PlayStation Remote Play stiže na PC i Mac

poruka: 6
|
čitano: 1.525
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation Remote Play stiže na PC i Mac".
15 godina
offline
PlayStation Remote Play stiže na PC i Mac

zanimljivo, još da si skrešem latencije veze na recimo 1 ili 2 ms, to bi onda bilo to.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation Remote Play stiže na PC i Mac

Da, postoji neslužbena aplikacija, košta $10 i za sada je puštena u ograničenom broju jer developer želi ispeglati stvari.

 

http://tmacdev.com/

 

Pitanje je kako će završiti pošto sada i sony ima svog konkurenta u utrci. Ovaj program ima jednu prednostu koju sumnjam da će imati službena aplikacija, podržava miša i tipkovnicu. Znači FPS-ove koje na PS4 treba sa gamepadom putem ove aplikacije se može igrati miš/tipkovnica aplikacijom

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation Remote Play stiže na PC i Mac

Da li to znači da možeš koristiti tastaturu i miša na kompu za igranje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation Remote Play stiže na PC i Mac

Bolje pitanje da li ćemo moći igrati PS4 igre, a da ne trebamo kupiti PS4 konzolu?

 

Rentanje nečije tuđe :)

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation Remote Play stiže na PC i Mac
DarK.xy kaže...

Bolje pitanje da li ćemo moći igrati PS4 igre, a da ne trebamo kupiti PS4 konzolu?

 

Rentanje nečije tuđe :)

 

 koliko znam sony je kupio gaikai. znači imaju servere koji vrte igre, a ti doma dobivaš samo stream. boljka je sto ti treba samo računalo koje može vrtit 1080p video, a loše to što moraš imat vezu na net s jako niskim latencijama, ili moraš biti u gradu di drže streaming servere barem (državu dalje uvrh glave).

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation Remote Play stiže na PC i Mac
ja bi to igrao na laptopu u 720p kada mi je zauzeta televizija onda to moze polsuziti
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice