Planet9 za elektroničke knjige

poruka: 6
|
čitano: 2.901
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Planet9 za elektroničke knjige".
15 godina
neaktivan
offline
Planet9 za elektroničke knjige

Fora, ako dobro to izvedu bit će super.

Ima vijesti o načinu plaćanja?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Planet9 za elektroničke knjige

Ovo se na prvi pogled doima odlično

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Planet9 za elektroničke knjige

A offline čitanje?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Planet9 za elektroničke knjige

Volio bih da ovakav projekt zaživi kod nas no iskazati ću određenu skepsu.
 
Na stranu to što stanovnici RH nisu osobito poznati po čitalačkim navikama (pišem o knjigama a ne o tabloidima i sve prisutnoj tabloidizaciji i s tim povezanim padom opće pismenosti populacije itd.) a da o upravo smiješnim nakladama knjiga i ne govorimo.
 
Najslabija karika su hrvatski izdavači (oni kojima je ova usluga namijenjena i koji bi trebali biti stvarni nosioci projekta) jer kod njih uopće ne postoji interes za ovakav oblik distribucije njihovih izdanja. Čak štoviše, kod domaćih izdavača je prisutan neprijateljski stav prema ovakvom poslovnom modelu jer ga doživljavaju kao "ubojicu" klasičnih, papirnatih, izdanja.

1.e4 Best by test. ~ Bobby Fischer
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Planet9 za elektroničke knjige
Bas mi je drago da se netko pametan sjetio to uvesti i kod nas. Svaka čast! Sto se tiče naših izdavača o njima nemam nimalo dobro mišljenje. Pogotovo sto se tiče cijena udzbenika za škole i fax. Tako npr. za 1 udžbenik traže 1400kn. Što je previše, previše. To je cijena pola laptopa i to samo za 1 knjigu za 1predmet koja se koristi za 1 godinu i samo 1 primjer, a ima ih jos puno takvih.. Jednostavno mi se gade.
Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Planet9 za elektroničke knjige

Danas sam na svoma acer one notebooku pristupio planet9 i pokušao kupiiti knjigu.

Sve sam napravio samo me onaj upisi kod bunio i to sam preskočio.

Kada sam sve obavio čekao sam 10-tak minuta i onda se najednom ugasilo.

U čemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice