Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

poruka: 89
|
čitano: 14.132
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl".
8 godina
odjavljen
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

  

Battlelog: Glavas_ZG
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

zaboli me ionako kupujem igre digitalno a nekad i box

Moj PC  
6 9 hvala 0
16 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Kao da neki uhljeb iz Ministarstva da ostavku da vidi hoće li to utjecati na proračun :-D (Neće)

mag.iur.
 
23 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
4mal kaže...

zaboli me ionako kupujem igre digitalno a nekad i box

Tako je! :) A ja sam uz to još u PS4 uzeo zbog Drivecluba i Destiny-a

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
12 godina
protjeran
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

znaci 2016g je raj(€) za izdavacelp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Hehe sada ima da svim igrama poraste prodaja barem 500%. 

 

 

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Znači zbilja ide piraterija polako i lagano u tri materine. A jbg

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

pa i neka ide

Moj PC  
3 12 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
mrsmith kaže...
4mal kaže...

zaboli me ionako kupujem igre digitalno a nekad i box

Tako je! :) A ja sam uz to još u PS4 uzeo zbog Drivecluba i Destiny-a

 Jeah! Odlučio sam platiti glupost :^) i potrošiti krvavo zarađeni novad :DD na virtuelno ubijanje !!! :D

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
10 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing

A nek dečki uzmu pauzu, meni su ionako sve igre Velocity/Razz i pokoji Skidrow  

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
12 godina
protjeran
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
4mal kaže...

pa i neka ide

 marš

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

a tebi je to kao problem hw freeku

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing

pirata će uvijek biti, hvala bogu. a ovi developeri neka si obrišu dupe sa igrama od 60 eura pa još nekoliko dlc-a po par puta skupljim cijenama

12 godina
protjeran
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Skullscar1989 kaže...

pirata će uvijek biti, hvala bogu. a ovi developeri neka si obrišu dupe sa igrama od 60 eura pa još nekoliko dlc-a po par puta skupljim cijenama

 istitna, bf3 premium(dakle s svim dlc-ovima) sam platio 100€, da nakon 2g nema pola servera niti mapa za igranje...bas jadno! treba to sve bojkotirati! zivjeli pirati i dobre sp igre !lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 17:52 (Stjepanj).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Stjepanj kaže...
Skullscar1989 kaže...

pirata će uvijek biti, hvala bogu. a ovi developeri neka si obrišu dupe sa igrama od 60 eura pa još nekoliko dlc-a po par puta skupljim cijenama

 istitna, bf3 premium(dakle s svim dlc-ovima) sam platio 100€, da nakon 2g nema pola servera niti mapa za igranje...bas jadno! treba to sve bojkotirati! zivjeli pirati i dobre sp igre !lp

 Bojkot nema efekta , znaš li zašto zato što izdavači dobro zarađuju a zašto dobro zarađuju zbog klinaca od 12-13 godina iz amerike koji ce bez problema iskeširat 60 dolara za novi call of duty +40 za DLC.

13 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Potpuno nevažna vijest, ionako je 90% crackova od 3DM grupe nuke.

Da su razor1911, reloaded i skidrow odustali od crackanja već bi se zabrinuo ovako ništa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 18:00 (superJozo).
Moj PC  
17 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Skullscar1989 kaže...

pirata će uvijek biti, hvala bogu. a ovi developeri neka si obrišu dupe sa igrama od 60 eura pa još nekoliko dlc-a po par puta skupljim cijenama

 Kupiš Mass Effect 3 za kojih 5-6 eura a da bi imao cijelu kolekciju trice sa svim dlc-ovima treba ti još kojih 70-ak ojrića jer nikad ti dotični dlc paketići nisu bili na popustu ili u bundlu sa matičnom igrom

 

 

Što se mene tiče nek padne postotak piratizacije kad ionako nema nešto pošteno za kupiti, tu i tamo iznjedri koja dobra igra ali ju onda izmasakriraju sa 10000000 dlc izdanja koji se plaćaju i koštaju par puta više nego sama igra.

 

Gledam baš ovih dana na Steamu, Originu i drugim stranicama jel ima kaj za kupiti pošto su akcije kad ono uvijek iste igre na popustima sa identičnim cijenama kao i sa zadnjeg popusta.  Stravično je to što recimo steam broji trilijun igara na popustu a od toga preko 60% razno razni dlc-ovi

EA.......dovoljno je pogledati ME3 za referencu a onaj Ubijsoft valjda nije ni potrebno spomenuti

 

 

Mislim da općeniti konzolitis, poglupljivanje te kvalitetu samih igri nije ni potrebno komentirati kad je ionako o tome već cijela biblija napisana.

 

Ja bih više volio da se ljudi malo probude pa lagano od*ebu cijeli koncept preordera, dlc sranja i općenito da manje kupuju pa nek onda ovi svi veliki izdavači troše prek 60% budžeta za marketing i nek krive piratizaciju za sve...bilo bi to baš fora gledati

Battlelog: [G] pijana_carapa
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 18:10 (Granzon).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing

ma ea je smeće od kompanije, masakriraju svaku igru sa hrpom dlc-a. mass effect, bf, sims. majku ti milu svi dlc za sims 3 dođu preko 400 eura. a budale kupuju. isti k...c kao i early access igre. budala na ovom svijetu ima previše a takve kompanije se zato i bogate

14 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Da nisu malčice preumišljeni ovi 3DM, kao da su oni jedini na svjetu i sve zavisi od njih. Pa još kažu da neće krakati SP, kao da uopšte mogu krakati MP, koje bulažnjenje. Radije neka priznaju da im je zadnja zaštita pretvrd orah i da je ne mogu razbiti, nego da lupetaju svašta.

Do You Feel Lucky...Punk ?!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
superJozo kaže...

Potpuno nevažna vijest, ionako je 90% crackova od 3DM grupe nuke.

Da su razor1911, reloaded i skidrow odustali od crackanja već bi se zabrinuo ovako ništa.

 Mozda ali su jedini koji su izbacili kakav takav crack

Clint Eastwood kaže...

Da nisu malčice preumišljeni ovi 3DM, kao da su oni jedini na svjetu i sve zavisi od njih. Pa još kažu da neće krakati SP, kao da uopšte mogu krakati MP, koje bulažnjenje. Radije neka priznaju da im je zadnja zaštita pretvrd orah i da je ne mogu razbiti, nego da lupetaju svašta.

 Tko je rekao da se ne moze?

 

Zar si zaboravio sto se dogodilo sa Assassins Creed 2, PoP-om itd (Ubisoftovim igrama) prije par godina?  Za probijanje always online-a si trebao legit igru (sto vise igraca/ljudi to bolje), napravili su alat koji je analizirao pakete koje smo slali/primali od Ubisoft servera i na taj nacin su krekali igru (source: cs.rin.ru...... btw vas "dobri" skidrow im je ukrao crack odnosno konkretno jednom liku). BTW ne bih bas rekao da su preumisljeni u zadnje vrijeme, baci oko na npr.xrel.to i pronjuskaj sve igre s Denuvo zastitom i sam dodi do jednog zakljucka. 

 

I jos jedna stvar usput, emulirali su pola WFC-a za DS/Wii konzole nakon sto je Nintendo ugasio online servere..... tako da, ocito je da se moze ako se hoce

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 18:34 (lovac82).
15 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Pa nitko vas ne tjera da kupujete svaku igru odmah kad izađe, uvijek dođu popusti za mjesec-dva, barem sa SP igrama se nikamo ne treba žuriti. MP je jedino druga stvar pogtovo ako se radi o nekoj koja brzo umire pa se isprazne serveri za tih 2 mjeseca, ali to je i dobro u neku ruku jer vam je onda drago da niste kupili pošto bi bacili previše para za igru koja brzo "umire".

Ja se nadam da ovo što je stjepanj rekao samo sarkazam. Platio sam i ja 100€ BF3, a i BF4. U jednoj igri imam 2000 sati u drugoj skoro 1000. Mislim da je ovo dosta isplativa investicija jer obje igre imaju dosta sadržaja. Tako da MP igru ako netko misli igrati i voli to platit će i odigrati višestruko kolko ju je platio. Da sam i počekao 2 mjeseca mogao sam ju nabaciti za 70€ i opet bi se stigao naigrati, plus što bi izbjegao frustracije oko bugova koje je igra imam na početku.

 

Ameri kupuju zato jer oni to kupuju u dolarima, a mi moramo u eurima. Ali ni to nije problem pošto postoje key shopovi na kojima su igre jeftinije i do 15€ od normalne pa opet dođe na isto kao i kod amera.

 

Dakle kupnja igri nije problem, niti je previše dati 200kn za nešto što te zabavlja i što možeš igrati isto tolko sati. Problem je kod onih koji žele odigrati baš svaku igru koja izađe i to odmah po izlasku, pa im je previše dati svaki tjedan 3 puta tolko.

 

 

EDIT: pa probili su AC2 always online zaštitu i to tako da su napravili neki kao emulator tog njihovog servera, pa je te pakete koje treba slati i primati slalo na tvoj hard i od tud ga uzimalo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 18:44 (Jack Sparrow).
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

mp ne igram vise samo sp

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Jack Sparrow kaže...

EDIT: pa probili su AC2 always online zaštitu i to tako da su napravili neki kao emulator tog njihovog servera, pa je te pakete koje treba slati i primati slalo na tvoj hard i od tud ga uzimalo.

 A to sve nebi bilo mogce da netko/neki nisu imali orginalnu igru. On da je mogao napravit taj alat/emulator, morao je analizirati orginalne servere.

 

Slicna stvar stvar sa CEG igrama i sl. da nisu imali podatke o nekom specificnom CPU-u, igra se nebi mogla pokrenuti.

 

BTW govori se da nema pravih x64 debugging alata ali kada osvanu, Denuvo ce pasti....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 19:01 (lovac82).
15 godina
odjavljen
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Za igru koja nudi 1000-2000 sati zabave (pa ajd neka je i 500 sati) nekome je previše dati 20ak € na sniženjima ili "čak" 50 na launchu

 

Enormni trošak od 10 centa po satu igre. 75 lipa. U najgorem slučaju.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Nek se i Microsoft tako potrudi za Windowse i Office i svijet će biti ljepše mjesto, a developeri pošteno  plaćeni za svoj posao

There is no job like cron job!
 
0 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Kao prvo, već do sada se pokazalo da se igre koje su dobre ili razvikane prodaju dobro, bez obzira na pirate. Piratluk je poželjan jer nismo vlasnici svojih igara na PC-u. Na PS-u možemo odigrati igru i dati je bilo kome, na pcu ne smijemo. Stoga- naprijed Reloaded, Skidrow, Cpy i svi ostali, Bog vas blagoslovio - sve dok god je gamad pohlepna!
Osim toga, mnoge su igre precijenjene a davati 60, 70 eura za nešto takvo je sumanuto, pogotovo ljudima iz siromašnijih zemalja. A pogotovo za SP koji u većine igara traje tek par sati.
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Moj PC  
15 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing

Prvi put da si na ovom forumu rekao nešto bar donekle pametno.

 

Da, 60€ je suludo za SP od 5-6 sati sa 1h cutscena ali 60€ za MP koji možeš igrati do besvijesti (BF3, BF4?) je ok.

 

BTW, ništa te ne sprečava da za svaku igru napraviš drugi acc na Steamu/Originu i uredno ih prodaješ

 

P.S. 80% življa na temi nikad čulo za Humble Bundle i sl. Dobiješ 4-5 igara za manje od 10€. To je jeftinije od kupovine kod pirata nekada (Amstel, ako se tko sjeća)

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing

ako je mp dobar, kupi se ako se može. ali da dam 50-60 eura za sp koji prođem za manje od 20 sati.... nema jebene šanse

16 godina
neaktivan
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Je, igre su precijenjene i bitne za život kao i dijamanti. Zakon tržišta, ako ti je skupa ne kupiš, a studio ako ništa ne proda propast će ili smanjiti cijene. 

There is no job like cron job!
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Koja to SP igra sa 10 sati igre košta 60€? Obično takve dođu po 15-20 eura.

Drugo je fallout ili witcher jer oni imaju sadržaja za isto tolko sati kolka im je početna cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice