Poletjela putnička letjelica s čak 72 rotora

poruka: 7
|
čitano: 1.258
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poletjela putnička letjelica s čak 72 rotora".
13 godina
offline
Poletjela putnička letjelica s čak 72 rotora

ni genij, ni luđak, samo muškarac sa viškom vremena i love 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Poletjela putnička letjelica s čak 72 rotora

svi geniji su u početku nazivani luđacima :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Poletjela putnička letjelica s čak 72 rotora

a u čemu je točno razlika između genija i luđaka? ustvari, bolje mi je šutjeti jer će me ing(e). borg asimilirati. a otpor (u ohmima) je, kao što znamo, manje-više uzaludan

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Poletjela putnička letjelica s čak 72 rotora

Na redditu je majstor u svim rubrikama 'zasto muskarci zive krace od zena'....

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Poletjela putnička letjelica s čak 72 rotora

Putnička letljelica u koju jedva stane pilot... koji ste vi asevi. :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Poletjela putnička letjelica s čak 72 rotora
maxym kaže...

Putnička letljelica u koju jedva stane pilot... koji ste vi asevi. :D

 Nisam siguran ni za putovanje tog pilota. Naime, mislim da je na djelu diminishing returns: što više rotora, to više snage/teških baterija. S obzirom da meni jedan dron leti na jednom punjenju otprilike 15 minuta i plus toga ljeti moram paziti, jer se sve skupa dobro grije da ne pregrijem EM-ove od opterećenja, što onda mogu ovi sa tim teretom koji uključuje njega i baterije?
Još kad tome pribrojimo probleme s vjetrom, krhkost, manjak ikakvih sigurnosnih pomagala, i to da je helikopterski način leta jedan od najrastrošnijih načina leta za velike predmete, ovo je, onako. za youtube. Puno jeftinije prođe prosječna modna blogerica koja daje kokoškama upute kako nacrtati obrve. Više gledatelja, manje truda.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
offline
Poletjela putnička letjelica s čak 72 rotora

72 propelera? 

Nomen est Omen. Resistance is futile.

Pričekat ćemo da asimilira preostale rotore u svemiru. Pa kad bude samo on letio, ajd mu se usudi reći da je luđak. Ti Borgovi, uvijek ista priča, uvijek pretjeruju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 1:25 (Zechina).
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice