerske komentare, naš Ivan roka na najjače.

 

Ako nešto kupuje lokalna samouprava onda to radi legalno izabrana vlast. Ne kupuju samo pametne klupe HR gradovi i mjesta, nego i po svijetu. 

Da nije dobro, te da nije vrijedno kako luzeri omaložavaju, onda se ne bi prodavalo.

 

Npr. Bandiću bi bolje bilo da opremi ZGB sa pametnim klupama, nego to da diže fontane i gradi Crkve, te da javni novac prosipa na populistički način onim djelovima građana koji ne žele raditi, al' u zamjenu za glasove, Bandić ne bira sredstva.

 

Uz uvođenje ZET karte od 4 kune za pola ćuke, opremanje javnih površina sa Ivanovim pametnim klupama bio bi mu najbolji potez do sada. Ne računajući među te poteze da sama sebe smjeni i ode sa funkcije, prije nego završi ako mu se dokaže kaj mu se stavlja na teret u ćuzi.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
3 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: S pametnim klupama je već u 21. godini izgradi
PzKpfw kaže...

 

Da nije dobro, te da nije vrijedno kako luzeri omaložavaju, onda se ne bi prodavalo.

 

  aj pročitaj još jednom kaj si napisal i sjeti se svih idiotarija (hint: kickstarter) koje se prodaju a da nemaju veze s mozgom ili ičim korisnim. svaka roba (pa i hrpa dreka) bu našla kupca, barem jednoga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
neaktivan
offline
S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

U hrvatskoj ima još firmi koje proizvode solarne klupe koje su i veće i uspješnije a postojale su davno prije nego je ovaj napustio fakultet. Stvarno ne razumije čemu toliko divljenje ovom otkrivanju tople vode. 

 

Hrvatske firme kao i svijetske uz solarne klupe proizvode i solarna stabla, solarne autobusne stanice i još puno toga. Pa Energomobil je postavio više solarnih klupa u hrvatskoj od ovoga tipa a što se tiče svijeta dovoljno je reći da su ih postavili i u Dubaiju. Imaju isto wifi, punjenje mobitela i sve ostale gluposti koje je eto ovaj inovativni bivši student izmislio.

 
10 1 hvala 0
7 godina
offline
S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

Nisam stigao do sada pogledati video pa evo mojih opazanja:

- bez neke veze u politici ne bi nista uspio. Ne vidim kako bi uspio svoj prototip postaviti bilo gdje na gradskoj povrsini bez privole gradskih vlasti, a "zna se" kako to kod nas funkcionira. 

- vezano na prvu crticu, stranci su vidjeli klupe po gradovima i liku je krenuo biznis. No prije toga se trebala potrositi lova gradjana RH.

- nadam se (za njegovo dobro) da ce u roku iduce 2 godine izbaciti jos proizvoda jer firma sa samo jednim proizvodom kojeg Kinezi iskopiraju u roku keks nema svijetlu buducnost. Pogotovo proizvoda koji se kupi jednom, postavi i (manje-vise)zaboravi.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

Pa sad sam se sjetio kad sam išao na Sopotac (jedno izletište u hrvatskoj) tamo je bilo nekoliko pametnih klupa najbliže selo do toga se zove Njemci. Na te klupe se možeš povezati bluetoothom i vidjeti sve podatke o vremenu možeš poslušati 10-ak ptica koje tamo žive jer klupa ima ugrađen i zvučnik (poprilično glasan- probao sam pustiti par pjesama sa mobitela i sve je ok radilo). Ne znam da li se uopće na ove solinske možeš spojiti i vidjeti podatke o temperaturi ili to samo mogu oni tamo negdje svakih pola sata kako je rekao. U svakom slučaju ovo je govno od inovacije i ima još puno toga što može "izmisliti" treba samo dobro pogledati što su već drugi davno napravili.

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

Je li ga pita kad je zadnji put isplatio tu sjajnu plaću u cijelosti svojim radnicima koji trenutno rade od 7 ujutro do 22 - 23 sata?!

 

Tip s*re li ga s*re.

Board Games Fanatic
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 19:36 (Motorna Testera).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

Ja bi ga sam pital : "di si bil devedest_prve, a ?"

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
S pametnim klupama je već u 21. godini izgradio fi

Pa jeli moguce da su ljudi u ovoj zemlji toliko zavidni? 

Pa jeste li vi iko procitala karakteristike klupe? Jeli itko procita sta sve moze? 

Ovaj sta prica o klupama energomobila i ostalih, vidi se da radi za nekoga od tih pa ima potrebu pljuvat ovako. Frende sve klupe u svijetu, pametne klupe, ova pojede. Pa odite na izvornu stranicu pametne klupe, ili na ovo za investiranje pa pogledajte usporedbe sa ostalim klupama, sto ona ima sto imaju ostale... Jeli moguce stvarno da u ovom sranju od drzave, su ljudi jos vece sranje???? svak ko je u necemu uspija, svi seru... Pa covice svi su najpametniji iz fotelja, jel itko od vas ista u svome zivotu napravio, pa neka netko od vas pokaze neki svoj INOVATIVNI proizvod, da dokaze da to sto blati druge, blati sa razlogom....neka netko nesto argumentira... ne niko nista nije napravija ali su ti upravo najglasniji, bas mi je zao citati ove komentare, ne vazno sad za pametnu klupu, nego za sve sto netko napravi... bas smo specifican narod, u svojim foteljama, omotani dekom, uvik idemo blatit drugoga i popljuvat sve sta netko napravi... Pa da je napravio i novcem ukradenim, jel to ikoga od vas dira? A ovo sa australijom necu komentirat, pratim momka, i javno je izjavio da su se prenaglili kod potpisivanja ugovora, jer je ta firma iz australije neka muljatorska...dajte ljudi, ocekivam da vidim nesto sta ste vi napravili, da vas mogu podrzat

DesignIsMy Life 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S pametnim klupama je već u 21. godini izgradi
Arter kaže...

A ovo sa australijom necu komentirat, pratim momka, i javno je izjavio da su se prenaglili kod potpisivanja ugovora, jer je ta firma iz australije neka muljatorska...

 daj link da se i osobno uvjerim u to...

15 godina
neaktivan
offline
Re: S pametnim klupama je već u 21. godini izgradi
Aldo kaže...
Arter kaže...

A ovo sa australijom necu komentirat, pratim momka, i javno je izjavio da su se prenaglili kod potpisivanja ugovora, jer je ta firma iz australije neka muljatorska...

 daj link da se i osobno uvjerim u to...

 Pa covik je i u ovome videu na BUG TV-u to izjavija... Moga sam i mislit da su vecinom ovdje komentatori oni koji nisu nista procitali niti poslusali...vec samo naslove pogledaju...  Lipo otvori video tu na bugTv i pogledaj...i molim te da svoj osvrt u vezi ovoga napises tu

 

DesignIsMy Life 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice