Po prvi puta snimljen iPhone 8

poruka: 15
|
čitano: 2.786
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Po prvi puta snimljen iPhone 8".
8 godina
odjavljen
offline
Po prvi puta snimljen iPhone 8

Iphone polako hvata korak sa konkurencijom ;)

 
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Po prvi puta snimljen iPhone 8

isukrste! prvi put?! moram brzo baciti sol preko lijevog ramena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Po prvi puta snimljen iPhone 8

kao iscurile prve slike,ma daj sve je to marketing

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Po prvi puta snimljen iPhone 8
Ruzan...ko da smo se vratili u 3G doba
 
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Po prvi puta snimljen iPhone 8
Mitch kaže...
Ruzan...ko da smo se vratili u 3G doba

Zašto baš 3G?! 

Vjerojatno zbog dizajna, ali uzgred budi rečeno, masu puta sam se opekao kada sam komentirao nešto viđeno na slikama, što je bilo nemjerljivo bolje/ljepše u živo kada ga imaš u rukama! 

Nemam razloga sumnjati u točnost navoda koji su objavljeni, ali već nekoliko mjeseci kruže priče o nekoliko, oko pet vrsti točnije, dizajna kako bi trebao izgledati novi iPhone 8, makar ja skromno subjektivno sumnjam da će to biti Punokrvna 8-ica, prije neki 7S/7S Plus! 

 

A sam dizajn, pa ovako odokativno i ne izgleda  loše, ipak treba "stvar" vidjeti uživo, na danjem svjetlu pa se onda razbacivati stavovima i razmišljanjima o svojim viđenjima. 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Po prvi puta snimljen iPhone 8

Nema šanse da je ovo prava stvar, vjerojatnost da Apple izbaci ovako debel uređaj je ravna nuli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Po prvi puta snimljen iPhone 8

Kada se kaze bezicno punjenje, ja racunam na PRAVO bezicno punjenje, utikac u zid, udem u kucu i ako je u dometu ukljucim punjenje i puni se, ovako je isti qurac spojio ga ja na kabel ili stavio na neko cudo..

www.aocsource.com
Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Po prvi puta snimljen iPhone 8

Iako je velika razlika slika i telefon uživo, ako bude imao takvu kameru koja je horizontalna i toliko strši neću ga kupiti. To mi se nimalo ne sviđa

8 godina
odjavljen
offline
Re: Po prvi puta snimljen iPhone 8
Kresimir4 kaže...

Kada se kaze bezicno punjenje, ja racunam na PRAVO bezicno punjenje, utikac u zid, udem u kucu i ako je u dometu ukljucim punjenje i puni se, ovako je isti qurac spojio ga ja na kabel ili stavio na neko cudo..

 Postoji li komercijalno primjenjiva tehnologija za to?

A da je isto nije. Recimo ja sam imao bezicno punjenje u naslonu za ruke u autu (pod imao mislim sam sam ga stavio) i kad udjes u auto samo ubacis mob u naslon i puni se bez petljanja sa kablovima. Isto tako u knc na poslu. Nije isto imati kabel i neimati bez obzira sta ko pricao.... Uostalom to je opcija koju mozes a ne moras koristiti a opcije su uvvijek dobra stvar. ILi nisu? ;)

16 godina
neaktivan
offline
Po prvi puta snimljen iPhone 8

Nije to 'dummy'. Dummy će biti kad izađe

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
5 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Po prvi puta snimljen iPhone 8
ParaNO1d kaže...

Iako je velika razlika slika i telefon uživo, ako bude imao takvu kameru koja je horizontalna i toliko strši neću ga kupiti. To mi se nimalo ne sviđa

 dakle, samo što kamera strši, nećeš uzeti telefon, wow.

koliko je to samo dealbreaker za pojedince

 

 

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
15 godina
online
Re: Po prvi puta snimljen iPhone 8
ATJLučko kaže...
Mitch kaže...
Ruzan...ko da smo se vratili u 3G doba

Zašto baš 3G?! 

Vjerojatno zbog dizajna, ali uzgred budi rečeno, masu puta sam se opekao kada sam komentirao nešto viđeno na slikama, što je bilo nemjerljivo bolje/ljepše u živo kada ga imaš u rukama! 

Nemam razloga sumnjati u točnost navoda koji su objavljeni, ali već nekoliko mjeseci kruže priče o nekoliko, oko pet vrsti točnije, dizajna kako bi trebao izgledati novi iPhone 8, makar ja skromno subjektivno sumnjam da će to biti Punokrvna 8-ica, prije neki 7S/7S Plus! 

 

A sam dizajn, pa ovako odokativno i ne izgleda  loše, ipak treba "stvar" vidjeti uživo, na danjem svjetlu pa se onda razbacivati stavovima i razmišljanjima o svojim viđenjima. 

 Iskreno meni je sve nakon 5S/SE pad u dizajnu.

 

Osim novih Macbooka.

16 godina
offline
Re: Po prvi puta snimljen iPhone 8
Indestructible kaže...
ParaNO1d kaže...

Iako je velika razlika slika i telefon uživo, ako bude imao takvu kameru koja je horizontalna i toliko strši neću ga kupiti. To mi se nimalo ne sviđa

 dakle, samo što kamera strši, nećeš uzeti telefon, wow.

koliko je to samo dealbreaker za pojedince

 

 

 

 

Ne samo što strši nego mi je to jako ružno kad je kamera u takvom položaju. Iako od 4-ke koristim iPhone ovo mi se nimalo ne sviđa...

15 godina
online
Re: Po prvi puta snimljen iPhone 8
Kresimir4 kaže...

Kada se kaze bezicno punjenje, ja racunam na PRAVO bezicno punjenje, utikac u zid, udem u kucu i ako je u dometu ukljucim punjenje i puni se, ovako je isti qurac spojio ga ja na kabel ili stavio na neko cudo..

 Polako. Znaš da kada je bilo što novo na tržištu, Apple i Intel to razvuku na 10 godina uzimanja love potrošačima:)

 

 

MR punjenje je tu, samo što ga nitko ne želi ugraditi zbog nedokazanih (još) posljedica zračenja.

14 godina
neaktivan
offline
Po prvi puta snimljen iPhone 8

Ako je to osmica samsung se nema čega bojati.

Ružan mobitel do boli ali ne vjerujem da je to osmica....

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice