Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

poruka: 20
|
čitano: 2.348
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala".
12 godina
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

Mob. telefon dijagonale 4 inca i tablet 7 inca (ili vise) sasvim dovoljno za surfanje, igre, video... Nositi u dzepu ciglu, besmisleno.

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala
gavranpero kaže...

 

Mob. telefon dijagonale 4 inca i tablet 7 inca (ili vise) sasvim dovoljno za surfanje, igre, video... Nositi u dzepu ciglu, besmisleno.

 Neznamm sta bi na to reka jer evo u ruci drzim mob od 5 inca i nekako mi se cini da mu nebi nastetilo da je malo veci

Sami sebi smo najveci neprijatelji
15 godina
neaktivan
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

Tek sad sam čuo za taj izraz "fablet". Nisam siguran da je to jako dobro rješenje, nositi sa sobom uokolo, i neko vas može nazvati bilo kad pa da vam taj objekt lako isklizne iz ruku i razbije se. Mada, ja volim tablete, ali mislim da nisu praktični kao mobiteli, nego da se koriste u druge svrhe. Sviđa mi se rješenje: tablet + mobitel. Mobitel nosite uokolo, koristite ga za razgovor i fotografiranje, a tablet kad imate gdje i kad sjesti. Dakle, mobitel sa 3-5 inča sa dobrim fotoaparatom i bljeskalicom, nešto što tableti rijetko imaju i vrlo su skupi ako imaju + neki tablet koji može biti i jeftin jer mu ne treba dobra kamera koju već imate na mobitelu i bez utora za SIM karticu. Da je dovoljno jak za gledanje videa i surfanje, neke igrice, a za ekstra zahtjevne stvari tu je PC. To je mislim optimalno rješenje, a ko ima novca za bacanje, neka izvoli. Kad imaš viška novca, nemaš šta razmišljati, kupi najveći i najskuplji tablet i neka ga sluga nosi. Ali to je samo jedno mišljenje, a normalno, svako je najpametniji da odluči za sebe. Možda se i ja predomislim kasnije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 1:06 (Mad-Max-X).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

Alo MadMax eno ti drugi dio prikazuju na Novoj

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 3
14 godina
odjavljen
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

Sve iznad 5 inča ne smatram smartfonom. Do 5 smartfon, do 6 fablet, sve iznad tablet. IMHO, naravno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

-A gle,sada se tržište popunilo raznim odairom dijagonala...tko hoće 2.5" mobitele,3.5" ili 4" neka si ih kupi.A isto tako sada imamo i uređaje u rangu od 5" do 7" koji se zovu phableti.Tko ih hoće neka ih kupi.Ja osobno bih htio phablet.Čak bih malo i žrtvovao ostale specifikacije,jer na mobitelu volim gledati video i prvenstveno ga koristim kao aparat za browsanje.
-A šta se tiče taleta,ovi tableit od 7" su mi smješni.Onda bih opet radije phablet.Ako ću kupovati tablet neću gledati na ništa ispod 10".Iako bih htio i tablet.
-Netko je rekao da je mobitel od 4" i tablet od 7" njemu super..ali eh,da smo svi isti ovaj svijet bi bio drugačije mjesto,meni se pak 5+" mobitel i 10" tablet čine kao optimalna kombinacija.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

Koristim svakodnevno mob sa dijagonalom od 6.44 inca i nije mi ni jednom ispao do sada i cak je sigurniji u ruci zbog velicine nego obicni smartphone.

 

Svatko se prilagodjava potrebama, meni u poslu a i bogami u zabavi dobro dodje mob sa tolikom dijagonalom tako da se sada ne bih ni vraca na nista manje 

 

Hvala bogu danas je ponuda ogromna i svatko si moze naci super uredjaj za svoj ukus, netko voli da ima manje a netko vece 

 
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

a od 5 do 6 inča??

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala
a od 5 do 6 inča?
16 godina
neaktivan
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

Tko jednom proba većeg, teško mu se vratit na manjeg. 

There is no job like cron job!
 
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

jel moguce na naslovnoj stranici, uz naslov vijesti staviti i ime autora? da izbjegnem sve te postotke ubuduce.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala
Ako se pogledaju danasnji mobiteli vidimo da raste velicina ekrana i rezolucija. Ispod 5" su low level modeli, a sve mid i hi je 5 na vise. Naravno mid i hi povlace i jaci hw.
Ako zelis malo jaci model nemas izbora.
Drugi problem je sw. Rastu rezolucije, a kreteni od programera smanjuju fontove i rade kojekakve kerefeke. Krajnji rezultat su unistene oci korisnika. A bit ce sve gore!
13 godina
neaktivan
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

Bio na 5,2" - preveliko, vratio se na 4,7". Na žalost u ovim dijagonalama izbor baš nije bajan...

 

 
3 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala
hrvooje kaže...

Tko jednom proba većeg, teško mu se vratit na manjeg. 

 Imao veći mobitel, vratio se na manji s kojim mi je lakše rukovati, pogotovo kad se sve svodi na jednu ruku.

10 godina
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

Alooo imal koga alooo

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
4 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala
BudalastoStvorenje kaže...
hrvooje kaže...

Tko jednom proba većeg, teško mu se vratit na manjeg. 

 Imao veći mobitel, vratio se na manji s kojim mi je lakše rukovati, pogotovo kad se sve svodi na jednu ruku.

 Slažem se. Meni je besmisleno držati mob. telefon sa dvije ruke i kucati poruke ili surfati. Da vidim ko može ležerno jednom rukom držati telefon od 6 i više inča i pisati poruke? Najbolje prebaciti preko TV-a Touch Panel, držati ga u četvoro i pisati poruke

16 godina
neaktivan
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

Njegov je problem što mu se sve svodi na jednu ruku ;) 

There is no job like cron job!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala

Bio na HTC One X, dijagonala kao i performanse su bile odlicne. Uzeo 5s i ekran mi je jednostavno bio premali, preso na G3 i sad kako ga duze koristim ekran mi se cini velik, kao i mobitel. U skorije vrijeme valjda cu na iP6 a onda kad izadu G4 i M9 vidjet kakvih su oni velicina pa odlucit dal uzet jedan od njih ili ne.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala
hrvooje kaže...

Njegov je problem što mu se sve svodi na jednu ruku ;) 

 Loš pubertetski štos.

14 godina
offline
Re: Phableti istiskuju telefone manjih dijagonala
hrvooje kaže...

Tko jednom proba većeg, teško mu se vratit na manjeg. 

 Imao mob od 4.7" i definitivno je bio prevelik a imam ručetinu, vratio se na 4.3" i to je to.

 Preferencija veličine moba jako ovisi o lifestyleu pojedinca, ako ti samo sjediš doma, sjediš na poslu, nešto malo hodaš naravno da ćeš uzeti što veći, ajde probaj svaki dan ići na trening ili trčati sa nekom tacnom.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice