Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića s ot

poruka: 68
|
čitano: 8.876
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića s ot".
15 godina
offline
Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića s ot

Joki, prpoustio je on dosta toga.. kao trnoružica, otvorio okice?

ili nije to vidio prije par godina, tek sad?

no, kao kritiku informatike, programa iz 93će.. (ja bi rekao starije..), propušta jednu 'sitnicu'..

- 'mi' (rvaška), postižemo izuzetne rezultate, dakle, kako god teorija zvučala, praksa je demantira. No naravno, nije to zasluga programa (ili Jokina) nego entuzijazma uključenih, onih koji nešto rade (za razliku od trnoružica koje drijemaju dok ne ispadnu iz dvorca..).

 

-slažem se s njim, .. no sad mi je bljakast, kasni. Istu stvar da je reako prije par godina .. ovako bljak. Naravno, nije on, ja sam blentav :) pa što.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
7 19 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
ihush kaže...

Joki, prpoustio je on dosta toga.. kao trnoružica, otvorio okice?

ili nije to vidio prije par godina, tek sad?

no, kao kritiku informatike, programa iz 93će.. (ja bi rekao starije..), propušta jednu 'sitnicu'..

- 'mi' (rvaška), postižemo izuzetne rezultate, dakle, kako god teorija zvučala, praksa je demantira. No naravno, nije to zasluga programa (ili Jokina) nego entuzijazma uključenih, onih koji nešto rade (za razliku od trnoružica koje drijemaju dok ne ispadnu iz dvorca..).

 

-slažem se s njim, .. no sad mi je bljakast, kasni. Istu stvar da je reako prije par godina .. ovako bljak. Naravno, nije on, ja sam blentav :) pa što.

 Pa radio je na reformi da se promjene te stvari, sad ne moze da zavrsi to. Izuzetni rezultati (koji?) nemaju veze sa sistematskim obrazovanjem vec entuzijazmom pojedinaca, sto su uostalom i pokazali rezultati PISA. Lupetas bezveze kao i obicno.

15 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
kapetan_ajkula kaže...
ihush kaže...

Joki, prpoustio je on dosta toga.. kao trnoružica, otvorio okice?

ili nije to vidio prije par godina, tek sad?

no, kao kritiku informatike, programa iz 93će.. (ja bi rekao starije..), propušta jednu 'sitnicu'..

- 'mi' (rvaška), postižemo izuzetne rezultate, dakle, kako god teorija zvučala, praksa je demantira. No naravno, nije to zasluga programa (ili Jokina) nego entuzijazma uključenih, onih koji nešto rade (za razliku od trnoružica koje drijemaju dok ne ispadnu iz dvorca..).

 

-slažem se s njim, .. no sad mi je bljakast, kasni. Istu stvar da je reako prije par godina .. ovako bljak. Naravno, nije on, ja sam blentav :) pa što.

 Pa radio je na reformi da se promjene te stvari, sad ne moze da zavrsi to. Izuzetni rezultati (koji?) nemaju veze sa sistematskim obrazovanjem vec entuzijazmom pojedinaca, sto su uostalom i pokazali rezultati PISA. Lupetas bezveze kao i obicno.

 lupetaš bezveze s ičim, osim što je neobično, koristiš za argument isto što i ja kažem, .. pročitaj ponovo, polako, pa pronađi razliku između moje-tvoje tvrdnje. Lupetalo moje slatko. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
protjeran
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
ihush kaže...
kapetan_ajkula kaže...
ihush kaže...

 

 Pa radio je na reformi da se promjene te stvari, sad ne moze da zavrsi to. Izuzetni rezultati (koji?) nemaju veze sa sistematskim obrazovanjem vec entuzijazmom pojedinaca, sto su uostalom i pokazali rezultati PISA. Lupetas bezveze kao i obicno.

 lupetaš bezveze s ičim, osim što je neobično, koristiš za argument isto što i ja kažem, .. pročitaj ponovo, polako, pa pronađi razliku između moje-tvoje tvrdnje. Lupetalo moje slatko. :)

 Nema razlike, ali zakljuci su drugaciji. I jos si mi dao palac gore da me zbunis. Paradoksa nema 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 14:35 (kapetan_ajkula).
15 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića

krati nepotrebne quotove :)

ili bi modovi mogli .. (što?).

 

ne, palac (ne)slažem se je upravo najlogičnija stvar, problem su samo fb-lajkeri koji ne kuže kontekst.

s onim što si natipkao, pošto je identično mojem, ne mogu se ne slagati, nema pradoxa.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 14:35 (ihush).
15 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Čak ni "njegova" famozna kurikularna reforma nije odlučila postaviti informatiku kao obavezan predmet, niti smanjiti opterećenje djece u oš, naprotiv na postojeću satnicu su htjeli dodati još 2 tjedna škole.
Sada vidim paradira s nekim floskulama o zlim političarima. To što mu mentor reforme bio šef komunističke partije na filozofskom je valjda ok...
Jedino što je ovaj stvarno dobro napravio je reklamiranje sebe i "svoga" projekta.
Moj PC  
10 6 hvala 2
15 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića

ha gle, isto kao ja&ajkula, napadne me mojim riječima, ''mojim'' programom .. :))

-misliće pri tome, da su većina programa, prepisana iz prethodnog.. :))

i sad možda identičan program njemu nije OK jer nije 'moj' (njegov) mada je .. kao ajkula :))

 

a zabrinjavaju me ''neslagači'' .. daleko više, no šute, zašto?

 

edit: ili što je BFG.. mogli su dovesti klince s robitićima, mogli su 'nešto', samo ne politiku i odbačenog političara kojem je jedina poveznica s informatikom prikazana na projektoru.. (slika 2 priloga).

 

edit-2: možda ex.Antifašistu, Mesića?

.. možda bi on nešto u govoru oko Jasenovca imao za BFG.. informatiku, još dramatičnijeg!?

Sad malo ozbiljnije, isprike uredništvu, postajem naporan? (nadam se).

 

disclaimer:

-pa ok, neću više, jer me politikanstvo, demagogija, ne zanima. To je razlog zašto sam tu (bug-forum), ne negdje 'tamo'.. i to bi bila neka želja, ostanite IT.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 15:03 (ihush).
16 godina
neaktivan
offline
Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića s ot

Ma sto on uopće zna o informatici, propali političar. I kako bi to uvođenje obvezne informatike u osnovne škole podiglo u krajnjoj liniji broj informatičara.

Što se tiče programa i po ovim današnjim neke matematičke gimnazije imaju dobre rezultate.

 

Doveo ga onaj tip za kojeg se cijela država pita je li pravi ili falsificirani potpis na nalogu za dnevnice.

Ajde bugovci dosadni ste sa ovim isluženim milanovićevim kadrom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 15:22 (Floki).
 
8 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
uuY kaže...
Čak ni "njegova" famozna kurikularna reforma nije odlučila postaviti informatiku kao obavezan predmet,niti smanjiti opterećenje djece u oš, naprotiv na postojeću satnicu su htjeli dodati još 2 tjedna škole.
Sada vidim paradira s nekim floskulama o zlim političarima. To što mu mentor reforme bio šef komunističke partije na filozofskom je valjda ok...
Jedino što je ovaj stvarno dobro napravio je reklamiranje sebe i "svoga" projekta.

Kaj se tiče ovog zelenog, ipak smo u Hrvatskoj(nisam siguran da je Jokič toga svjestan) koja je več odavno nažalost otišla u krivom smjeru bez mogučnosti skorijeg povratka u smislenu pozitivu.Ludi bježe iz Hrvatske barem ko može jel, pa kaj bude bit če još malo pa če kompletna Slavonija postat jedan veliki prošireni Kopački Rit.

 

As ti gospe informatika u Hrvatskoj obavezni predmet, malo morgen pa mi u javnim TV medijima nemamo niti jednu normalnu informatičku emisiju.Ludi Slovenci imaju dva različita informatička TV uratka, pa čak i u Srbiji ima jedna ok emisija takvog sadržaja, ali Hrvatska jok ništa nula bodova.

 

Kaj se tiče ovog Jokiča, on mi djeluje kao osoba kojoj je nedavno Pura iz ruke ukrala šnitu friškog kruha.

16 godina
neaktivan
offline
Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića s ot

Nije mi jasno zašto bug svake godine taj svoj show pretvori u politički, pa što zamišljate da ste u mogućnosti biti neki opinion makeri.

Okanite se ćoravog posla.

Prošle godine dite ćaćino, ove godine Jokić.

Dobro vam je rekao onaj gore, dovedite i Mesića.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 15:32 (Floki).
 
12 7 hvala 1
16 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Floki kaže...

Ma sto on uopće zna o informatici, propali političar. I kako bi to uvođenje obvezne informatike u osnovne škole podiglo u krajnjoj liniji broj informatičara.

Što se tiče programa i po ovim današnjim neke matematičke gimnazije imaju dobre rezultate.

 Boris nije nikada ni bio političar niti će ikada biti, niti to želi. Osobno ga znam od 5.osnovne pa sve do danas i točno znam kakav je čovjek. Prihvatio se projekta kurikularne reforme kad nitko to nije htio, jedini se javio na natječaj za voditelja reforme, kad se nitko od uvaženih znanstvenika koji su naknadno kritizirali tu reformu nije htio izložiti (i da se ne bi pojavila takva teza, nije se obogatio na reformi, za cijelo vrijeme rada na reformi primao je samo redovnu plaću u institutu gdje zaposlen bio prije početka rada na reformi) . I obzirom da je postao lice koje se povezuje sa kurikularnom reformom sve kritike za pojedine predmete se predbacuju njemu, a programe za te predmete su radili timovi stručnjaka iz pojedinog područja (učitelji,profesori,znanstvenici) a ne Boris.

 

Poanta obvezne informatike u osnovnim školama je da se svim učenicima pruži informatičko obrazovanje šire od tipkanja po mobitelima i tabletima, no glavni problem je nedostatak informatičke opreme u svim školama,a što se tiče postojećeg programa iz informatike, uvijek postoji neki novi informatički napredak tako da se postojeći program mora aktivno mijenjati i unapređivati da bude u korak sa razvojem informatike

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 15:35 (Wolverine).
16 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Floki kaže...

Ma sto on uopće zna o informatici, propali političar. I kako bi to uvođenje obvezne informatike u osnovne škole podiglo u krajnjoj liniji broj informatičara.

Što se tiče programa i po ovim današnjim neke matematičke gimnazije imaju dobre rezultate.

 

Doveo ga onaj tip za kojeg se cijela država pita je li pravi ili falsificirani potpis na nalogu za dnevnice.

Ajde bugovci dosadni ste sa ovim isluženim milanovićevim kadrom.

Ne petljaj politiku i pokušaje reforme.

Današnji rezultati klinaca nemaju nikakve veze sa sustavom.

12 godina
offline
Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića s ot

e-Pernar.. možda bolje i-Pernar

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Old Iggy kaže...
Floki kaže...

Ma sto on uopće zna o informatici, propali političar. I kako bi to uvođenje obvezne informatike u osnovne škole podiglo u krajnjoj liniji broj informatičara.

Što se tiče programa i po ovim današnjim neke matematičke gimnazije imaju dobre rezultate.

 

Doveo ga onaj tip za kojeg se cijela država pita je li pravi ili falsificirani potpis na nalogu za dnevnice.

Ajde bugovci dosadni ste sa ovim isluženim milanovićevim kadrom.

Ne petljaj politiku i pokušaje reforme.

Današnji rezultati klinaca nemaju nikakve veze sa sustavom.

 Kad može zagrebačka matematička gimnazija može i svaka matematička gimnazija u državi.

Očito je do kadra a ne do programa.

15 godina
offline
Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića s ot

sve mi to ide na zivce...kakva kurikularna reforma, ko ce to sprovest, s kojim parama? osnovni problem ove drzave kad se konacno nadje neko  pametan (polupametan) i osimsili neku 'reformu' na papiru (u ovom slucaju cak ni to) ni ne razmislja sta je provedivo u rvackoj relanosti. sta u zaledju ce neko predavat spolni odgoj u 6om osnovne ispod kriza il ce na otocima bit kompova i tableta u ucinicama? a to su osnove svake kurikularne reforme. a da si pametan, a ne polupametan onda bi u startu zakljucio da ce se u ovoj prciji vodit iskljucivo ideloska borba jer i lijevi i desni misle da u 21. st mogu 'kontrlirat mase' spolnim odgojem... 

 
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića s ot

a tema je ..? BFS, informatika.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića s ot

Uf, ekipo bio sam tamo...Bilo je veličastveno, dramatično....gledao, slušao, uživao, predavanje je ostavilo na mene jako dubok dojam.

Iako, video prikazuje dosta toga, trebalo je to tamo doživjeti. Uživo biti tamo je baš bilo upečatljivo.

 

Ostavimo se prošlosti, okrenimo se future, samo nas to može spasiti. Ne smijemo dopustiti negativnim snagama da nama kroju sudbinu.

Naša sudbina je u našim rukama.

Mi, možemo to.

 

Mi smo bolja Hrvatska.

Hey! Oh! Let's GO!!!!

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
7 5 hvala 1
16 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Floki kaže...
Old Iggy kaže...

Ne petljaj politiku i pokušaje reforme.

Današnji rezultati klinaca nemaju nikakve veze sa sustavom.

 Kad može zagrebačka matematička gimnazija može i svaka matematička gimnazija u državi.

Očito je do kadra a ne do programa.

Shvaćaš razliku između sustava i pojedinog slučaja?

Da je sustav, svi bi bili u tom krugu, ne samo MIOC. Na stranu što ni njihovi rezultati nisu rezultati njihovog sustava već pojedinaca (dijela kadra i dijela učenika).

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Wolverine kaže...
Floki kaže...

Ma sto on uopće zna o informatici, propali političar. I kako bi to uvođenje obvezne informatike u osnovne škole podiglo u krajnjoj liniji broj informatičara.

Što se tiče programa i po ovim današnjim neke matematičke gimnazije imaju dobre rezultate.

 Boris nije nikada ni bio političar niti će ikada biti, niti to želi. Osobno ga znam od 5.osnovne pa sve do danas i točno znam kakav je čovjek. Prihvatio se projekta kurikularne reforme kad nitko to nije htio, jedini se javio na natječaj za voditelja reforme, kad se nitko od uvaženih znanstvenika koji su naknadno kritizirali tu reformu nije htio izložiti (i da se ne bi pojavila takva teza, nije se obogatio na reformi, za cijelo vrijeme rada na reformi primao je samo redovnu plaću u institutu gdje zaposlen bio prije početka rada na reformi) . I obzirom da je postao lice koje se povezuje sa kurikularnom reformom sve kritike za pojedine predmete se predbacuju njemu, a programe za te predmete su radili timovi stručnjaka iz pojedinog područja (učitelji,profesori,znanstvenici) a ne Boris.

 

Poanta obvezne informatike u osnovnim školama je da se svim učenicima pruži informatičko obrazovanje šire od tipkanja po mobitelima i tabletima, no glavni problem je nedostatak informatičke opreme u svim školama,a što se tiče postojećeg programa iz informatike, uvijek postoji neki novi informatički napredak tako da se postojeći program mora aktivno mijenjati i unapređivati da bude u korak sa razvojem informatike

 Da bi postao dobar inženjer bilo koje tehničke struke temeljno znanje je matematičko.

U osnovnoj školi je prioritet poboljšanje matematičkog znanja i načina razmišljanja a ne uvođenje informatike.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Old Iggy kaže...
Floki kaže...
Old Iggy kaže...

Ne petljaj politiku i pokušaje reforme.

Današnji rezultati klinaca nemaju nikakve veze sa sustavom.

 Kad može zagrebačka matematička gimnazija može i svaka matematička gimnazija u državi.

Očito je do kadra a ne do programa.

Shvaćaš razliku između sustava i pojedinog slučaja?

Da je sustav, svi bi bili u tom krugu, ne samo MIOC. Na stranu što ni njihovi rezultati nisu rezultati njihovog sustava već pojedinaca (dijela kadra i dijela učenika).

 Koji pojedini slučaj čovječe, ja postavljam pitanje zašto na info kupu prvih deset mjesta obično pokupi jedna zagrebačka matematička gimnazija a drugih nigdje ili po jedno mjesto.

Programi svih matematičkih gimnazija su slični.

16 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Floki kaže...
Old Iggy kaže...
Floki kaže...
Old Iggy kaže...

Ne petljaj politiku i pokušaje reforme.

Današnji rezultati klinaca nemaju nikakve veze sa sustavom.

 Kad može zagrebačka matematička gimnazija može i svaka matematička gimnazija u državi.

Očito je do kadra a ne do programa.

Shvaćaš razliku između sustava i pojedinog slučaja?

Da je sustav, svi bi bili u tom krugu, ne samo MIOC. Na stranu što ni njihovi rezultati nisu rezultati njihovog sustava već pojedinaca (dijela kadra i dijela učenika).

 Koji pojedini slučaj čovječe, ja postavljam pitanje zašto na info kupu prvih deset mjesta obično pokupi jedna zagrebačka matematička gimnazija a drugih nigdje ili po jedno mjesto.

Programi svih matematičkih gimnazija su slični.

Da ponovim... Shvaćaš razliku između pojedinačnog slučaja i sustava? Kakve veze to ima s redovnim programom?

Hint: nikakve. Zato i je problem i zato i treba mijenjati sustav.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Old Iggy kaže...
Floki kaže...
Old Iggy kaže...
Floki kaže...
Old Iggy kaže...

Ne petljaj politiku i pokušaje reforme.

Današnji rezultati klinaca nemaju nikakve veze sa sustavom.

 Kad može zagrebačka matematička gimnazija može i svaka matematička gimnazija u državi.

Očito je do kadra a ne do programa.

Shvaćaš razliku između sustava i pojedinog slučaja?

Da je sustav, svi bi bili u tom krugu, ne samo MIOC. Na stranu što ni njihovi rezultati nisu rezultati njihovog sustava već pojedinaca (dijela kadra i dijela učenika).

 Koji pojedini slučaj čovječe, ja postavljam pitanje zašto na info kupu prvih deset mjesta obično pokupi jedna zagrebačka matematička gimnazija a drugih nigdje ili po jedno mjesto.

Programi svih matematičkih gimnazija su slični.

Da ponovim... Shvaćaš razliku između pojedinačnog slučaja i sustava? Kakve veze to ima s redovnim programom?

Hint: nikakve. Zato i je problem i zato i treba mijenjati sustav.

 Redovni program je taj koji daje rezultate kod jednih bolje kod drugih lošije, dakle nije sve u programu, puno je i u kadru.

16 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Floki kaže...
Old Iggy kaže...

Da ponovim... Shvaćaš razliku između pojedinačnog slučaja i sustava? Kakve veze to ima s redovnim programom?

Hint: nikakve. Zato i je problem i zato i treba mijenjati sustav.

 Redovni program je taj koji daje rezultate kod jednih bolje kod drugih lošije, dakle nije sve u programu, puno je i u kadru.

Problem i je što to nema nikakve veze s redovnim programom.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Old Iggy kaže...
Floki kaže...
Old Iggy kaže...

Da ponovim... Shvaćaš razliku između pojedinačnog slučaja i sustava? Kakve veze to ima s redovnim programom?

Hint: nikakve. Zato i je problem i zato i treba mijenjati sustav.

 Redovni program je taj koji daje rezultate kod jednih bolje kod drugih lošije, dakle nije sve u programu, puno je i u kadru.

Problem i je što to nema nikakve veze s redovnim programom.

 Ima i te kako, sve gradivo možeš ispredavati formalno ili ići na teže stvari i držati nivo težinom testova.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 16:06 (Floki).
15 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
PzKpfw kaže...
Naša sudbina je u našim rukama.

Mi, možemo to.

 

Mi smo bolja Hrvatska.

Hey! Oh! Let's GO!!!!

 

poštedi nas floskula te u maniri pravog informatičara specificiraj rješenje: na koji način je naša sudbina u našim rukama. Na koji način svatko ponaosob će to od nas (valjda imati svoju sudboinu u svojim rukama) ostvariti. Tko smo to "mi"? I definiraj gdje točno idemo (ovo "let's go") jer nije da smo do sada stajali, dapače idemo konstantno samo u vrlo negativnom smjeru i nije da se smjer mijenjao - jest, ali uvijek opet u neki negativan smjer.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 16:07 (Ges).
15 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Old Iggy kaže...
Floki kaže...
..

Problem i je što to nema nikakve veze s redovnim programom.

 

slažem se (s obojicom).. no, problem kako ga ja vidim, je upravo Jokić-BFS.. politikanstvo, umjesto struke, entuzijazma, rada. Hoće li netko biti programer, nogometaš, kemičar, pekar.. sustav samo treba to omogućiti, a problem je što ljudi koji to vode umjesto struke odu u pamflete (ponovo, što je na projektoru Jokice? informatika?). A složio bi se s njim.. i s puno drugih, pametnih ljudi (kao i svas par gore), oko struke... čak i s 'ajkulom' :)

 

problem je što onaj koji je do jučer to trebao, sad umjesto npr informatike ima pamflete i nervozu..

 

edit: čak mi je jasna/logična razlika u ta dva pogleda, Old je (ako se ne varam) systemac.. i teba recimo tako 'školovani' kadar, koji će znati standarde, npr mrežni kabel po A-B i oznakama boje.. (ne nešto nestandardno)... dok je Floki, programer.. i treba ideje, ne šablonu (koja već postoji).. ja sam ugl između i vidim te dvije stvari. Obje su potrebne i jednako 'važne'. Izmisiliti i održavati.. i tu su dva (čak suprotna) kriterija kako do tog doći. Kao za bezbroj drugih struka, mada sad ipak govorimo samo o informatici.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 16:15 (ihush).
16 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
ihush kaže...
Old Iggy kaže...
Floki kaže...
..

Problem i je što to nema nikakve veze s redovnim programom.

 

slažem se (s obojicom).. no, problem kako ga ja vidim, je upravo Jokić-BFS.. politikanstvo, umjesto struke, entuzijazma, rada. Hoće li netko biti programer, nogometaš, kemičar, pekar.. sustav samo treba to omogućiti, a problem je što ljudi koji to vode umjesto struke odu u pamflete (ponovo, što je na projektoru Jokice? informatika?). A složio bi se s njim.. i s puno drugih, pametnih ljudi (kao i svas par gore), oko struke... čak i s 'ajkulom' :)

 

problem je što onaj koji je do jučer to trebao, sad umjesto npr informatike ima pamflete i nervozu..

Jokić se u startu uopće nije bavio politikanstvom. To je sve kasnije uvedeno desnim uplitanjem i pamfletiranjem.

Na stranu što je tu najmanje bitan Jokić i što on u principu nije sve to "donosio".

16 godina
neaktivan
offline
Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića s ot

Ma da je bar bio duel Paar Jokić na BFS onda bi rekli da nije politički.

I meni bi bilo interesantno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 16:15 (Floki).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića
Floki kaže...
Old Iggy kaže...
Floki kaže...
Old Iggy kaže...

Da ponovim... Shvaćaš razliku između pojedinačnog slučaja i sustava? Kakve veze to ima s redovnim programom?

Hint: nikakve. Zato i je problem i zato i treba mijenjati sustav.

 Redovni program je taj koji daje rezultate kod jednih bolje kod drugih lošije, dakle nije sve u programu, puno je i u kadru.

Problem i je što to nema nikakve veze s redovnim programom.

 Ima i te kako, sve gradivo možeš ispredavati formalno ili ići na teže stvari i držati nivo težinom testova.

Nisam ni vidio ovo... Ti koji se natječu imaju veze s gradivom koliko i ja.

Oni imaju potpuno razdvojen, paralelan svijet. Da su ovisni o programu bili bi gdje i drugi - nigdje.

10 godina
offline
Re: Pogledajte dramatičan govor dr. Borisa Jokića

@Ges

 

Pa, svi mi koji želimo pozitivnu promjenu ovog nakardnog sustava koji nas guši, te koji pogoduje parazitima, koji se ne žele mijenjati.

Svojim poštenim radom za opće dobro. 

Taj "mi" smo svi koji ne žele misliti samo na sebe, te koji ne želimo pristati na ovo kaj nam se sada nudi.

Mi, idemo ka boljem smjeru!

Let's GO!!!

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice