Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica

poruka: 18
|
čitano: 5.813
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica".
16 godina
offline
Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica

Super. Sad je samo dvojba kupiti ili ne? :) Imal ovdje onih koji koriste isti da podijele svoja misljenja?

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica

Koje su ovo gluposti, da boli glava. Pa ovi su gori od "jabučice".

Šta sada moraš imati sačekušu pred kompom, da bi mogao rezervirati mobitel.

Haloooooooo.

Šta ću ih molit da mi pošalju komad tehnike, ali ga samo mogu naručiti u određeno vrijeme, a do sada sam trebao imati pozivnicu {#} OMG. Svašta. Ovi su prvaci u marketingu.

Pa da je zadnji mob na svijetu ne bi ga uzeo. Rade od kupaca kretene koji ili čekaju u redovima pred trgovinom (jabučica) ili čekaju pred monitorom svoje određeno vrijeme kada mogu pokušati naručiti mob, ali zasigurno neće uspijeti, a ako ti nekim čudom uspije onda pitaj Boga kada će ti doći {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 21:24 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
20 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica

Ma tko tu koga, ovaj mob se vec tjednima moze kupiti bez ikakvih pozivnica na Pandawill-u

 

http://www.pandawill.com/oneplus-one-smartphone-4g-lte-3gb-16gb-snapdragon-801-25ghz-55-inch-gorilla-glass-fhd-p90007.html

 
8 0 hvala 3
16 godina
offline
Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica

Za nevirovat {#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica

i ja onda kupim moto g za 1300 kn i vidi cuda radi isto ko i ovaj sa pozivnicom koje da prostite PIZ***ije i oni rade samo da se proda... Ubojica flagshipova itd itd a na kraju htc sony jabuka i drugi proizvođači i dalje im sve po starom ide... Prazna demagogija...

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica

Flagship killer je xiaomi mi3. Za te pare fantastičan mob. Umi x4 je sljedeći potencijalni...

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Počinje prodaja OnePlus One telefona bez poziv
Horatio_Hornblower kaže...

i ja onda kupim moto g za 1300 kn i vidi cuda radi isto ko i ovaj sa pozivnicom koje da prostite PIZ***ije i oni rade samo da se proda... Ubojica flagshipova itd itd a na kraju htc sony jabuka i drugi proizvođači i dalje im sve po starom ide... Prazna demagogija...

 

Pa, s obzirom na specifikacije i cijenu, OnePlus One i jest flagship killer. 

Ali glupi im je taj sistem s pozivnicama, skroooz. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
14 godina
offline
Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica

never settle slogan je najpatetičniji slogan ikad.

Potpis!
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Počinje prodaja OnePlus One telefona bez poziv
Ne zaboravite na dvije stvari, garancija (servis) i upgrade softwarea. Sumnjam da ovi to imaju rijeseno kak spada.
14 godina
offline
Re: Počinje prodaja OnePlus One telefona bez poziv
Drazen kaže...
Ne zaboravite na dvije stvari, garancija (servis) i upgrade softwarea. Sumnjam da ovi to imaju rijeseno kak spada.

Iphone je najbolji {#}

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
14 godina
offline
Re: Počinje prodaja OnePlus One telefona bez poziv
Drazen kaže...
Ne zaboravite na dvije stvari, garancija (servis) i upgrade softwarea. Sumnjam da ovi to imaju rijeseno kak spada.

 

pa to će se riješiti jednostavno. kad ti se pokvari mob prijaviti ćeš se na nagradnu igru u kojoj će se dijeliti pozivnice. onda kad se podijeli prvih 10 pozivnica za servis u prvom krugu i kad se poprave ti mobiteli, sljedećih 1000 prijavljenih iz prvog kruga dobiti će pravo sudjelovanja u nagradnoj igri drugog kruga u kojoj će se ocjenjivati njihove gole slike a najboljih 10 dobiti će pravo na servis.

Potpis!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Počinje prodaja OnePlus One telefona bez poziv
Drazen kaže...
Ne zaboravite na dvije stvari, garancija (servis) i upgrade softwarea. Sumnjam da ovi to imaju rijeseno kak spada.

 

Za garanciju/servis se slazem. U potpunosti. No znas onu, koliko para toliko muzike?

Sto se tice upgrejda, tu grijesis na veliko. Cynogenmod je u pitanju. Izguglaj malo.

 

Inace, imam ovaj mobitel. I odlican je. Osim meni osobno malo losijih volume tipaka, nemam ni jednu drugu zamjerku. Osim mozda cijene, prejeftin je pa valjda nisam dovoljno cool sto sam ga kupio :(

14 godina
offline
Re: Počinje prodaja OnePlus One telefona bez poziv
Hann kaže...

Inace, imam ovaj mobitel. I odlican je. Osim meni osobno malo losijih volume tipaka, nemam ni jednu drugu zamjerku. Osim mozda cijene, prejeftin je pa valjda nisam dovoljno cool sto sam ga kupio :(

Zapravo nikog nije briga koliko si platio mobitel i koji uopće mobitel imaš.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Počinje prodaja OnePlus One telefona bez poziv
sirka666 kaže...
Hann kaže...

Inace, imam ovaj mobitel. I odlican je. Osim meni osobno malo losijih volume tipaka, nemam ni jednu drugu zamjerku. Osim mozda cijene, prejeftin je pa valjda nisam dovoljno cool sto sam ga kupio :(

Zapravo nikog nije briga koliko si platio mobitel i koji uopće mobitel imaš.

Zapravo je jer su pitali iznad za mišljenje kupiti ili ne od nekoga tko zna više. Prestani trollat molim lijepo.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Počinje prodaja OnePlus One telefona bez poziv
sirka666 kaže...

Zapravo nikog nije briga koliko si platio mobitel i koji uopće mobitel imaš.

 

Citirao sam covjeka i odgovorio mu. No ocito tebe briga i zanima, cim citas i odgovaras.

U svakom slucaju, nezanimljiv si. U potpunosti.

16 godina
offline
Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica

ja sam ga narucio direktno od Kineza preko eglobalcentral.eu i imam ga vec skoro 2 mjeseca (od kraja 8. mjeseca). 

oduvijek ga se moglo naruciti bez ikakve pozivnice. sto se tice softa, vrtim gore nighly CM i radi bez greske. telefon je prva liga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Počinje prodaja OnePlus One telefona bez poziv
Drazen kaže...
Ne zaboravite na dvije stvari, garancija (servis) i upgrade softwarea. Sumnjam da ovi to imaju rijeseno kak spada.

 

Upgrade imaju i radi. Garancija mi jos nije trebala pa ne znam kako to ide s njima.

11 godina
neaktivan
offline
Počinje prodaja OnePlus One telefona bez pozivnica

Pa općenito meni je skoro najbitnija stavka kod kupnje bilo čega (od motorne pile do mobitela ) osvlašteni serviser... Mobitel može imat znak od samija jabuke husqvarne ovog onog ali ako prdne unutar servisne garancije ocu da mi se to otkloni.. Pogotovo je ovo bitno kod elektronike gdje jedan kondezator moze bit lose zalemljen i eto cila stvar je za bacit... Tako da okej 1+1 =3 ali zamisli da ti mobitel crkne u roku od mjesec dva koristenja (nemora ni crknut dovoljno je da zvucnik bude defektan) sto onda? Šalji mobitel u KINU čekaj 2 mjeseca bez mobitela i velika je vjerojatnost da ce doc opet jednak sto pak znaci iskesira si koju lovu za mobitel a i dalje koristis nokiju c1 01 ... Zato mobicity ili sto tako slicno okej sve van toga je gnjavaza i muka u slučaju kvara ili necega...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice