Posljednji dinosaur IT-a

poruka: 5
|
čitano: 1.713
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posljednji dinosaur IT-a".
9 godina
protjeran
offline
Posljednji dinosaur IT-a

Ehhhh..sto reci o clanku?Vraca me u doba prvih brojeva Bug-a,kad je istinski bilo zadovoljstvo i dozivljaj citati pionire IT-a na nasim prostorima.Odlazak i iscegivanje novog broja Buga na kiosku,je prica za sebe..No da ne sirim u duzinu{#}.Clanak odise iskustvom i profesionalnoscu,kokvu bih vrlo rado ponovno dozivljavao na Bug-u on lajn i štampanom mu obliku,no kao i u Oracleu,tako i u Bug-u,neke nove generacije polako upadaju na dobro ugrijane fotelje...sto samo znaci,da sa jos visom posvecenoscu i postivanjem cijenim svaki ovakav clanak Made in Old Guard..bravo i velika hvala Miro...{#} {#}

 
19 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji dinosaur IT-a
Točno. Izvanredan članak izvanrednog novinara o velikom čovjeku, moglo bi se reči o jednom od velike trojice (Gates, Jobs, Ellison).
14 godina
neaktivan
offline
Posljednji dinosaur IT-a

da, svaka čast na dobrom članku!

 

 

A Larry je stvarno legenda! :D

 

 

 
2 0 hvala 2
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji dinosaur IT-a
Nakon sto sam procitao clanak bio sam spreman kladiti u glavu da nije potpisan od Petrica ili Drage.
Vrhunski clanak, 5+, ovako se nekad pisalo.
13 godina
neaktivan
offline
Posljednji dinosaur IT-a

Svaka čast Ellisonu, ali nije u redu Pagea i Zuckerberga strpati u istu rečenicu IT klinaca.

Postoje tri generacije IT CEO-a zaslužnih za dašanji pojam IT scene i sva čuda tehnologije koja uživamo.

 

Prvu generaciju između ostalih čine Gates, Ellison i pokojni Jobs, koji su oblikovali današnji IT.

Drugu generaciju između ostalih čine dvojac Page i Brin, Omidyar i Bezos, koji su oblikovali današnji Internet.

 

Treća generacija se uzdigla na visokim valovima prve i druge i tu su najznačajniji osnivači YouTubea, Mark Zuckerberg, Drew Houston i slični koji su znali iskoristiti Web 2.0.

Upravo su oni ti IT klinci o kojima pišeš.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice