Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ novi

poruka: 18
|
čitano: 3.055
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ novi ".
8 godina
neaktivan
offline
Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ novi
  • evo gledam malo review mobitela.. savrsen u svakom pogledu, S6 edge plus jednostavno meni najljepsi mobitel ikad zajedno sa s6 edge, ali veci ekran daje jos veci premium osjecaj. Jedino sto mi nikad nece biti jasno, zasto pobogu mob sa takvim procesorom i toliko rama i dalje steka? Gledam review i liku jedno 5-6 puta lagga na najjace. Pa dal moramo cekat 2025 da dobijemo njihov mob koji nema hrpe nepotrebnog smeca koje ionako nitko ne koristi. Mrvicu su smanjili bloatwarea ali nevjerojatno je da mob i dalje steka. Samsung samo da taj dio rijesi, Apple mu se nikad ne bi mogao priblizit! Ne mogu vjerovati da jedna svjetska kompanija poput Samsunga nije sposobna napraviti dobar OS. Apple ima prosjecne uredjaje, ali ono sto ih stavlja na vrh i sto kupci prepoznaju j enjihov sustav koji ne steka, koji i danas u 2015. godini sa 1gb rama ne steka! Nikad mi ti ljudi nece bit jasni, napravis odlican proizvod i natrpas ga sa svim i svacim. Jednostavno neshvatljivo!

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ novi

Lagwizz će uvijek ostati lagwizz.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Heh imam osjecaj da bi ga Huawei Nexus pojeo zivog, samo da nije u imenu Huawei
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
14 godina
neaktivan
offline
Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ novi

I koje će sad biti razlika između ovoga i Note 5? U tome što Note 5 neće imati zakrivljen ekran, a imati će S-pen... to je sve?

 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Canis kaže...

I koje će sad biti razlika između ovoga i Note 5? U tome što Note 5 neće imati zakrivljen ekran, a imati će S-pen... to je sve?

 Softver....Note 5 ima 4GB rama također i više je business-minded.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
12 godina
odjavljen
offline
Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ novi

A ta mašina nema slot za SD i nema S-Pen? Bez S-Pena Note nije Note...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Mitch kaže...
Canis kaže...

I koje će sad biti razlika između ovoga i Note 5? U tome što Note 5 neće imati zakrivljen ekran, a imati će S-pen... to je sve?

 Softver....Note 5 ima 4GB rama također i više je business-minded.

U jednu ruku istina kolega Mitch@, ali opet te pitam, zar nije svaki Note, trebao, morao, bio, je, business minded?!?! 

Odnosno, zar mu nije svakom, pa i onom vrlo prvom to bila osnovna namjena, biznis profilacija?!?!

ATJ Lučko
15 godina
online
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n

Pa nisam nigdje rekao da je to novo. Kazem u usporedbi sa Edge+

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
16 godina
moderator
offline
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Canis kaže...

I koje će sad biti razlika između ovoga i Note 5? U tome što Note 5 neće imati zakrivljen ekran, a imati će S-pen... to je sve?

 To je puno više nego razlika između S6 i S6 edge!

 

btw - kažu oni koji su bili na prezentaciji da u živo djeluje da Note ima veći ekran, iako nema - ali kod edge+ zakrivljenost "guta" dio dijagonale...

...
15 godina
offline
Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ novi

Stvarno mi nije jasno da ljudi puše taj Edge. Sorry, al meni je to koma, plus što u rukama imaš feeling da ga držiš naopačke :-D

Samo se vi edgeirajte, meni je i Note4 s flat ekranom dobar ;-)

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Ja ga uzeo prije par dana i moram priznat pocemo me zivcirat....nije da ga slucajno dotaknem, nego mi nekad neke aplikacije uzasno retardirano razvuce po tim rubovima, a i kuzi se distorzija (barem na mom modelu)


Inace telefon je fantazija (pogotovo kamera), ali baterija i taj rub me zbilja smetaju
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
16 godina
moderator
offline
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Dex.pwn kaže...

A ta mašina nema slot za SD i nema S-Pen? Bez S-Pena Note nije Note...

 Pitaš za edge+? Ne, nema S-Pen (za utjehu edge+ je zato lakši 18 grama od Note)...

 

SD? Naravno da nema edge+, ali nema je više ni Note 5, kao niti promjenjivu bateriju... Sve su to relikti prošlosti...

...
13 godina
offline
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Mitch kaže...

Pa nisam nigdje rekao da je to novo. Kazem u usporedbi sa Edge+

U redu, ali da ovog trenutka ostaneš bez ijednog mobilnog gadgeta, i vidi čuda, pred tebe padne sa neba lik u svakoj ruci jedan primjerak original zapakiran u kutiji, i pita te;"izaberi jednog, poklanjam ti ga"!!!! 

 

Kojeg bi ti izabrao, GS6E+, ili Note 5???? 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Miro kaže...
Dex.pwn kaže...

A ta mašina nema slot za SD i nema S-Pen? Bez S-Pena Note nije Note...

 Pitaš za edge+? Ne, nema S-Pen (za utjehu edge+ je zato lakši 18 grama od Note)...

 

SD? Naravno da nema edge+, ali nema je više ni Note 5, kao niti promjenjivu bateriju... Sve su to relikti prošlosti...

Kako ovo boldano bizarno zvuči, i u krajnosti izgleda!!!! 

 

Kao da samo SD memorijske kartice i promjenjive baterije imali prije, a najmanje dvjesto godina!!!!

ATJ Lučko
16 godina
moderator
offline
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Mitch kaže...
Ja ga uzeo prije par dana i moram priznat pocemo me zivcirat....nije da ga slucajno dotaknem, nego mi nekad neke aplikacije uzasno retardirano razvuce po tim rubovima, a i kuzi se distorzija (barem na mom modelu)


Inace telefon je fantazija (pogotovo kamera), ali baterija i taj rub me zbilja smetaju

 Slažem se s tobom da je pipavo to držanje uskog ruba, daleko je lakša manipulacija s običnim S6.

 

Ali rješenje je u coveru - svaki od covera bitno popravlja iskustvi korištenja, ali posebno je dobar ovaj tip covera (na slici). To je najbolje rješenje za bezbrižno korištenje edge verzije

...
15 godina
online
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Miro kaže...
Mitch kaže...
Ja ga uzeo prije par dana i moram priznat pocemo me zivcirat....nije da ga slucajno dotaknem, nego mi nekad neke aplikacije uzasno retardirano razvuce po tim rubovima, a i kuzi se distorzija (barem na mom modelu)


Inace telefon je fantazija (pogotovo kamera), ali baterija i taj rub me zbilja smetaju

 Slažem se s tobom da je pipavo to držanje uskog ruba, daleko je lakša manipulacija s običnim S6.

 

Ali rješenje je u coveru - svaki od covera bitno popravlja iskustvi korištenja, ali posebno je dobar ovaj tip covera (na slici). To je najbolje rješenje za bezbrižno korištenje edge verzije

 Haha ma imam ga ja i apsolutno fenomenalno radi ova "slucajna detekcija", ali distorzija (ta kratka crta nagiba uz bok) dosta unisti koristenje nekih aplikacija (pogotovo onih koje se razvuku sastrane pa ne vidis do kraja poruke i sl.)

 

Sigurno ce se to popraviti, ali zasad i dalje preferiram telefon koji je pored ravnog ekrana, metalan! :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
12 godina
odjavljen
offline
Re: Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ n
Miro kaže...
Dex.pwn kaže...

A ta mašina nema slot za SD i nema S-Pen? Bez S-Pena Note nije Note...

 Pitaš za edge+? Ne, nema S-Pen (za utjehu edge+ je zato lakši 18 grama od Note)...

 

SD? Naravno da nema edge+, ali nema je više ni Note 5, kao niti promjenjivu bateriju... Sve su to relikti prošlosti...

 

Zbog toga ne volim taj način... Aj što nema bateriju(koja kad krepe platiš ko nov mobitel) al da nema SD, to ne može proći... Ja bi se iskreno pobunio da sam proizvođač kartica, DLSRovi popravljaju stvar al opet i mobiteli su dobar dio prodaje SDova

 

Uz to m alo mi ovo vuče na Jabučarija style, + i odma fablet... Sad ih stvarno kopiraju

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2015 1:38 (Dex.pwn).
14 godina
offline
Plus istisnuo Note - Samsung Galaxy S6 edge+ novi

Note 5 dolazi tek sljedeće godine u EU.

A po meni najgore od svega je smanjenje kapaciteta baterije s 3220 na 3000 mAh. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice