PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

poruka: 35
|
čitano: 4.702
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola".
10 godina
suspendiran
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

Volim pogledati youtube kanale gdje se autor doista i potrudi u svojim uratcima, gdje se možeš dobro nasmijati, saznati nešto novo ili jednostavno opustiti (Vsauce, Kurz Gesagt - In a NutshellFood Wishes, mali milijon drugih...). PewDiePie definitivno ne spada među te autore, te da nema više od 30 milijuna pretplatnika u dobi 12 godina, sumnjam da bi bio "jedan od najutjecajnijih" ljudi na internetu. Ali da ne bi ispao kao dežurni mrzitelj mrgud grintavac, reći ću da ima lijepu kosu, zube i lice bez prištića i fleka, zavidim mu 

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

mene više kako se može zaraditi na tom youtubu, odnosno da li se može iz hrvatske te koja je formula za uspjeh

 

kod ovoga pretpostavljam da je foruma puno male dječurlije koji gledaju i dive se grafici :) (a ne kvaliteti igre)

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

Tip mi ide na jetra koliko ja idem na jetra BUGovcima

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
indig0F10w kaže...

Tip mi ide na jetra koliko ja idem na jetra BUGovcima

 jel to onaj tip što svako malo vrišti ko curica?

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
miller1985 kaže...

mene više kako se može zaraditi na tom youtubu, odnosno da li se može iz hrvatske te koja je formula za uspjeh

 

kod ovoga pretpostavljam da je foruma puno male dječurlije koji gledaju i dive se grafici :) (a ne kvaliteti igre)

 

 Youtubeov partner program nije dostupan u HR...iako ima glasina da bi mogao doći.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
15 godina
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
g12356 kaže...

 Youtubeov partner program nije dostupan u HR...iako ima glasina da bi mogao doći.

 

Partner program JE dostupan u HR...

Formula za uspjeh je biti originalan, drugačiji, zanimljiv i da ljudi nemaju instaliran Ad Block, to je zapravo svakako najbitnije 

 

Ljudi se zavaravaju kad misle da će im čisto status partnera donijeti tisuće i tisuće "novaca" na račun.

Evo u privitku imate moj primjer gdje od 300 i sitno pregleda u mjesec dana to nije prihodovali nijedan dolar...znači, nitko tko je gledao te videe nije stisnuo reklamu u ili pokraj videa...čisto gledanje videa ne znači ništa za samog autora što se financijskog dijela tiče.

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2015 10:44 (mrxa1).
9 godina
neaktivan
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

Rekao bih da tajna njegova uspjeha lezi u ciljanoj publici - djeci u dobi od 5-15 godina, koja su u danasnje vrijeme daleko najcesci posjetioci youtubea, i imaju daleko najvise vremena za provoditi na njemu.

 

Pewdiepie je preuzeo ulogu svakodnevnog zabavljaca, kao sto sam ja u djetinjstvu gledao Tom i Jerry ili neke djecje emisije na tvu, i nisam mogao zamisliti dan bez toga, tako danas "internetska djeca" ne mogu zamisliti dan bez Pewdiepieja.

 

Osobnog sam stava da je on zasluzio te novce, s poslovne strane, ali u isto vrijeme ga ne podnosim, kao i vecina ljudi starijih od 15...

 

U

videu je prilicno dobro analiziran njegov uspjeh, makar na pomalo djeci prijateljski nacin.

Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

Ne razumijem zašto neki ljudi ne podnose tog lika.OK je ako ti se ne sviđa njegov način ponašanja tj. stila u video uratcima (iskreno,ni meni) ali mi smeta kada su ljudi ljubomorni na njegovu zaradu i njegov novac.Osobno,više me iritiraju njegovi zadrti fanovi,kao što me iritiraju zadrti fanovi (fanboysi) svega,s tim da mislim da većina ljudi ovdje zna i shvaća razliku između fana i fanboya.

 

 

Moje mišljenje je da on ima proizvod,ideju i iako on tu ideju nije izmislio,on ju je svojim stilom uspio dobro unovčiti.Kao što svaki proizvod ima svoje tržište,tako ga ima i PDP s tim da je njegovo tržište populacija mlađa od 14 godina (jer,činjenica je da većina gledatelja njegovih videa je u toj dobnoj granici) iako sam siguran da ima i starijih.Na njega treba gledati kao na (poslovnog) čovjeka koji je imao ideju,uspio ju odlično ostvariti i izvesti i zbog toga dobro zaraditi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2015 12:01 (Fannion).
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
Jednom sam zaspo dok sam gledo njegov video
Since the hard kick pioneered the scene, no words are fit to describe how explosive the sound has become. With the force of headbangers and die hard producers, we are now at maximum power.
16 godina
online
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

meni je izvan mozga gedanje nekoga kako se igra. Hajde ako se igraš pa negdje zapneš, ali gledati kretena kako se igra i krevelji...
koji kua? Jel može gledanje nekoga kako sluša muziku i krevelji se usput? Youtube opet mora promijeniti način promocije jer ova 
moždana degradacija zbog pwedipijeva troši nevjerojatne resurse u serverima a svemu tome kumuju samo jer rade feedback loop
svojim danas manjkavim načinom obračuna i promocije. to što klinac igricu rascjepka na 50 nastavaka od 3 mionute i youtube sam 
automatski uploada slijedeći dio, i sve proglasi gledanjem dok gledatelji u biti uopće ne gledaju, imbecilizam. 

Fannion kaže...

Ne razumijem zašto neki ljudi ne podnose tog lika, smeta kada su ljudi ljubomorni na njegovu zaradu i njegov novac.

Moje mišljenje je da on ima proizvod,ideju i iako on tu ideju nije izmislio,on ju je svojim stilom uspio dobro unovčiti.

 ja nisam ljubomoran na njegov novac, neka mu daju taj novac i maknu ga, samo da ne troši resurse. 
on je rezultat manjkavog sistema obračuna gledanosti, zbog njega i sličnih čovjek nemože u masi sranja 
naguglati poštenu uputu, dokumentarac ili hajde u žanru; barem normalnu recenziju. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2015 21:39 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

pewdiepie nije tolko los,ima visoku kvalitetu(mislim 720p)i ima nekad glupe ali smjesne fore(poput smosha)ali volim da gledam kad neki likovi trollaju,ima jedan lik na yt zove se tactical elephant i ima glas kao pewdiepie.ja placem od smijeha kad ime otkrije da zapravo nisu pricali sa pewdiepiom XD

Jos jedan tech freak,gosp.Znanje za vas :)
Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
online
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
dejko2 kaže...

pewdiepie nije tolko los,ima visoku kvalitetu(mislim 720p)i ima nekad glupe ali smjesne fore(poput smosha)ali volim da gledam kad neki likovi trollaju,ima jedan lik na yt zove se tactical elephant i ima glas kao pewdiepie.ja placem od smijeha kad ime otkrije da zapravo nisu pricali sa pewdiepiom XD

 A? Otkad je kvaliteta = rezolucija ? Ostalo mi je, koda čitam neku šifriranu gang poruku.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
dejko2 kaže...

pewdiepie nije tolko los,ima visoku kvalitetu(mislim 720p)i ima nekad glupe ali smjesne fore(poput smosha)ali volim da gledam kad neki likovi trollaju,ima jedan lik na yt zove se tactical elephant i ima glas kao pewdiepie.ja placem od smijeha kad ime otkrije da zapravo nisu pricali sa pewdiepiom XD

 Ako se hoćeš koprcat nekontrolirano po podu od smijeha, gledaj malo videogamedunkey, samo glas njegov je smiješan za razliku od PewDiePie-evog koji je iritantan i fejk. Dunkey ima smisla za humor što je dodatni plus i ne tlači te da mu daš "brofist" na početku videa, a da i njega YouTube prikazuje na home stranici neregistriranim korisnicima kao što prikazuje PewDiePie-a bio bi puno popularniji od njega.

Since the hard kick pioneered the scene, no words are fit to describe how explosive the sound has become. With the force of headbangers and die hard producers, we are now at maximum power.
12 godina
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

za njega sam čuo u south parku gdje su ga fino isprdali

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
overhaul kaže...
dejko2 kaže...

pewdiepie nije tolko los,ima visoku kvalitetu(mislim 720p)i ima nekad glupe ali smjesne fore(poput smosha)ali volim da gledam kad neki likovi trollaju,ima jedan lik na yt zove se tactical elephant i ima glas kao pewdiepie.ja placem od smijeha kad ime otkrije da zapravo nisu pricali sa pewdiepiom XD

 A? Otkad je kvaliteta = rezolucija ? Ostalo mi je, koda čitam neku šifriranu gang poruku.

 

:)))
to su ti te današnje mlade generacije-takvi i nabijaju viewove na youtubeu

 

Idem ja raditi Ultra kvalitetne filmiće (4k)!  Ima da obrćem milijune i da su preksutra kupim poršea

Can't find a better Jam!
16 godina
online
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
Gunner_V kaže...
overhaul kaže...
dejko2 kaže...

pewdiepie nije tolko los,ima visoku kvalitetu(mislim 720p)i ima nekad glupe ali smjesne fore(poput smosha)ali volim da gledam kad neki likovi trollaju,ima jedan lik na yt zove se tactical elephant i ima glas kao pewdiepie.ja placem od smijeha kad ime otkrije da zapravo nisu pricali sa pewdiepiom XD

 A? Otkad je kvaliteta = rezolucija ? Ostalo mi je, koda čitam neku šifriranu gang poruku.

 

:)))
to su ti te današnje mlade generacije-takvi i nabijaju viewove na youtubeu

 

Idem ja raditi Ultra kvalitetne filmiće (4k)!  Ima da obrćem milijune i da su preksutra kupim poršea

 Predlažem da se snimaš u dolby surround ozvučenju i 360° kameri uz narvno 60 fps-a. To je sad najnovije i najbolje na yt. 


Od originalnog sadržaja, nemoj slučajno nešto što zahtijeva ikakvu montažu, svjetlo, scenarij, ili plan.
Predlažem da se snimaš dok gledaš tv. Tako možeš bez beda dnevno napraviti bar 10 YT filmova. KOlko uspiješ uploadati.
Urliči i krevelji se pritom, ljudi vole gledati kako netko gleda i pravi se blesav.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 17:40 (overhaul).
15 godina
neaktivan
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

Govoriti da je PewDiePie bezveze je isto kao svađati se s klincima da su Teletubbiesi bezveze ili pokušavati uvjeriti napaljenu tinejdžerku da Justin Bieber nije najbolji, najljepši i najpametniji pjevač u povijesti čovječanstva.

Tvoja realnost je ono u što ti vjeruješ i to je jedina istina jer prava istina ne postoji kada se radi o ukusima.

Ljudi imaju potrebu da asimiliraju druge svojim stavovima i mišljenjima.

Ponekad se zgražam čitajući zlobne komentare (općenito na interentu) ali onda se sjetim da dio internet populacije čine mali balavci.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 18:32 (DragonShit).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

Ako doista mislite da se PDP ne naradi ko Isukrst da bi ovoliko zarađivao preporučujem da se i sami bacite na izradu takvih videa. 7 milja je sigurno više nego što vi zarađujete, pa izgovor da imate pametnijeg posla nije validan.

Ajmo đaci!

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
Fannion kaže...

... ali mi smeta kada su ljudi ljubomorni na njegovu zaradu i njegov novac...

Pa naravno da sam ljubomoran. Netko danas-sutra zavrsi doktorat, zna tecno nekoliko programskih jezika, ima radnog iskustva i radi za placu od 7.5 tisuca kuna, a on se krevelji, ne cini nikakvu uslugu drustvu i lupa 7.5 milijuna. 

I jos da ne spominjem kako na yt-u postoji milijun boljih kanala, koji recimo imaju edukacijsku svrhu i koji time zasluzuju daleko vecu popularnost i zaradu nego on.

 

@Danny, slazem se da se napatio. Ali to opet ne znaci da zasluzuje toliki novac. Ja se mogu napatit i zurit u sunce 5 sati na dan i to onda stavit na yt. Nitko ne moze opovrgnut da se nisam napatio, ali se moze diskutirat jel taj sadrzaj dostojan tolike "slave" i novca. Patnja i zasluga is not ==.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 20:13 (passat).
16 godina
online
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
DragonShit kaže...

Govoriti da je PewDiePie bezveze je isto kao svađati se s klincima da su Teletubbiesi bezveze ili pokušavati uvjeriti napaljenu tinejdžerku da Justin Bieber nije najbolji, najljepši i najpametniji pjevač u povijesti čovječanstva.

Tvoja realnost je ono u što ti vjeruješ i to je jedina istina jer prava istina ne postoji kada se radi o ukusima.

Ljudi imaju potrebu da asimiliraju druge svojim stavovima i mišljenjima.

Ponekad se zgražam čitajući zlobne komentare (općenito na interentu) ali onda se sjetim da dio internet populacije čine mali balavci.

 Ma pusti ti to, koga nemožeš pobijediti, iskopiraj ga u svoju korist. Mi sada imamo "brainstorming" kako postaviti startup za "crowfunding" na "indiegogo" da dobijemo pare 360° kamere, kafee aparat, ugodne stolice i dobre pc gamerske mrcine za ozbiljan poso kojim bi napali pjvdipaj njegovim oružjem. Ja predlažem još par lukrativnih ideja: umjesto upitnog tinejdžera koji bi mogao poprištaviti, poluditi zbog naraslog ega i zaženskariti se (poput spomenutog biebera) valja ići japancima. Anime kultura je nešto što današnji klinci gutaju ko biebera. U tom smislu y-jay (moj trejdmark za jutjub voditelja) bi bio virtualan vocaloid avatar poput Hatsune Miku http://www.theguardian.com/music/2014/dec/05/hatsune-miku-japan-hologram-pop-star koji nas nebi koštao skupih honorara, a niti dobijao prištiće. Naravno pravimo odmah dva spola. Muški i ženski engine bi mogao pogoniti svatko tko je trenutno na dežurstvu, s time da bi trejdmark osobine muškića poput psovanja, prdaca, podrigivanja i podvriskivanja, ili ženske poput ogovaranja, priče o šminki i mršavljenju imali predprogamirano da uleti samo s vremena na vrijeme. Naravno valja paziti da nebude prepametan i presubverzivan, nego površan, infantilan i na prvu loptu. Gegovi s bananama, memeima, insertima gifova i macama i pesekima se podrazumijevaju. Idem nazvat domaće "poslovne anđele" na wiberskajpwhatsapp ručne smart satove da im pitcham projekt. Mislim, ako je "poslovna kava" zaštićeni startup-brend-ideja zbog kojeg se kod nas međusobno gložu... ovo moje je zlato.
(Alooo uredništvo, jesam moderan, jesam u trendu?)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 20:17 (overhaul).
16 godina
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
passat kaže...

@Danny, slazem se da se napatio. Ali to opet ne znaci da zasluzuje toliki novac. Ja se mogu napatit i zurit u sunce 5 sati na dan i to onda stavit na yt. Nitko ne moze opovrgnut da se nisam napatio, ali se moze diskutirat jel taj sadrzaj dostojan tolike "slave" i novca. Patnja i zasluga is not ==.

Možeš probat. O tome je li tvoj sadržaj dostojan slave i novca ne odlučujemo ja, ti ili bilo tko drugi kao pojedinci, već ukupna publika.

Imaš identične šanse kao PDP da uspiješ.

If you ain't got nothing nice to say, don't say nothing at all.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
passat kaže...
Fannion kaže...

... ali mi smeta kada su ljudi ljubomorni na njegovu zaradu i njegov novac...

Pa naravno da sam ljubomoran. Netko danas-sutra zavrsi doktorat, zna tecno nekoliko programskih jezika, ima radnog iskustva i radi za placu od 7.5 tisuca kuna, a on se krevelji, ne cini nikakvu uslugu drustvu i lupa 7.5 milijuna. 

I jos da ne spominjem kako na yt-u postoji milijun boljih kanala, koji recimo imaju edukacijsku svrhu i koji time zasluzuju daleko vecu popularnost i zaradu nego on.

 

@Danny, slazem se da se napatio. Ali to opet ne znaci da zasluzuje toliki novac. Ja se mogu napatit i zurit u sunce 5 sati na dan i to onda stavit na yt. Nitko ne moze opovrgnut da se nisam napatio, ali se moze diskutirat jel taj sadrzaj dostojan tolike "slave" i novca. Patnja i zasluga is not ==.

 

Slažem se s tobom da njegovi videi imaju malu korist i da on zarađuje previše novca.Ali nije on kriv za to,jednostavno,on je vidio tu priliku za zaradu i iskoristio ju je,kao što bi napravila velika većina ljudi.A da YT ne zarađuje novac na njemu,ne bi ga isplaćivao.Još da se osvrnem tvoju izjavu o kanalima s edukacijskom svrhom,moje je mišljenje da ako takav edukativan sadržaj netko želi donijeti "široj" javnosti,onda taj sadržaj treba biti prezentiran na način koji će biti zanimljiv i ponešto zabavan "Average Joeu".Također smatram da,što se tiče djece u predškolskoj i ranoj školskoj dobi,edukacija može biti dodatno "ojačana" time da se edukativni sadržaji mješaju sa zabavnim sadržajima kakve djece vole (pri tome mislim na crtane itd.)Pod edukaciju ne mislim na učenje o fizici,kemiji,već recimo o bontonu,odnosu prema prijateljima itd za što smatram da je jednako važan,ako ne i važniji (za djecu u toj dobi) od ostalog edukativnog sadržaja.

 

 

Jer,istina je da imamo previše 12-godišnjaka koji psuju kao kočijaši.

14 godina
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
Danny_HR kaže...

Možeš probat. O tome je li tvoj sadržaj dostojan slave i novca ne odlučujemo ja, ti ili bilo tko drugi kao pojedinci, već ukupna publika.

Imaš identične šanse kao PDP da uspiješ.

 

Fannion kaže...

 

Slažem se s tobom da njegovi videi imaju malu korist i da on zarađuje previše novca.Ali nije on kriv za to,jednostavno,on je vidio tu priliku za zaradu i iskoristio ju je,kao što bi napravila velika većina ljudi.A da YT ne zarađuje novac na njemu,ne bi ga isplaćivao.Još da se osvrnem tvoju izjavu o kanalima s edukacijskom svrhom,moje je mišljenje da ako takav edukativan sadržaj netko želi donijeti "široj" javnosti,onda taj sadržaj treba biti prezentiran na način koji će biti zanimljiv i ponešto zabavan "Average Joeu".Također smatram da,što se tiče djece u predškolskoj i ranoj školskoj dobi,edukacija može biti dodatno "ojačana" time da se edukativni sadržaji mješaju sa zabavnim sadržajima kakve djece vole (pri tome mislim na crtane itd.)Pod edukaciju ne mislim na učenje o fizici,kemiji,već recimo o bontonu,odnosu prema prijateljima itd za što smatram da je jednako važan,ako ne i važniji (za djecu u toj dobi) od ostalog edukativnog sadržaja.

 

 

Jer,istina je da imamo previše 12-godišnjaka koji psuju kao kočijaši.

 Da, mozemo se slozit da nije on kriv za toliku lovu. Drustvo je takvo kakvo je i ono ga potice na to. Naravno da nece reci "a vidi, sadrzaj mi je sranje, idem odustat i gubit milijune godisnje". 

13 godina
neaktivan
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

Dapače da on za to nije kriv ali to više govori o općem stanju današnjeg svijeta. Menadžeri i celebritiji zarađuju više nego netko tko od svoje 12. godine rinta 12 sati u rudniku u uvjetima opasnim za život.

Žalost.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

Vecina nas radi nesto sto ne volimo da bi s tim novcima radili nesto sto volimo..

Isto tako vecina nas radeci to sto volimo ne uspjevamo zaraditi nesto od toga, pogotovo ne takve svote i tako u krug...

I onda se desi sta?? Ljubomora! To ti je tak kad smo samo ljudi...
Puno ljudi bi voljelo da moze zaradivati na necemu sto voli raditi ali to na zalost nije tak. Neovisno, bilo to gejmanje, kiparenje, crtanje, postavljanje laminata ili nes peto...Ak se mene pita, ja sam sasvim sretan sto uopce imam nesto sto me interesira u zivotu, cak i vise stvari te mogucnoscu barem nekakvog uzivanja u tome. Na kraju krajeva bitno je da je covjek sretan, ne?!

Frajer radi nes kaj voli i zaradio je masne pare. GG man, have a good life...
Bolje on na posten nacin nego uhljeb od politicara koji je pokrao lovu..


Edit: btw ne pratim ga, a bome ga niti ne gledam...da nebi bilo :D

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 21:19 (Sale_ds).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

Puno ljubomornih ovdje , zaradio je para koje 99% ljudi na forumu nece nikad vidjeti pa vi pljucajte po njemu.
Ja sam vidio njegov prvi video negdje 2012 kad je igrao happy wheels tad je dobio neki subscribe "boom" koji je skocio i od tada iz mjeseca u mjesec raste.

Sad to sto vristi ko curica i radi videa za 12 godisnjake, pa da mi das miljon eura ja bi se gol skinuo i na xvideos stavio a on je zaradio preko 7

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
online
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
miller1985 kaže...

mene više kako se može zaraditi na tom youtubu, odnosno da li se može iz hrvatske te koja je formula za uspjeh

 

Dnevno imam 150,000 pregleda i $15 dnevno. Sve pregledi iz Hrvatske/Srbije/BiH.

Na Balkanu možeš YT radit samo ako to voliš, ne radi novca.

16 godina
online
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
Danny_HR kaže...

Možeš probat. O tome je li tvoj sadržaj dostojan slave i novca ne odlučujemo ja, ti ili bilo tko drugi kao pojedinci, već ukupna publika.

Imaš identične šanse kao PDP da uspiješ.

 Mislim da si u krivu. Imao bi identične šanse da je krenuo kad i dotični dečko. Sad jako teško, tj. nikako.
Dečko ima Youtube feedback inerciju veličine brda. Zato kažem, vjerojatno bi YT trebao promijeniti
ponovno način vrednovanja i preporuka, jer sada je YT rutina za preporuke glavni generator novih klikova i pretplatnika, a ne sam pdp.
Istima milijuni pokušavaju, što generira strahovito opterećenje servera koji pohranjuju isprazno igranje djece i troše
nevjerojatne količine resursa i bandwitha za (po mojem mišljenju) virtualni pandan ambalažnom otpadu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna
Luka123 kaže...

Puno ljubomornih ovdje , zaradio je para koje 99% ljudi na forumu nece nikad vidjeti pa vi pljucajte po njemu.
Ja sam vidio njegov prvi video negdje 2012 kad je igrao happy wheels tad je dobio neki subscribe "boom" koji je skocio i od tada iz mjeseca u mjesec raste.

Sad to sto vristi ko curica i radi videa za 12 godisnjake, pa da mi das miljon eura ja bi se gol skinuo i na xvideos stavio a on je zaradio preko 7

 Zapravo prvi videi su mu bili kako igra call of duty u multyplayeru ali od kada mu je business krenuo je maknuo te vide-e.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
15 godina
offline
PewDiePie prošle godine zaradio 7,45 milijuna dola

Ljubomorne duše mogu da mu ga...

Lik je pronašao publiku koja mu donosi (novac (klinci koji imaju hrpu slobodnog vremena i neograničen pristup internetu), prilagodio se njima i zaradio.
I svaka mu čast na tome.

A ovo o trošenju resursa je kao da ja kažem da se zabrane modne revije, nogomet i MMORPG-ovi, jer ih ja, eto, ne pratim/igram. I zato hitko drugi ne smije konzumirati taj sadržaj.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 1:51 (Shamrock).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice