Polaroid – još jedan fotoaparat s Androidom

poruka: 5
|
čitano: 1.911
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Polaroid – još jedan fotoaparat s Androidom".
15 godina
odjavljen
offline
Polaroid – još jedan fotoaparat s Androidom

Koje ce mi k aplikacije na fotoaparatu, za dijeljenje slika putem interneta nije potreban Android.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaroid – još jedan fotoaparat s Androidom
Edge kaže...

Koje ce mi k aplikacije na fotoaparatu, za dijeljenje slika putem interneta nije potreban Android.

nisi trendy, mrs odavde {#}

12 godina
neaktivan
offline
Polaroid – još jedan fotoaparat s Androidom

Još malo pa će izbacit frižider s Androidom. Ili će Apple izbaciti iFrižider.

Tako da možemo na fejsaču dijeliti šta smo upravo izvadili iz friđkasa.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Polaroid – još jedan fotoaparat s Androidom

Gle, danas nisi faca ak nemas bar 2 mobitela (iPhone (jer se Iphone imat mora) i jedan Android da se vidi da si "geek"), a kad nabavis fotoaparat (od bar 18 megapixela (kako su slike ruzne s manje 16)), onda si prava faca.  Odes na wc, napravis duckface, dodas efekt u instagramu, uploadas na fejs i skupljas lajkove.

Potpis
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Polaroid – još jedan fotoaparat s Androidom

Apsolutno se s vama necu sloziti...

 

Naravno da profesionalcu ili amateru koji se bavi fotografijom iz hobija ovakav uredjaj ne treba, jer ne pruza niti kvalitetnu optiku, niti ergonomiju koristenja i apsolutno je useless. Vrijedi i za Samsungov uredjaj.

 

Ali previse ste fokusirani na sebe, hej, znate se cak logirati na ovaj forum, to je vecini uspijeh :) (ne vecini forumasa). Sad su ti uredjaji u prvim verzijama i previse nalikuju androidu ali evolucija ce ici dalje i izgledati ce bolje u buduce... ali realno, dummy korisnici koji niti neznaju koristiti pc ali eto budu se tim uredjajem uspijevali koristiti biti ce u stanju editirati fotke, igrati se, biti ce u stanju to prosljediti nekome, objaviti na socjalnoj mrezi a nece ni znati tocno sto rade :) Vec to android na neki nacin pruza olaksano ali imajmo pogled na evoluciju tog sucelja, koje ce neizbjezno morati biti jednostavniji kroz vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice