Pet stotina novosti u Mangu

poruka: 19
|
čitano: 4.801
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pet stotina novosti u Mangu".
14 godina
offline
Pet stotina novosti u Mangu

pohvalno ...

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu
Veseli direktor hahah
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu

Cini se da Mango donosi i skype tu multitasking.  Vrlo dobar OS je WP7. Sa ovom nadogradnjom ce veci nedostaci svakako biti uklonjeni.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Pet stotina novosti u Mangu
Developers developers developers developers :)

Kakova je situacija sa marketom ?
"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu

tek na jesen.. pa njima se i ne žuri bas...

15 godina
neaktivan
offline
Pet stotina novosti u Mangu

Zanima me koje uvjete mora neka zemlja ispunit (ili bankarski sustav?) da bi njeni gradani dobili mogucnost kupnje i prodaje aplikacija na marketu? Ista stvar i sa Android Marketom. Ne znam kako je bilo sa iOS, ali imam dojam kao da je ta "mogucnost" dostupna od samog predstavljanja platforme (ok, ajd pretjerao sam.. od iPhonea 3G vjerojatno..).

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu
irmascher kaže...

tek na jesen.. pa njima se i ne žuri bas...

 

Pa to i njie tako daleko, thanks za informaciju. 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu
woodgamesfx kaže...
irmascher kaže...

tek na jesen.. pa njima se i ne žuri bas...

 

Pa to i njie tako daleko, thanks za informaciju. 

 

Ne govori o marketu nego Mangu. Za market nema nikakvih informacija.

14 godina
protjeran
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu
infinityzg kaže...

Zanima me koje uvjete mora neka zemlja ispunit (ili bankarski sustav?) da bi njeni gradani dobili mogucnost kupnje i prodaje aplikacija na marketu? ...

Dovoljno je ne bit u probranom drustvu tzv. Banana republika.

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 8:35 (dado8).
13 godina
protjeran
offline
Pet stotina novosti u Mangu

Bogme ako će bit brzi ko Google po pitanju marketa tek za godinu i po - dvije.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu
infinityzg kaže...

Zanima me koje uvjete mora neka zemlja ispunit (ili bankarski sustav?) da bi njeni gradani dobili mogucnost kupnje i prodaje aplikacija na marketu? Ista stvar i sa Android Marketom. Ne znam kako je bilo sa iOS, ali imam dojam kao da je ta "mogucnost" dostupna od samog predstavljanja platforme (ok, ajd pretjerao sam.. od iPhonea 3G vjerojatno..).

što se tiče prodaje, vjerojatno se čeka da domaći (USA) programeri iskoriste početni boom i dovuku lovu kod sebe u državu.. nakon nekog vremena ostanu neke mrvice pa puste "vanjske" programere na prodaju..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu
pajdas2009 kaže...

Cini se da Mango donosi i skype tu multitasking.  Vrlo dobar OS je WP7. Sa ovom nadogradnjom ce veci nedostaci svakako biti uklonjeni.

 

 

Meni se WP7 svidja kao OS.

Nedostatak Skypea i Lotus Travelera su jedina dva nedostatka zbog kojih ne mogu preci na njega.

If you're not paranoid, you're not paying attention
16 godina
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu
Ne znam ak je ko kaj radil na WP7 ali ja sam oduševljen. Obožavam te ogromne ne znam kak bi nazval ikone ili widgete,what ever.
Nek sad dobe neke aplikacije kaj imam na iphoneu i napeto bude kod nabavke sljedećeg telefona. Android vs 7 definitivno.
14 godina
offline
Pet stotina novosti u Mangu

WP7 je dobar, a sa ovim će biti i bolji. No problem je što ovo kasni tako da neće dobiti jednaku pažnju kao da se ovo dogodilo prije 2-3 godine.

Mrzim svoj nadimak!!!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu

ma prespro si... wp7 ima dobar potencijal al nikako da rješe to updateovima... jbt evo mango ce tek doci na red na jesen... a gdje ce biti na jesen android i iOS.... ;)

16 godina
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu
Android i iOS su dotakli nekakv vrh i sad je sve lagano tweekanje te prodavanje magle.
Wp7 treba sredit neke banalne stvari i to je to.
16 godina
offline
Re: Pet stotina novosti u Mangu
irmascher kaže...

...jbt evo mango ce tek doci na red na jesen... a gdje ce biti na jesen android i iOS.... ;)

 

Jos uvijek dosta ispred, ali ne toliko vise ispred ko sad. Naravno, pod uvjetom da ovih 500 "novosti" u Mangu nije samo broj linija u changelogu s releasom. Svejedno, dobro je za Android ekipu u Googlu svako malo pogledati preko ramena i vidjeti da nisu sami. Android i iOS se u biti ne tuku bas za isto trziste, kome se svidja iPhone uglavnom kupi iPhone. Android se trudi preuzeti ostalih 80ak % trzista i tu ce se tuci s WP7 pa je dobro da se MS malo vise trudi. Ajde bas da vidim jer MS i Ballmer inace strasno puno obecavaju tako da ostaje vidjeti kaj stvarno izadje, ako pola od toga kaj Ballmer veli izadje opet dobro.

 

15 godina
offline
Pet stotina novosti u Mangu

pitanje je kad cemo mi i android market dobit u punom pogonu -- vec je prosao rok za koji je najavljen i jos uvijek nista ...

 

W7 izgledaju dobro, imaju mogućnosti, ali da su trenutno i bolji od konkurencije je problem ugurati se na trziste ... i pri tome mislim da je veci problem s strane androida nego iOSa ... ne kupuju svu apple, a prodaja androida u svim oblicima raste bolesnom brzinom

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 14:55 (Latz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pet stotina novosti u Mangu
When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice