Piratizirane TV serije i filmovi najčešće putem st

poruka: 10
|
čitano: 2.493
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Piratizirane TV serije i filmovi najčešće putem st".
9 godina
offline
Piratizirane TV serije i filmovi najčešće putem st

Ekonomičniji način dijeljenja "vlastitog" sadržaja...čekam novu sezonu Walking Dead-a 

SILA/ZGX@ZGamers
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Piratizirane TV serije i filmovi najčešće putem st

ma najbolje da ljudi plaćaju za gledanje smeća poput Game of thrones...

 
2 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Piratizirane TV serije i filmovi najčešće putem st

Jel imaju možda neku preporuku 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Piratizirane TV serije i filmovi najčešće putem st

Još uvijek nema do torrenta ako je nekome stalo do kvalitete (ili 5.1 surrounda kojeg ne znam da li imaju streaming stranice, znam da ima netflix) ali za torrente treba poznavati PC 5%.

 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Piratizirane TV serije i filmovi najčešće pute
@Ges nemoj tako,svi koji ne gledaju GoT su debilcine..
Clanak s Buga..
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
15 godina
offline
Piratizirane TV serije i filmovi najčešće putem st

nestrpljivi klinci koji ne mogu dočekati završetak sezone pa onda u miru sve pogledati. pih! osim toga, "stream" (u računalo?) ili gledanje na televiziji - zar to nije jednako? netko tamo emitira, ti primaš (jasno, pretplatu ne plaćaš). nego, gdje se može nabaviti tipkovnica s tipkom na ilustraciji? baš bi dobro došla ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Piratizirane TV serije i filmovi najčešće pute
Ajar kaže...

nestrpljivi klinci koji ne mogu dočekati završetak sezone pa onda u miru sve pogledati. pih! osim toga, "stream" (u računalo?) ili gledanje na televiziji - zar to nije jednako? netko tamo emitira, ti primaš (jasno, pretplatu ne plaćaš). nego, gdje se može nabaviti tipkovnica s tipkom na ilustraciji? baš bi dobro došla ... 

 ... za pokretanje Kodi-a :) Šteta što je kodi pošto pojam isključivo za piratiziranje.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
9 godina
offline
Piratizirane TV serije i filmovi najčešće putem st

Jesam li ja jedini koji ne prati serije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Piratizirane TV serije i filmovi najčešće pute
pqweasdyxc kaže...

Jesam li ja jedini koji ne prati serije?

 Ne.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
8 godina
odjavljen
offline
Re: Piratizirane TV serije i filmovi najčešće pute
bubimir5 kaže...

Još uvijek nema do torrenta ako je nekome stalo do kvalitete (ili 5.1 surrounda kojeg ne znam da li imaju streaming stranice, znam da ima netflix) ali za torrente treba poznavati PC 5%.

 Upravo tako. Malo se igrao kodijem i to jednostavno mene ne zadovoljava. Koji ce mi djavo 42" full HD i 5.1 Z5500 ako cu gledati sereo ili pseudostero zvuk na losoj ili malo manje losoj slici. Skinuti film ubaciti tilove i prebaciti na mediaserver mi je sat posla...I onda se zavalis i uzivas....

pqweasdyxc kaže...

Jesam li ja jedini koji ne prati serije?

 Ja ne pratim vec skinem kompletnu sezonu odgledam i to je to...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice