Pickbox aplikacija za Samsung televizore

poruka: 19
|
čitano: 9.893
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pickbox aplikacija za Samsung televizore".
13 godina
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Hvala na obavijesti. Kod je poslan, pa da vidimo kako to radi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Aktivirao sam pickbox na maxtv prije mjesec dana. Izbor filmova je mršav što se tiče novijih naslova, a starije bolje sam ionako već pogledao. Ono što me oduševilo je da su uvrstili neke legendarne BBC serije, tako da se opet gleda "Red Dwarf". Već sam na trećoj sezoni. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Imao nedavno probno tjedan dana. Jako slab izbor.

 

Tako da se držim ovog 

 

http://www.showboxdownload.com/?m=1

hobi:moj-android.net
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Hmmm, pa aplikaciju imam na Samsung TVu već više od mjesec dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Kad je bila promocija tjedan dana besplatno isprobao sam na desktop računalu i totalno se razočarao. Ne ponudom, nego kvalitetom slike koja je daleko ispod prosjeka. Ne znam kako bih to opisao, ali pojedine su serije (čak i one novijeg datuma) izgledale lošije nego 480p video na Youtubeu. Full HD ili barem 720p rezoluciju ne treba ni spominjati - Pickbox za to nije čuo. Žao mi je, pored svih torrenta spreman sam platiti za nekakav Netflix klon, kad nam već nema Netflixa, ali ne dam novac za očajnu sliku. Ne mogu shvatiti da u današnje doba netko nudi video on demand koji nema mogućnost biranja kvalitete slike.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Uzeo na mjesec dana, preko Samsung  tv-a. Totalno sam razočaran s ponudom, jedino klinci sretni zbog crtića. Od svega jedino je dobro što serija koju pratim The Blacklist ide dan poslje premijere.

These Days
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Aktivirao promotivni kod. Kvaliteta nije usporediva s torrentima ali je gledljivo. Ponuda bi trebala biti bolja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

fala na infou, aktivirano ali slaba ponuda filmova moram priznat kaj se filmova tice 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 23:07 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Nevjerojatno da nitko od prethodnih komenatatora nije spomenuo izvrsnu ideju hrvatskoga startupa, inicijativnost i poduzetnost da se stvore takve poslovne prilike s gigantom Samsungom unatoč ekstremno raširenome mentalitetu piratluka. Jedini komentari su slaba ponuda i loša kvaliteta videa. Kad bi negativni komentari proizlazili iz činjenice da imamo zemaljsku televiziju u FullHD-u ili legelnu dostupnost Netflixa, Hulua i inih servisa, još bih i mogao prihvatiti ovu prekritičnost, ali znajući da velika većina videosadržaje prati nelegalno kao i činjenica da je ovo jedini takav servis u našemu dijelu Europe, pitanje je i ukusa ovako komentirati legalističke pokušaje maloga startupa da popularizira videonaplatu.

To što većina između legalnoga videa od 38 kuna mjesečno (4 kave u kafiću) i nelegalnoga FullHD-a odabire potonje, govori puno o toj većini.

Iako ne poznajem početke Netflixa i sličnih servisa, siguran sam da su i oni u jednome trenutku imali u ponudi 70 serija i 300 sati filmova.

 

Domaćoj tvrtki Pickbox želim puno uspjeha i nadam se da će većim brojem pretplatnika možda malo utjecati na bolje stanje kako našega gospodarstva, tako i nekih duhovnih/etičkih kategorija.

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox aplikacija za Samsung televizore
BarbaVeli kaže...

Nevjerojatno da nitko od prethodnih komenatatora nije spomenuo izvrsnu ideju hrvatskoga startupa, inicijativnost i poduzetnost da se stvore takve poslovne prilike s gigantom Samsungom unatoč ekstremno raširenome mentalitetu piratluka. Jedini komentari su slaba ponuda i loša kvaliteta videa. Kad bi negativni komentari proizlazili iz činjenice da imamo zemaljsku televiziju u FullHD-u ili legelnu dostupnost Netflixa, Hulua i inih servisa, još bih i mogao prihvatiti ovu prekritičnost, ali znajući da velika većina videosadržaje prati nelegalno kao i činjenica da je ovo jedini takav servis u našemu dijelu Europe, pitanje je i ukusa ovako komentirati legalističke pokušaje maloga startupa da popularizira videonaplatu.

To što većina između legalnoga videa od 38 kuna mjesečno (4 kave u kafiću) i nelegalnoga FullHD-a odabire potonje, govori puno o toj većini.

Iako ne poznajem početke Netflixa i sličnih servisa, siguran sam da su i oni u jednome trenutku imali u ponudi 70 serija i 300 sati filmova.

 

Domaćoj tvrtki Pickbox želim puno uspjeha i nadam se da će većim brojem pretplatnika možda malo utjecati na bolje stanje kako našega gospodarstva, tako i nekih duhovnih/etičkih kategorija.

 Točno. Meni je već pomalo dosta torenta. Ne kažem da sam ih se potpuno odrekao, sigurno ću nastaviti gledati serije koje pratim. Puno je ugodnije kada odođem navečer kući, sjednem pred TV i nastavim gledati seriju koju pratim bez skidanja torenta, traženja i editiranja titla. Da ne spominjem da neke serije idu u isto vrijeme kao i u USA. Koliko sam shvatio i treću sezonu House of Cards će pustiti kada i u USA.

 

Činjenica, kvaliteta bi trebala biti malo bolja ali s obzirom da rade tek pola godine može im se progledati kroz prste, pogotovo za 38 kn.

15 godina
offline
Re: Pickbox aplikacija za Samsung televizore
BarbaVeli kaže...

Nevjerojatno da nitko od prethodnih komenatatora nije spomenuo izvrsnu ideju hrvatskoga startupa, inicijativnost i poduzetnost da se stvore takve poslovne prilike s gigantom Samsungom unatoč ekstremno raširenome mentalitetu piratluka. Jedini komentari su slaba ponuda i loša kvaliteta videa. Kad bi negativni komentari proizlazili iz činjenice da imamo zemaljsku televiziju u FullHD-u ili legelnu dostupnost Netflixa, Hulua i inih servisa, još bih i mogao prihvatiti ovu prekritičnost, ali znajući da velika većina videosadržaje prati nelegalno kao i činjenica da je ovo jedini takav servis u našemu dijelu Europe, pitanje je i ukusa ovako komentirati legalističke pokušaje maloga startupa da popularizira videonaplatu.

To što većina između legalnoga videa od 38 kuna mjesečno (4 kave u kafiću) i nelegalnoga FullHD-a odabire potonje, govori puno o toj većini.

Iako ne poznajem početke Netflixa i sličnih servisa, siguran sam da su i oni u jednome trenutku imali u ponudi 70 serija i 300 sati filmova.

 

Domaćoj tvrtki Pickbox želim puno uspjeha i nadam se da će većim brojem pretplatnika možda malo utjecati na bolje stanje kako našega gospodarstva, tako i nekih duhovnih/etičkih kategorija.

 

Slažem se s tobom donekle. Ja sam uzeo mjesec dana promotivno i u tih mjesec dana gledam na Samsung TV-u preko aplikacije koja je dostupna već neko vrijeme ;)

Neću produžiti pretplatu jer gore nam ničeg što me interesira. Trenutno. Također, Pickbox, bez obzira na hvale vrijednu inicijativu domaćih tvrtki i dalje radi politiku naplate SD-a po cijenama u kojima se vani dobije HD. To mi se nimalo ne sviđa ali to je problem sa svim providerima, ne samo Pickboxom. Sramotno je to ali dok smo mi spremni platiti 150 eura godišnje za MaxTV SD, neće biti pomaka u tom smjeru. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox aplikacija za Samsung televizore
BarbaVeli kaže...

Nevjerojatno da nitko od prethodnih komenatatora nije spomenuo izvrsnu ideju hrvatskoga startupa, inicijativnost i poduzetnost da se stvore takve poslovne prilike s gigantom Samsungom unatoč ekstremno raširenome mentalitetu piratluka. Jedini komentari su slaba ponuda i loša kvaliteta videa. Kad bi negativni komentari proizlazili iz činjenice da imamo zemaljsku televiziju u FullHD-u ili legelnu dostupnost Netflixa, Hulua i inih servisa, još bih i mogao prihvatiti ovu prekritičnost, ali znajući da velika većina videosadržaje prati nelegalno kao i činjenica da je ovo jedini takav servis u našemu dijelu Europe, pitanje je i ukusa ovako komentirati legalističke pokušaje maloga startupa da popularizira videonaplatu.

To što većina između legalnoga videa od 38 kuna mjesečno (4 kave u kafiću) i nelegalnoga FullHD-a odabire potonje, govori puno o toj većini.

 Znaš li ti kako se otvara, recimo, trgovina mješovite robe?

 

Vidiš, ne staviš u trgovinu gajbu jabuka i ne naplaćuješ kilogram 100 Kn, nego digneš kredit, napuniš radnju da bude punija, ljepša, čišća i jeftinija od svake druge u krugu od 15 km i radiš na gubitak dok se posao ne ustali.

 

Smiješno je da u 21. stoljeću netko očekuje suprotno. Samo neradnički narodi poput ovih balkanskih to misle... Naravno da se neću pretplatiti na Pickbox da ih podržim jer su moji sunarodnjaci (samo po sebi smiješno, nagrađivati nekog samo jer je potomak neke naše zajedničke babe), negu ću se pretplatiti tek kad budu imali dobar sadržaj.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Koliko ja znam ima sigurno 30 posto sadržaja u HD-u na smart tv-u, a i daleko najveći i najbolji izbor serije koje su meni stvarno odlične npr. house of cards, Fargo, The blacklist, Masters of sex, Orphan Black, itd. itd. a evo sad najvljuju i najnoviju epizodu Sherlocka tako da što se mene tiče ovo je daleko najbolji izbor što se tiče legalnih servisa kod nas. Između ostalog, sav sadržaj se kupuje, a znamo da nije moguće kupiti sve pa nitko nema sve sadržaje, a da ne spominjem televizije koje nemaju ništa.

15 godina
offline
Re: Pickbox aplikacija za Samsung televizore
Da li se HD kvaliteta sadržaja može birati na aplikaciji za Android? Imam Android player spojen ma TV pa me zanima bi li serije bile HD?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Problem.. Uzeo sam si ovih mj dana i aktivirao na samsung smart tvu. Kada pustim seriju zvuk mi se prekida, slika ide normalno ali zvuk steka. 2 sek radi pa 2 sek ne i tako u krug. Tv je novi tako da ne kuzim.. U cem bi mogla bit caka?

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

Ja imam jedan problem, titlovi idu ponekad totalno van sync-a. Ima li netko slični problem? Inače, za te pare pickbox je super, samo da je kvaliteta slike bolja i tih par mušica da rješe...

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 19:30 (beha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox aplikacija za Samsung televizore
bruncek kaže...

Problem.. Uzeo sam si ovih mj dana i aktivirao na samsung smart tvu. Kada pustim seriju zvuk mi se prekida, slika ide normalno ali zvuk steka. 2 sek radi pa 2 sek ne i tako u krug. Tv je novi tako da ne kuzim.. U cem bi mogla bit caka?

 Dobio sam odgovor... Razlog je taj sto su televizori koje imam doma novi i rade na Tizen platformi a aplikacija nije prilagodena tom OS-u. Na burazovom samsungu koji je star mozda godinu dana radi normalno..

Neko mi je stavio drogu u heroin..
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox aplikacija za Samsung televizore
Dal se ikome desava da preskace zvuk?Slika normalno sve samo nemre se gledati jer zvuk preskace,a recimo kada gledam oyo sve radi vrhunsko
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pickbox aplikacija za Samsung televizore

uredno imam sliku i ton ali nemam prijevoda na samsung tv,kako to

dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice