Podcasti na Deezeru

poruka: 7
|
čitano: 823
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Podcasti na Deezeru".
12 godina
offline
Podcasti na Deezeru

Kakva prekrasna aplikacija, ali nažalost bezobrazno skupa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Podcasti na Deezeru
Cordas kaže...

Kakva prekrasna aplikacija, ali nažalost bezobrazno skupa.

Ma kako je 7 eur skupa pretplata? Još ako si na t-comu, sreća u nesreći je da je pretplata 35kn, plus još sad daju razne popuste ak uzmeš neke druge usluge. Da ne govorim o tome da je zapravo web apliakcija besplatna a zapravo plaćaš za mogućnost korištenja mobilne aplikacije.

Ja sam dobio uz bug pretplatu na 2 mjeseca koju sam mislio otkazati nakon isteka. Već nakon 2 tjedna korištenja sam se predomislio.

12 godina
offline
Re: Podcasti na Deezeru
Chronosus kaže...
Cordas kaže...

Kakva prekrasna aplikacija, ali nažalost bezobrazno skupa.

Ma kako je 7 eur skupa pretplata? Još ako si na t-comu, sreća u nesreći je da je pretplata 35kn, plus još sad daju razne popuste ak uzmeš neke druge usluge. Da ne govorim o tome da je zapravo web apliakcija besplatna a zapravo plaćaš za mogućnost korištenja mobilne aplikacije.

Ja sam dobio uz bug pretplatu na 2 mjeseca koju sam mislio otkazati nakon isteka. Već nakon 2 tjedna korištenja sam se predomislio.

Sama pretplata na Deezer iznosi 7 Eura, što je preko 50 kn mjesečno. 

Po meni osobno puno preskupa usluga, obzirom da postoje jeftinije, ali i besplatne alternative.

13 godina
offline
Re: Podcasti na Deezeru
Cordas kaže...
Chronosus kaže...
Cordas kaže...

Kakva prekrasna aplikacija, ali nažalost bezobrazno skupa.

Ma kako je 7 eur skupa pretplata? Još ako si na t-comu, sreća u nesreći je da je pretplata 35kn, plus još sad daju razne popuste ak uzmeš neke druge usluge. Da ne govorim o tome da je zapravo web apliakcija besplatna a zapravo plaćaš za mogućnost korištenja mobilne aplikacije.

Ja sam dobio uz bug pretplatu na 2 mjeseca koju sam mislio otkazati nakon isteka. Već nakon 2 tjedna korištenja sam se predomislio.

Sama pretplata na Deezer iznosi 7 Eura, što je preko 50 kn mjesečno. 

Po meni osobno puno preskupa usluga, obzirom da postoje jeftinije, ali i besplatne alternative.

Koje su to alternative? Grooveshark? Koliko ja znam ništa što je legalno i dostupno kod nas.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Podcasti na Deezeru

Čekam GPMAA ili Spotify ništa drugo me ne zanima.

13 godina
offline
Re: Podcasti na Deezeru
Quiem kaže...

Čekam GPMAA ili Spotify ništa drugo me ne zanima.

 

Zbog čega? Pojma spotify? U usporedbama su generalno podjednaki, svaki sa svojim prednostima i manama.

http://www.rudebaguette.com/2013/12/02/im-a-premium-spotify-user-who-tried-out-deezer-for-a-month-heres-what-i-think/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Podcasti na Deezeru
Chronosus kaže...
Quiem kaže...

Čekam GPMAA ili Spotify ništa drugo me ne zanima.

 

Zbog čega? Pojma spotify? U usporedbama su generalno podjednaki, svaki sa svojim prednostima i manama.

http://www.rudebaguette.com/2013/12/02/im-a-premium-spotify-user-who-tried-out-deezer-for-a-month-heres-what-i-think/

 

 

Počeo sam koristiti Spotify preko VPN-a jer imaju bolji free paket. Složio sam playliste i ne mislim se prebacivati. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice