PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

poruka: 31
|
čitano: 4.949
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji".
9 godina
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

A što onda sa starijim konzolama, njih treba baciti?

Tek su prošle 2 godine, a već zamjena!

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
pqweasdyxc kaže...

A što onda sa starijim konzolama, njih treba baciti?

Tek su prošle 2 godine, a već zamjena!

 

 

 Gotovo je. Bacaj. Možeš i meni ispred vrata ostavit, pa ću ja bacit.

PSN - DeniZg80
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
pqweasdyxc kaže...

A što onda sa starijim konzolama, njih treba baciti?

Tek su prošle 2 godine, a već zamjena!

 

 

 

Ko još kupuje konzole? Jedino Ameri koji s lijeve od TVa imaju PS, a s desne XB. Kupiš PC, daš možda kao za tri PSa al si zato miran narednih 10-15 godina, osim ako ti nije bit igrati već igrati na ultra.

14 godina
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

i 1080p im je problem nagurati na 60fps-a kako ce tek na 4k rezoluciji ? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2016 14:34 (loky4i4).
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

Bude bude...

 

Smesne konzolice...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
8 4 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

Ne bi me čudilo da to bude PS4 sa integriranim dodatkom za VR, a da će kupovina VR dodatka za "stare" konzole uz VR omogućiti i 4K gaming.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Kant kaže...

Bude bude...

 

Smesne konzolice...

 Smješno je 'igranje' na PC-u, it's 2016 mate, geat real.

16 godina
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Branimir82 kaže...
Kant kaže...

Bude bude...

 

Smesne konzolice...

 Smješno je 'igranje' na PC-u, it's 2016 mate, geat real.

 

  

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
15 godina
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

Ovo ima smisla jer, ko bi kupio morphius za ps4 vanila? 400 dolara za igranje posebnih igara, jako posebne iz generacije 2012...Ljudi blebecu o skupim vr setovima od 600 eura, a realno za vr upgrade ti treba 3000 eura.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2016 15:09 (zlosobno).
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Mozda bude ovo rijeseno ko external gpu za laptope
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Hrvoje.RH kaže...
Mozda bude ovo rijeseno ko external gpu za laptope

 Vrlo vjerojatno, s druge strane ljudi će radije kupiti jedan zaseban uređaj nego dvije odvojene kutije spojene kablovima. Moguće da će izlaziti u obje verzije.

16 godina
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

Ako i jeste ovo istina,u sto cisto sumnjam, poboljsanu verziju ce kupovati svi koji zele igrati u 4K,a svi ostali ce igrati u 1080p.Ja osobno ne bih mjenjao "stari" PS4 posto i koristim za 1080p i nemam namjeru kupovati nikakav 4k televizor niti monitor. Ne vidim tu nikakav problem.Ali ako vec ovako stvari stoje,onda konzole vise ni nemaju smisla. 

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Dex.pwn kaže...
pqweasdyxc kaže...

A što onda sa starijim konzolama, njih treba baciti?

Tek su prošle 2 godine, a već zamjena!

 

 

 

Ko još kupuje konzole? Jedino Ameri koji s lijeve od TVa imaju PS, a s desne XB. Kupiš PC, daš možda kao za tri PSa al si zato miran narednih 10-15 godina, osim ako ti nije bit igrati već igrati na ultra.

 Ala si ga pretjerao... kojih 10-15 godina?

 

Realativni maksimum života high end PC-a je nekih 5-6 godina uvrh glave, nakon toga  postaje zastario i slabašan za nadolazeći hardver i igre.

 

Pogledaj untarag 10-15 godina neki high end i usporedi ga sa današnjim potrebama.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Dex.pwn kaže...
pqweasdyxc kaže...

A što onda sa starijim konzolama, njih treba baciti?

Tek su prošle 2 godine, a već zamjena!

 

 

 

Ko još kupuje konzole? Jedino Ameri koji s lijeve od TVa imaju PS, a s desne XB. Kupiš PC, daš možda kao za tri PSa al si zato miran narednih 10-15 godina, osim ako ti nije bit igrati već igrati na ultra.

 

Uspoređuješ doba kad je rijetko tko imao računalo...

11 godina
neaktivan
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

Koja laprdanja o 'glupim' konzolama i superioronom PC-u.

 

Imam oboje, PS4 i solidan PC.Ne pada mi na pamet više upaliti i jednu kompetetivnu igru na PC (hrpetina cheatera koje nitko ali baš nitko ne nadzire).

Jednako velik problem je i to što na PC sidneš igrat nešto i provedeš jedno 1/3 vremena na krpanje igre i plave ekrane, gubitak vremena, sjeo sam igrat i ne želim provest niti 10sec na bugove.

 

Na PS4 sidneš i igraš, kad se naigraš ugasiš konzolu.

Moj PC  
4 28 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Dex.pwn kaže...

 

Uspoređuješ doba kad je rijetko tko imao računalo...

 

Prije 10 godina nije baš da je rijetko tko imao računalo, prije 20 možda. Cca 2005. sam imao Athlon 64 3000+, 1 GB ram i Geforce 6600, što je bilo čisto solidno računalo za to vrijeme. Danas na tome jedva office da bi mogao vrtiti, a kamoli da bi bio miran... Zapravo bi, po ostvarenim FPS-ovima bi bilo vrlo mirno .

Kako stvari idu sa promoviranjem VR-a vrlo vjerojatno da će za 10 godina današnje solidno računalo biti preslabo i za VR tetris.

12 godina
odjavljen
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

Taj VR je za mene glupost, mislim da bi prvo trebali poraditi na kvaliteti prikaza(da nam ne bude muka nakon gejma). A i pre skupo je...

Mrzim konzole jer one guše grafiku na PC-u(pročitaj i pogledaj moju želju)

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

Opet rasprava se svela na to što lje bolje PC ili konzola. Daj deca odite si kupiti lutku na napuhavanje i povalite nešto radije. 

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Gajotres kaže...

Opet rasprava se svela na to što lje bolje PC ili konzola. Daj deca odite si kupiti lutku na napuhavanje i povalite nešto radije. 

 Pa kako neće kada najava nadogradnji konzole podsjeća nadogradnji PC-a?

Prethodno se čekalo 4-5 godina za smjenu generacija, a sada su počele i nadogradnje što se i predviđalo, tako da je neminovno uspoređivanje.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Tesko da je ovo istina. Najbolja stvar kod konzola je to sto ih ne treba upgradeati, kao sto treba upgradeati proslogodisnji pc.
Potpis!
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

pa ne morate apgrejdovati, jel vas neko tjera?

pa ovo je samo playstation sa podrskom za 4k, vidim mnogi komentarišu u smislu da će sony prestati podržavati ps4.

ako hoćete igrati u 4k i s VR-om, onda uzmete ovaj novi playstation, ako nećete, onda ostanete na ovom trenutnom.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
5 1 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

Konzole bi se trebale obnavljati svake dvije godine. Recimo PS4 bi trebao u svome vijeku trajanja imati najmanje 3-4 hw revizije, svaka mocnija od predhodne ali 100% kompatibilne u nazad.

 

Prilikom pokretanja igre, ona bi sama bila u stanju odrediti postavkes obzirom na reviziju, ako je nepoznata revizija idu max setinzi a ako je poznata, zna se tocno koji.

Znaci ne bi trebalo biti problema nikakve prirode osim za proizvodjace koji bi morali pakirati visestruke texture i modele za posebne revizije ali to je za zadovoljstvo kupca, koji je uvijek u pravu ahahaha :D

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
boxer kaže...
Gajotres kaže...

Opet rasprava se svela na to što lje bolje PC ili konzola. Daj deca odite si kupiti lutku na napuhavanje i povalite nešto radije. 

 Pa kako neće kada najava nadogradnji konzole podsjeća nadogradnji PC-a?

Prethodno se čekalo 4-5 godina za smjenu generacija, a sada su počele i nadogradnje što se i predviđalo, tako da je neminovno uspoređivanje.

 S obzirom od koga je došla vijest i kolika količina ljudi ima 4k televizore mogu ti reći da za ovo nema šanse. Jedino možda da rade neki prototip ili rade na PS5. 

 

Edit: Ta konzola bi došla jedno 1000€ - 1500€ kako će se onda hvaliti s 534 milijarde prodanih konzola 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2016 23:40 (Gajotres).
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

Niti najjace graficke danas ne mogu samostalno pogoniti igre u 4K bez drasticnog smanjivanja detalja. Sanjate ako mislite da ce jedna konzola to moci. U najboljem slucaju neki upscaleani 1440p na medium (PC ekvivalent) postavkama.

 

Uostalom, ako i rade bilo kakvo hardversko osvjezavanje s poboljsanim performansama to znaci drasticno povecanje posla za developere koji ce morati razvijati i optimizirati igre za dvije, cetiri ili cak sest razlicitih konzola. Da ne spominjemo bijes postojecih korisnika.

 

Ne drze mi vodu te glasine.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

Uhhh, baš me zanima kako se sa osjećaju zanamareni adolescenti koji su kupili ps4 i sad vide da je i njihov zivot izgubio smisao kao od xboxaša nakon najave da quantum break stize na pc i forza također.

Battlelog: Glavas_ZG
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2016 2:00 (Glavas_ZG).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Zasto izdavati svakih 5 godina kad ima onih koji bi uzeli svako 2 godine.

Zasto bi oni jadni mali amerikanac ceka 5 godina?
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
PS4k
“Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.” Sri Chinmoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Touche kaže...

Niti najjace graficke danas ne mogu samostalno pogoniti igre u 4K bez drasticnog smanjivanja detalja. Sanjate ako mislite da ce jedna konzola to moci. U najboljem slucaju neki upscaleani 1440p na medium (PC ekvivalent) postavkama.

 

Uostalom, ako i rade bilo kakvo hardversko osvjezavanje s poboljsanim performansama to znaci drasticno povecanje posla za developere koji ce morati razvijati i optimizirati igre za dvije, cetiri ili cak sest razlicitih konzola. Da ne spominjemo bijes postojecih korisnika.

 

Ne drze mi vodu te glasine.

 To smo vec vidali (nabrijavanje specifikacija)...... dodaci  za Sega Saturn, za SNES, DSi, NEW 3DS, novi PSP modeli

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
11 godina
offline
PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji

play station izlazi svakih 6 godina novi tj 7 godina (sa ps3 na ps4)   tako da bas nevjerujem u ovo

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation „4,5“ za igranje u 4K rezoluciji
Najbolje je da se igra na starom dobrom gameboyu (s crno-bijelim ekranom) i nemas onda brige ni s PCom, VRom ni playkom. 😇😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice