PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 milij

poruka: 13
|
čitano: 2.466
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 milij".
11 godina
offline
PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 milij

Još je impresivnija količina prodanih igara. Evo za usporedbu neslužbeni podaci za Steam:

http://www.pcgamer.com/median-game-sales-on-steam-are-down-dramatically-steamspy-says/

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 11:14 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 milij

tako ti je, mala moja,

kad složi japanac.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 m
Ajar kaže...

tako ti je, mala moja,

kad složi japanac.

 

 A bogami i AMD fino zaradi, preciznije 100dolara po svakom prodanom komadu PS4 konzoletine.

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 m

bogami i AMD fino zaradi,

 A kažu AMD nevalja,50 milijuna nije malo 

9 godina
offline
PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 milij

Drago mi je da i ja spadam u tu brojku.

Drago mi je i za AMD, jer napravili su dobar i jeftin čip koji ne zahtjeva ludo hlađenje/ne troši puno, nadam se da će AMD proizvoditi i čipove za PS5.

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 milij

ali jos nema ipv6 supporta za PS4 i PS3, a da, a da.

Linux, Arch Linux.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 m
Ajar kaže...

tako ti je, mala moja,

kad složi japanac.

 

 Ps4 ti je japanski koliko je i burek bosanski

rambox kaže...

 A bogami i AMD fino zaradi, preciznije 100dolara po svakom prodanom komadu PS4 konzoletine.

 je da kako da ne, mozda toliko prihoda, po konzoli zarade kakvih 20-ak $

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 m
rambox kaže...

 A bogami i AMD fino zaradi, preciznije 100dolara po svakom prodanom komadu PS4 konzoletine.

 Ne. Jednostavno ne.

 

Profit i cijena nisu isto. Taj čip ima trošak proizvodnje, trošak razvoja i trošak dostave jer je siguran prijevoz takvih roba skuplji od drugih. 

AMD tu ima vjerojatno neki profit od 10-20 dolara po pojedinom čipu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
online
Re: PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 m
Statsman kaže...

rambox kaže...

 A bogami i AMD fino zaradi, preciznije 100dolara po svakom prodanom komadu PS4 konzoletine.

 je da kako da ne, mozda toliko prihoda, po konzoli zarade kakvih 20-ak $

Je malo morgen 20dolara, ti si očito zaboravil da je AMD dizajner ili vlasnik=isporučitelj prilagođenog PS4 APU procesora.Gdje si ti bio do sad u pečini, pa Sony na prodaji PS4(PS3 ista priča)zaradi sitniš, ali zato se ogromna lova vrti na prodanim igricama.

 

AMD ne radi za grah i zelje, ti očito nemaš poima kaj znači "prilagođeni hardver ciljano dizajniran po želji naručitelja."

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 15:15 (rambox).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 m

Kakve veze ima sto je sad AMD dizajner ili vlasnik, ili isporučitelj? Jel to znaci da oni ne trebaju TSMC-u platiti za čip? Ili za prijevoz?  16FF nije jeftin proces, niti je bio 28nm za 350mm2 čip. AMD je dobio dio novaca za razvoj od Sony-a, no AMD je uložio većinu novaca koju planira vratiti kroz prodaju.

 

Ja jako dobro znam sto je prilagođeni hardware, ti nemaš pojma očito jer neznaš koliko je proizvodnja čipa zapravo skupa. 20 dolara marže je za AMD sasvim ok i to je profit od 25% jel, jer ako AMD ulozi 80 dolara, proda za 100 i dobije dvadeset, onda su zaradili 25% vise nego kaj su uložili. Vise od 20 dolara po čipu ne mogu dobit, odnosno pitanje je kolika je cijena za Pro i Slim konzole, ali marža im svejedno neće bit veća od 25% sto je jako dobro za njih. Ne znam kaj si ti zamišljaš koliko se zarađuje na čipovima, ali vidim da imaš sasvim krivu sliku. 20 dolara zarade nije nikakav grah i želje, nego vrhunski posao s obzirom na broj prodanih komada.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 15:25 (JozoBozo121).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 m
rambox kaže...
Statsman kaže...

rambox kaže...

 A bogami i AMD fino zaradi, preciznije 100dolara po svakom prodanom komadu PS4 konzoletine.

 je da kako da ne, mozda toliko prihoda, po konzoli zarade kakvih 20-ak $

Je malo morgen 20dolara, ti si očito zaboravil da je AMD dizajner ili vlasnik=isporučitelj prilagođenog PS4 APU procesora.Gdje si ti bio do sad u pečini, pa Sony na prodaji PS4(PS3 ista priča)zaradi sitniš, ali zato se ogromna lova vrti na prodanim igricama.

 

AMD ne radi za grah i zelje, ti očito nemaš poima kaj znači "prilagođeni hardver ciljano dizajniran po želji naručitelja."

 ok si lik, al je s tobom nemoguce komunicirat.

ljudi o jednom a ti o necem sasvim trecem nepovezanom, ko na temi sa panasonic ips tv-ima..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 m

Naravno, kada od 10 novih igara obično ih 8 bude smeće (i to vrlo skupo!). Jer danas svi misle da mogu praviti igre i zarađivati. A ne shvaćaju, da je tržište prezasićeno, da je smeća previše i da su igre sve više šablonizirane, da liče jedna na drugu i da nekih revolucionarnih pomaka nema. A uz sve to, kad čovjek vidi kako u novom, moćnom Battlefieldu suborac i neprijatelj stoje jedan naspram drugog s puškama i nemilice pucaju jedan po drugom, čak i bombe pršte oko njih, ali oni ne ginu... Ili kad zapneš između kamenja i moraš restartat cijelu misiju zbog tog buga... Pa se pitaš je li normalno da jedna takva igra, sa smiješnim multiplayerom i prekratkom solo kampanjom košta 500 kuna, jesi li normalan kad za tako nešto nekome daješ stotine i stotine kuna?

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4 je do sada prodan u više od 50 m
rambox kaže...
Ajar kaže...

tako ti je, mala moja,

kad složi japanac.

 

 A bogami i AMD fino zaradi, preciznije 100dolara po svakom prodanom komadu PS4 konzoletine.

 Može izvor te informacije? Nevjerojatno je da amd dobije gotovo trećinu vrijednosti konzole. Nvidia je upravo iz tih razloga odustala jer je sony tražio cijenu koja je apsolutno bila njima neprihvatljiva. Tako da iskreno sumnjam da sony plaća 100 dollara samo amd po konzoli. Bio bi to jako loš posao po sony.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice