Potvrđene investicije u Facebook

poruka: 9
|
čitano: 3.457
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potvrđene investicije u Facebook".
15 godina
offline
Potvrđene investicije u Facebook

A šta bi tek bilo da je Zucky prikladno odjeven... 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđene investicije u Facebook
Vrijednost tvrtke je opet puno precjenjena... skoro 1:100 (zarada vs vrijednost)...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
offline
Potvrđene investicije u Facebook

još malo pa ćemo kupovat dionice facebooka na pijaci {#}

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Potvrđene investicije u Facebook

Kako mene ovo podsjeća na dot-com balon od prije destak godina. Facebooku vrijednost raste zbog investicija i špekulacija. Veliki igrači upumpavaju novac, mali se polakome pa i oni počnu kupovati, veliki se polako izvuku, mali gube...

 

Drugo pitanje je čime to zapravo facebook zarađuje novce i misli vratiti uloženo?

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Potvrđene investicije u Facebook

Najbolje je kad FB fanovi pišu da će do kraja ove godine prestić microsoft i apple....

moš mislit

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđene investicije u Facebook
Zeljko1 kaže...

 

Drugo pitanje je čime to zapravo facebook zarađuje novce i misli vratiti uloženo?

Pa na koji princip cijeli internet zarađiva, pa i moćni Google, a što se tiče vraćanja uloženog, jesi ti čuo za dividendu ili razlika u cijeni između prodane i kupljene dionice.

16 godina
offline
Potvrđene investicije u Facebook

facebook ima najjači poslovni model IKAD.

pročitajte malo uvjete za korištenje FB-a. kome se ne upali lampica nek se vrati u osnovnu školu. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Potvrđene investicije u Facebook
Joco55 kaže...
Zeljko1 kaže...

 

Drugo pitanje je čime to zapravo facebook zarađuje novce i misli vratiti uloženo?

Pa na koji princip cijeli internet zarađiva, pa i moćni Google, a što se tiče vraćanja uloženog, jesi ti čuo za dividendu ili razlika u cijeni između prodane i kupljene dionice.

fejs nije izašao na burzu

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđene investicije u Facebook
Zeljko1 kaže...

Kako mene ovo podsjeća na dot-com balon od prije destak godina. Facebooku vrijednost raste zbog investicija i špekulacija. Veliki igrači upumpavaju novac, mali se polakome pa i oni počnu kupovati, veliki se polako izvuku, mali gube...

 

Drugo pitanje je čime to zapravo facebook zarađuje novce i misli vratiti uloženo?

Oglasi ljudi moji oglasi.. milijuni i miljuni oglasa

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice