PlayStation 4 dobiva podršku za eksterne diskove

poruka: 6
|
čitano: 1.119
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 4 dobiva podršku za eksterne diskove".
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 dobiva podršku za eksterne diskove

Čuj dobiva, jel onda i biva ubiven LoL

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 dobiva podršku za eksterne diskove

Planirao samo proširiti prostor na svom PS4 pošto imam podosta igara kako na disku tako i digitalno. Planirao sam uzeti 2TB SSHD disk za oko 950kn. SSHD čita igre brzinom skoro jednakom kao SSD ali samo ako se igra jedno te ista igra tj. kad je prebaci na svoj mali SSD dio od nekih 8gb. Međutim dosjetio sam se da bi bolja opcija bila čisti nutarnji SSD + eksterni HDD. Nutarnji SSD od nekih 240gb na kojeg stane nekih 4-5 igara koje se trenutno igraju + eksterni HDD na kojem su igre u pričuvi. Prebacivanje sa SSD na HDD je puno brže nego download ili install sa diska. Cjenovno je tu negdje možda malo skuplja druga verzija ali sigurno bolji ugođaj. Što vi mislite o tome?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 dobiva podršku za eksterne disko

Nećeš to osjetiti. Prema testiranjima mislim da SSD nije bio ni 30% brzi u učitavanju igara od HDD-a. Uzmi HDD od 2TB i mirna Bosna. mislim, ne znam zašto bi potrošio duplo vise novaca na 5 ili 10 sekundi kraće učitavanje, nije isplativo nikako.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 7:08 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4 dobiva podršku za eksterne disko
JozoBozo121 kaže...

Nećeš to osjetiti. Prema testiranjima mislim da SSD nije bio ni 30% brzi u učitavanju igara od HDD-a. Uzmi HDD od 2TB i mirna Bosna. mislim, ne znam zašto bi potrošio duplo vise novaca na 5 ili 10 sekundi kraće učitavanje, nije isplativo nikako.

 testiranjima gdje?

 

ja sam doslovno  Battlefield 4 na pcu ssd i hdd razlika ne da je duplo brze ucitavanje nego 3 x brze ucitavanje

evo i video koji to dokazuje. Na ps4 ne znam ali trebalo bi biti isto.

 

a evo i testa za ps4

 

 

to je dosta vise od tih 30% koje spominjes

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 8:44 (toxic).
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 dobiva podršku za eksterne diskove

Istina je da SSD na PS4 nije toliko brz kao na PC-u ali po testovima u većini igara postiže 33% pa čak i do 100% brže rezultate. Ušteda od 30-45s na svakom loading screenu igre za koju je potrebno 50-60 sati da se završi meni je bitna. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 dobiva podršku za eksterne disko

Gledaj, ako imaš novce i hoćeš takav upgrade onda nemaš dileme, uzmi SSD i HDD. Meni pa taman da load time padne s 60 na 30 sekundi nije vrijedno jer je jedna minuta doslovno manje nego tisućiti dio dana. Ali ako ti to hoćeš pa onda uzmi.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 11:09 (JozoBozo121).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice