Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay

poruka: 12
|
čitano: 1.897
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay".
14 godina
offline
Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay

Meni se čini vjerojatnije da mu je presuđeno u ćeliji, a ne da ga je ubila vlastit osjećaj za moral. Tko zna koliko on podataka o kriminalcima može znati, pa su se ovi željeli osigurati.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay

prije bi bilo da si je raba kupio novi identitet nego se ubio...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay
BarbaVeli kaže...

Meni se čini vjerojatnije da mu je presuđeno u ćeliji, ...

 .. neki dan je bila 'vijest' da podzemlje ne prihvaća bitcoin.. :)) njima nije zabavno ostati bez novca, nebitno što si do novca došli krađom, štoviše zato su sumnjičavi (nasuprot naivaca).

- ili elementarna matematika, osoba 26g, imovina 12m$.. dok su državljanstvo kao npr kanadsko dodatni lakmus indikator (zemlje koje drmaju internetom, usa-gb i dominjoni), nausprot ukrajnsko-rumunjskim (alibi) koji služe kao tampon zona prema cccp-u tj. za potrebe CIAe..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay
ihush kaže...
BarbaVeli kaže...

Meni se čini vjerojatnije da mu je presuđeno u ćeliji, ...

 .. neki dan je bila 'vijest' da podzemlje ne prihvaća bitcoin.. :)) njima nije zabavno ostati bez novca, nebitno što si do novca došli krađom, štoviše zato su sumnjičavi (nasuprot naivaca).

- ili elementarna matematika, osoba 26g, imovina 12m$.. dok su državljanstvo kao npr kanadsko dodatni lakmus indikator (zemlje koje drmaju internetom, usa-gb i dominjoni), nausprot ukrajnsko-rumunjskim (alibi) koji služe kao tampon zona prema cccp-u tj. za potrebe CIAe..) :)

 i onda je svizac smotao cokoladu...

ah to je druga bajka

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.7.2017 15:47 (husarim).
7 godina
protjeran
offline
Re: Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay
ihush kaže...
BarbaVeli kaže...

Meni se čini vjerojatnije da mu je presuđeno u ćeliji, ...

 .. neki dan je bila 'vijest' da podzemlje ne prihvaća bitcoin.. :)) njima nije zabavno ostati bez novca, nebitno što si do novca došli krađom, štoviše zato su sumnjičavi (nasuprot naivaca).

- ili elementarna matematika, osoba 26g, imovina 12m$.. dok su državljanstvo kao npr kanadsko dodatni lakmus indikator (zemlje koje drmaju internetom, usa-gb i dominjoni), nausprot ukrajnsko-rumunjskim (alibi) koji služe kao tampon zona prema cccp-u tj. za potrebe CIAe..) :)

 Da "vijest" iliti propagandni bilten.

15 godina
offline
Re: Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay
husarim kaže...
ihush kaže...
BarbaVeli kaže...

Meni se čini vjerojatnije da mu je presuđeno u ćeliji, ...

 .. neki dan je bila 'vijest' da podzemlje ne prihvaća bitcoin.. :)) njima nije zabavno ostati bez novca, nebitno što si do novca došli krađom, štoviše zato su sumnjičavi (nasuprot naivaca).

- ili elementarna matematika, osoba 26g, imovina 12m$.. dok su državljanstvo kao npr kanadsko dodatni lakmus indikator (zemlje koje drmaju internetom, usa-gb i dominjoni), nausprot ukrajnsko-rumunjskim (alibi) koji služe kao tampon zona prema cccp-u tj. za potrebe CIAe..) :)

 i onda je svizac smotao cokoladu...

ah to je druga bajka

- ne vidim neku logiku u quotanju.. ali, eto pridružit ću se citatom.. :)

- kad smo već dotakli svizca, on živi u basnama.

 

edit: @..o-o-o.. :))) howto for dummies, to be a mafiozo.. manual o otvaranju tajnog računa i hendlanja nepouzdanih posrednika..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.7.2017 15:55 (ihush).
15 godina
offline
Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay

Malo sam čitao .onion i izgleda da je najveći problem bio što su dileri ostali zaključanih računa i nisu mogli konvertirati i izvuć kriptovalute.

Dakle nisu imali pristup novcu pa se valjda usr* i oduzeo život.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay
Mitch kaže...

..

Dakle nisu imali pristup novcu pa se valjda usr* i oduzeo život.

 -bezbrojni primjeri iz prošlosti kriminala.. gdje si akteri oduzimaju život, recimo izbodena leđa višestruko, let s balkona s lošim doskokom itd.. ugl same samoubice :) i to primarno zato jer se boje za svoj život. Da, .. ili ipak? .. :))

 

edit: ajd kad već tipkaram.. postoji i scenarij kad akter postaje svjedok, novi identitet, često u filmovima.. i život je film, neki scenarij.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.7.2017 16:14 (ihush).
15 godina
offline
Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay

i di sad kupovat domaći špek? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 2
8 godina
offline
Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay

Ja se nadam da su si drotovi podijelili te bitcoine. Tak da ne moraju više dilati heroin za financiranje secret ops.
A možda se i stanje u Afganistanu konačno smiri, ako pređu na rudarenje...
(Samo se zezam i šalu nastranu volem)

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2017 1:03 (Zechina).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay
Ajar kaže...

i di sad kupovat domaći špek? 

 Il bar za pit da se najde:

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policija zatvorila dark web tržnicu AlphaBay
LOL .aj ti sidjiiz te buujne maste malo medju ljude
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice