Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om

poruka: 14
|
čitano: 2.851
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om".
14 godina
offline
Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om

Porast smartphonea i androida na Androidu i IOSu su rezultirali padom ... kad se WP nakon 8.1 počne širit ko sida ... vratit će se tih 4 postotna poena u koristi MS-a!

 
0 15 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om
Memphis kaže...

Porast smartphonea i androida na Androidu i IOSu su rezultirali padom ... kad se WP nakon 8.1 počne širit ko sida ... vratit će se tih 4 postotna poena u koristi MS-a!

Na taj način bi i Linuxu trebali pribrojiti Android korisnike. WP je zaseban OS kao i iOS te Android.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om
Ja svako jutro pobrowsam koristeci Android tablet, a poslije prek PCa. Vrlo cesto dok gubim vrijeme browsam prek telefona. Nek naprave analizu o duljini browsanja, IP adresa se ne mijenja svako malo.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om
Memphis kaže...

Porast smartphonea i androida na Androidu i IOSu su rezultirali padom ... kad se WP nakon 8.1 počne širit ko sida ... vratit će se tih 4 postotna poena u koristi MS-a!

 

Ajme koja besmislica.

Ova statistika se očito odnosi samo na pc.

 

 

15 godina
offline
Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om

možda su otišli u mirovinu ili umrli (tzv. prirodni odljev) {#}

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om

Broj uteđaja koji se spajaju na net s Windowsima je davno pao ispod 25%. Ovo je samo za PC očito. Linux je na desktopu u 6 godina narastao skoro 3 puta, nije loše

 

*2009. god. 90% svih uređaja koji su se spajali na internet su bili na Windowsima. Od tada je to palo ispod 25%. Brojke ne lažu. 

http://crave.cnet.co.uk/software/microsoft-share-of-web-devices-falls-to-25-from-90-in-2009-50011779/

 

Microsoft neće skoro izgubiti monopol na desktop tržištu. Druga je stvar što je to tržište sve manji dio ukupnog tržišta.

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.3.2014 8:31 (hrvooje).
14 godina
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om
darko_sam kaže...
Memphis kaže...

Porast smartphonea i androida na Androidu i IOSu su rezultirali padom ... kad se WP nakon 8.1 počne širit ko sida ... vratit će se tih 4 postotna poena u koristi MS-a!

 

Ajme koja besmislica.

Ova statistika se očito odnosi samo na pc.

 

 

Ti si besmislen jer ne znaš čitat

14 godina
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om
mario.L_hr kaže...
Memphis kaže...

Porast smartphonea i androida na Androidu i IOSu su rezultirali padom ... kad se WP nakon 8.1 počne širit ko sida ... vratit će se tih 4 postotna poena u koristi MS-a!

Na taj način bi i Linuxu trebali pribrojiti Android korisnike. WP je zaseban OS kao i iOS te Android.

Na bolji način pročitaj šta piše!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om
To šta je on kazao iz članka je činjenica.
Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om
Memphis kaže...

Na bolji način pročitaj šta piše!

Jesi li ti uopće pročitao članak? Ako nisi, evo ti bitni dio:

 

Prema informacijama koje stižu iz NetMarketSharea te StatCountera, dviju različitih tvrtki koje se bave analizom weba, zastupljenost operativnog sustava Windows (od Windows XP-a do najnovijeg Windows 8.1 sustava) na računalima web posjetitelja je po prvi put od 90-tih godina prošlog stoljeća pala ispod 90%.

 

Nadam se da si shvatio da se udio odnosi na pristup Webu putem računala. Na koji način bi onda mobilni OS-evi oduzimali udio Windowsima?

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
protjeran
offline
Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om

Ma pusti Memphisa, on vidi samo MS i njihove proizvode. Sta pise u clanku nije uopce vazno {#}

 
2 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om
hrvooje kaže...

 Brojke ne lažu. 

 

Microsoft neće skoro izgubiti monopol na desktop tržištu.

Sve ovisi o tome tko broji!! {#}

 

BTW ,blog kao relevantan? Pogotovo kad je bloger očiti propagator ''Post PC-a''?

Zato što je prenesen na Cnetu ne čini ga više relevantnim!

 

Znaš ti i bolje - sjedi ,jedan!! {#}

mario.L_hr kaže...

 

Nadam se da si shvatio da se udio odnosi na pristup Webu putem računala. Na koji način bi onda mobilni OS-evi oduzimali udio Windowsima?

Pusti trolla ,ne hrani ga. Ovo je tak i tak članak samo za skupljanje klikova.

 

BTW ,brojke za veljaču ,sa NetMarketSharea i StatCountera:

StatCounter StatCounter
NetMarketShare 1 NetMarketShare 1
NetMarketShare 2 - Windows: 91% ukupno NetMarketShare 2 - Windows: 91% ukupno
Sad je samo pitanje tko je točniji ,tko šta i kako broji!

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.3.2014 14:31 (kizo2703).
14 godina
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om
mario.L_hr kaže...
Memphis kaže...

Na bolji način pročitaj šta piše!

Jesi li ti uopće pročitao članak? Ako nisi, evo ti bitni dio:

 

Prema informacijama koje stižu iz NetMarketSharea te StatCountera, dviju različitih tvrtki koje se bave analizom weba, zastupljenost operativnog sustava Windows (od Windows XP-a do najnovijeg Windows 8.1 sustava) na računalima web posjetitelja je po prvi put od 90-tih godina prošlog stoljeća pala ispod 90%.

 

Nadam se da si shvatio da se udio odnosi na pristup Webu putem računala. Na koji način bi onda mobilni OS-evi oduzimali udio Windowsima?

Još jednom pročitaj što sam napisao .. pogotvo zadnja 2 slova .... pa se onda dođi ispričat

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pao broj posjetitelja weba s Windows OS-om
Obvious troll is obvious.
Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice